Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B5] 1.8 dziwny problem z obrotami
a napisz co sprawdziłeś już, bo trochę podobnych wątków zostało opisanych na forum.... Mi takie skakanie trochę przypomina padnięte sprzęgło...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
panowie dynodejowcy my możemy się dostosować do Was, no ale żebyście chociaż wiedzieli mniej więcej kiedy powrót. Miejscówka niedaleko fastfooda, to dobry pomysł. Ale niech Gdańszczanie coś zaproponują. Ja tam nie wiem gdzie takie rzeczy są w GDN Jestem raczej za wieczorną porą.
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
na allegro trochę jest, są za jakieś 300zł
-
[1.9 tdi 1z 96`]prosze o schemat podlaczenia przeplywomierza
Mr. Google powiedział mi, że to jakieś chińskie dla Fiata :confused: turbo to Ci działało... kwestia jak dmucha. A uzyskałeś po prostu efekt, że nie znany był pomiar masy powietrza. [ Dodano: 07-02-2007, 02:04 ] a nie lepiej było podjechać do serwisu Audi ? Cena w Irlandii byłaby chyba podobna jak tu w Polsce.
-
[ALL B5] Dziwne odgłosy z komory silnika
cykanie... N80, N75.... (N80 może zależeć od obrotów właśnie) Trochę o takich objawach było na forum
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
przyznać się, co za cholera zeżarła 'l' już poprawione
-
[B5 A4 1.9 AFN] NADAL SPADEK MOCY
no czas najwyższy zrobić test podczas jazdy (próba dynamiczna). Pokaż potem logi na forum.
-
Recode Module - 07 VAG
to podłącz go i wtedy zeskanuj jeszcze raz, zwlaszcza grupę 03 (ABS brakes)
-
Recode Module - 07 VAG
no jordan, piszesz że coś usunąłeś, że coś się pojawia.. napisz co, gdzie jaki błąd się pojawia, gdzie go znalazłeś. Najlepiej zrób auto-scan (skan wszystkiego) i wklej to co pokaże VAG. Zrób dokładne copy&paste http://www.ross-tech.com/vag-com/tour/main_screen.html wybierz Auto-Scan (po środku) i przekopiuj te błedy (żeby miały taką postać jak na obrazku poniżej):
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja podobnie robię, po mieście to 20L max Ostatnio na odcinkach 25km w mieście miałem 6,7 i 6,3 (dane z kompa) Ale udało się rano bez korków prawie. Normalnie to jednak chyba sporo ponad 7L (cholerne korki to powodują). Nawet pocisnąć nie ma gdzie
-
Zmiana silnika 1.8 - 1.8T
no a jaki jest przyrost ? wielokrotnie dyskutowane na forum już ! no a koszta jakie są, przecież nie znikome
-
[B5 AFN] Blad czujnika w ukladzie dolotowym G71
to faktycznie też bym sprawdził, ale on ma błąd mechaniczny, więc to raczej G71 ? No tak przynajmniej mi się wydaje. Ale zgadzam się, że dobrze by sprawdzić jeszcze to co piszesz
-
[B5 AFN] Dziwny problem z odpaleniem
Z tego co wiem (PW), kunbo intensywnie szukał warsztatu....
-
[B5 AFN] Blad czujnika w ukladzie dolotowym G71
kurde, podałem to dla G72 pomyliłem się, sorki.... dla G71 podaj : [01 - Engine] -> [Meas. Blocks - 08] -> grupa 010 w 1997 lokacja tego czujnika się zmieniła dość istotnie
-
[B5 AFN] Blad czujnika w ukladzie dolotowym G71
hmm, no napiszę oczywistą rzecz... wymień go Nie bardzo się orientuję, jakiej pomocy oczekujesz ? Błąd już masz Możesz go oczywiście dalej diagnozować [01 - Engine] -> [Meas. Blocks - 08] -> grupa 004 (pokaż co masz) koszt chyba 300zł (właśnie szukam, żeby dokładnie podać)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
można ! czas najwyższy, tylko niech ktoś zaproponuje fajne miejsce w GDN (żeby ciepło było) Zdeniu, o której mniej więcej się spodziewasz przelatywać obok 3city ?
-
[1.9 tdi 1z 96`]prosze o schemat podlaczenia przeplywomierza
no myślałem, że chociaż napiszesz, że odłączyłeś MAF i efekt jazdy autem był taki sam. A tu widzę, zgadywanie raczej jest... Podaj proszę numer VAG tego przepływomierza, który podpiąłeś teraz ?
-
Błąd 00532
napisz też czego użyłeś do diagnozy, numer wersji...
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
To jeżdząc na Mobli Super S nie można zaznaczyć w ankiecie Mobil 1 bo to troche inny olej, chyba że w ankiecie chodzi tylko o firmę? poprawiłem Mobil 1 na Mobil Tu bardziej chyba chodzi o producenta..
-
[1.9 tdi 1z 96`]prosze o schemat podlaczenia przeplywomierza
http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4717 a dlaczego wymieniałeś przepływomierz.... ? temat przesunięty do działu "Silniki Diesla"
-
[B5 AFN] Dziwny problem z odpaleniem
napisałeś odrębny temat (który scaliłem), w tym dodałeś posta o błędzie, ale chyba nie napisałeś o tym, że już nie możesz odpalić... Niestety sam chyba nie zrobisz już tego. No należy sprawdzić instalację, być może jest tu jakiś problem (oby). Przyjrzyj się dokładnie wszystkim połączeniom, być może się coś przetarło. Mam na myśli połączenia elektryczne (do pompy, na pompie - no wsio)
-
[B5 AFN] Dziwny problem z odpaleniem
na rozgrzanym silniku, sprawdź wartość napięcia nastawnika : [01 - Engine] [Meas. Blocks - 08] Wybierz blok 001 i podaj nam wartość z komórki 3 Jeśli chodzi o ścisłość, to jest to błąd : 01268. Kody są 5 znakowe. temperaturę płynu chłodzącego będziesz miał w 4 polu (też napisz na forum jaka była) scaliłem tematy, proszę nie otwieraj kolejnych, pisz tutaj... ? Być może nie ma. Być może trzeba poczekać.... Wiem, że masz problem, ale to przecież forum, a nie komercyjna działalność
-
Instrukcja Audi A4[b6]
w ASO, albo ebay, allegro (koszt jakieś 50-80 zł chyba) temat był, zamykam
-
Błąd 00532
W której grupie znalazłeś ten błąd, w 01- Engine ? Bo tak zrozumiałem to co napisałeś ( a błąd chyba stąd nie jest...) no nie, znowu... najpierw się sprawdza..
-
Znaki świetlne
Nie mrugam i wiem, że będę jako jedyny.