Treść opublikowana przez pre_pl
-
[A4 AFN] brak polaczenia z VAG'iem
a auto ? włączyłeś zapłon chociaż ? temat już był, poza tym proszę Cię żebyś zmienił temat (normalne litery i jakiś sensowny temat daj)
-
[ALL] Jak sprawdzić stan świec żarowych?
ej panowie, ale teraz cieplej się zrobiło... możliwe, że było cieplej niż temperatura poniżej której świece grzeją....
-
[B5 2.5 TDI] Tempomat - obsługa, aktywacja
nie ma znaczenia czy to 1.9 czy 2.5. Aktywujesz : 11463 Deaktywujesz : 16167 jeszcze link pomocniczy : http://www.a4-freunde.de/pdf/gra_b5_diesel.pdf (po niemiecku co prawda)
-
głosniki-wymiana
zobacz allegro, można też smiało samemu zrobić (kupujesz MDF w jakiejś Castoramie)
-
Fotoradary
one z reguły są ustawione na dużo większą predkość niż ograniczenie, także jak masz 55 to według mnie nie ma szans, żeby poszła fota. 81km/h juz może być problem.
-
[1.8 TQ] Jakie logi do pelnej diagnozy?
sprawdź logi : 001 - korekcja sondy Lambda 002 - wskazania MAF 004 - temperatura w dolocie 031 i 034 115 - wymagany i aktualny boost
-
[B5 2.5 TDI] Tempomat - obsługa, aktywacja
vag-comem aktywujesz : [01 - Engine] 02-gdzie sprawdzamy czy nie ma błędów [Login - 11] wpisujesz kod 11463 [Do It!] zaczerpnięte z Audi Klub oraz http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/tdi.html
-
Audi?
no aż tak źle nie jest, po tłumaczeniu wychodzi że to "wielozadaniowy pojazd terenowy z napędem na 4 kółka" :twisted:
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
jeśli nie macie, to chyba taki kod macie : 9Q0 - without multi-function indicator/ on-board computer Zmodyfikowałem lekko temat, proszę stosować się do regulaminu
-
[B5 2.5 TDI] Tempomat - obsługa, aktywacja
Obsługa (skany książki):
-
Audi?
Rajmondo, ten czerwony to Munga Mehrzweck UNiversal Geländewagen mit Allradantrieb
-
jak sprawdzic przeplywke????? 1.8 T Q AEB
Zajrzyj do tematu FAQ
-
głosniki-wymiana
to jest to :
-
Jakie ekologiczne samochody?
też wbrew pozorom mają odpady....Tak można w kółko Ale kierunek jaki obrałeś jest całkiem słuszny według mnie
-
Błąd 00561 i falujące obroty
no właśnie jeszcze z temperaturą nie walczyłeś nic bartex, spróbuj w tym kierunku się udać może... Zobacz jakie masz, może termostat/czujnik do wymiany ...
-
Audi?
Auto Union AU 1000 SP roadster http://www.autowallpaper.de/Wallpaper/Audi/AU_1000_SP_Coupe/Auto_Union_AU_1000_SP_Coupe.html http://www.autka.net/auto_union_1000_sp_roadster-98a.html pojemność : 981 ccm moc : 55 PS
-
Jakie ekologiczne samochody?
tylko skąd tę energię brać, żeby wyprodukować wodór
-
Migające lapki, pomoc drogowa i.. co to moze byc?
tak jakby Ci padł pasek wielorowkowy (albo się urwał, albo spadł). Napędza również alternator (może sprzęgiełko poszło ? jest na alternatorze właśnie). Mogłeś otworzyć maskę i przyjrzeć się, trudno nie zauważyć luźnego paska. Tylko ten pedał gazu mi nie pasuje... Warsztat pewno odda alternator do innego fachowca, bo rzadko który mechanik zajmuje się również alternatorami.
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu
jakieś 300-400 zł ?
-
LOGI dla AAH 2.8
w xls
-
Pasek rozrządu jakiej firmy najepiej
zajrzyj do FAQ
-
Błąd air bag
http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=21457 http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=30113
-
Płyn oryginał?
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4788.0.html zależy jaki masz styl jazdy generalnie też
-
Kluczyk od audi
tak, regulamin najpierw potem dział Newbie i temat któryś z zielonych odblokuje
-
Radio z Seata a Audi A4
tutaj była mowa o Aurze z Seata : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=61173#61173