Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to ja napiszę, że też byłem Ale że tak powiem, trochę wcześniej i nie na spotowanie (rozumiecie ). Piździło jak cholera. Koniecznie musi być jakieś miejsce osłonięte (miejsca parkingowe), albo jakaś żarłodajnia.
-
Analiza VAG, klima, błędy
Problem dotyczy ładowania akumulatora, zobacz jak tam styki, czy nie są zaśniedziałe
-
Czy mam podgrzewane lusterka?
było naprawdę wielokrotnie na forum ! sprawdź jakie masz kody (wklepka we wnęce koła zapasowego, dokumenty). Kody sprawdź na stronie http://igorweb.org/equidec/)
-
[B5 2.5 tdi] blad 00575
szary to N75, czarny to N18 (do EGR idzie) Ale na jakiej podstawie sądzisz, że jest do wymiany ?
-
[B5 1.8T AEB] błąd nr 16486
przepływomierz sprawdź/przeczyść wtyczkę w przepływce pokaż co jest w grupie 002 (na jałowym) - pole 4
-
[B5 AFN] Wymiana oleju i filtrów po 170tys km.
Wymień na pewno filtr powietrza ponownie. Jeśli już chcesz zaglądać, to spójrz na napinacz paska wielorowkowego oraz na stan tegoż paska. Ja bym już wymienił także olej. To wszystko oprócz tego co napisał 98igo. A jak klocki, hamulce... ? Jeśli dawno nie zmieniałeś płynu hamulcowego, to też wlej nowy. zmieniłem Twój temat
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mnie też nie będzie... siły inne Natomiast bardzo chętnie spotkam się za tydzień....
-
[1.8T] dławi sie silnik.I prosba o pomoc z kodami usterek
Gajzer, zróbcie testy przepływki oraz turbo I w pierwszej kolejności posprawdzać szczelność w układzie - wizualnie (czy wszystkie połączenia dookoła IC, przepustnicy itd są na miejscu)
-
[1.8T] dławi sie silnik.I prosba o pomoc z kodami usterek
16490 P0106 Manifold Abs.Pressure or Bar.Pressure Range/Performance i te co nie znasz : 17705 P1297 Connection turbocharger - throttle valve pressure hose 16622 P0238 Turbocharger Boost Sensor (A) Circ High Input 01336 - Data Bus for Comfort System 49-10 - No communications - Intermittent 01299 - Diagnostic Interface for Data Bus (J533) 008 - Implausible Signal - Intermittent na razie mnie łeb boli więc tylko to ... OT: Gajzer, czy Ty oddawałeś auto do lakierowania (albo coś innego) w Wejherowie ?
-
[1,9 TDI AJM] Bardzo delikatne falowanie obrotów.
kunbo, ale AJM to pompowtryski, tam nie ma pompy
-
[B6 AWX/AVF] Wymiana oleju.
olej z normą 506.01 tu masz opisane : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4705 jeśli chodzi Ci o producenta, to nie wiadomo... Dlaczego nie chcesz zmienić na olej 505.01 i wymieniać co 15.000km ?
-
[B5 1.9TDI Avant] Moja A4
wszystko ładnie, ale coś tak wysoko stoi
-
[1.9 TDI AFN] logi
A N75 nie wykluczylibyście ? Chyba widać jak pracuje dobrze ...
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
valvoline ! [ Dodano: 09-02-2007, 11:55 ] http://www.valvoline.com/pages/racing/
-
[B5 AAH] Błąd 17919 P1511
jordan, a w ogóle czujesz, że auto jest ospałe ?
-
jak sprawdzic przeplywke????? 1.8 T Q AEB
jeśli jesteś jej niepewny, to odłącz ja i zobacz jak auto jeździ wtedy...
-
[B6 1.8TQ] G71-blad
hmmm, chcesz przez to powiedzieć, że wyjmowali kompa ?
-
Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
kalina u nas nie pada śnieg, czarne ulice Nawet całkiem ładnie wyschło dzisiaj rano, pocisnąłem moje bydle ostro (oczywiście jak się nagrzał ) odcinek 25km, dane z FISa moc tez podniesiona...- [B6 AWX/AVF] Wymiana oleju.
to jest wymiana oleju [ Dodano: 08-02-2007, 09:08 ] masz LongLife serwis, dlatego co 30tys km...- [B6 1.8TQ] G71-blad
i jak tam ? dalej dmucha ? Sprawdźcie grupę 08 (Auto-HVAC), czy nie ma błędu czujnika G65- VIN !!
możesz udać się do ASO i na podstawie ich wpisów uzyskać ostatnie dane na temat auta, między innymi ilość przejechanych kilometrów. Zamykam, bo już dyskutowaliśmy o tym.- [B5 AJM] Sensor pozycji gazu
Na pedale jest taki moduł, do którego idzie wtyczka (na górze tego modułu, na topie) Niech no koledzy spróbują to wyczyścić... Ten moduł jest zajeb...ście drogi, także lepiej niech to będzie brud tylko- [B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
skoro stał się tak popularny ten temat, to mam prośbę do platiego, czy mógłbys zrobić logi dynamiczne i wkleić na forum ? Myśle, że to będzie dobre uzupełnienie do wykresu....- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kurka, a ludzi z Gdańska znowu nie ma ? :eek: No zaproponujta cuś (lokację) - [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?