Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. no to ja napiszę, że też byłem Ale że tak powiem, trochę wcześniej i nie na spotowanie (rozumiecie ). Piździło jak cholera. Koniecznie musi być jakieś miejsce osłonięte (miejsca parkingowe), albo jakaś żarłodajnia.
  2. Problem dotyczy ładowania akumulatora, zobacz jak tam styki, czy nie są zaśniedziałe
  3. było naprawdę wielokrotnie na forum ! sprawdź jakie masz kody (wklepka we wnęce koła zapasowego, dokumenty). Kody sprawdź na stronie http://igorweb.org/equidec/)
  4. pre_pl odpowiedział(a) na artur28 temat w Audi A4 B5
    szary to N75, czarny to N18 (do EGR idzie) Ale na jakiej podstawie sądzisz, że jest do wymiany ?
  5. przepływomierz sprawdź/przeczyść wtyczkę w przepływce pokaż co jest w grupie 002 (na jałowym) - pole 4
  6. Wymień na pewno filtr powietrza ponownie. Jeśli już chcesz zaglądać, to spójrz na napinacz paska wielorowkowego oraz na stan tegoż paska. Ja bym już wymienił także olej. To wszystko oprócz tego co napisał 98igo. A jak klocki, hamulce... ? Jeśli dawno nie zmieniałeś płynu hamulcowego, to też wlej nowy. zmieniłem Twój temat
  7. mnie też nie będzie... siły inne Natomiast bardzo chętnie spotkam się za tydzień....
  8. Gajzer, zróbcie testy przepływki oraz turbo I w pierwszej kolejności posprawdzać szczelność w układzie - wizualnie (czy wszystkie połączenia dookoła IC, przepustnicy itd są na miejscu)
  9. 16490 P0106 Manifold Abs.Pressure or Bar.Pressure Range/Performance i te co nie znasz : 17705 P1297 Connection turbocharger - throttle valve pressure hose 16622 P0238 Turbocharger Boost Sensor (A) Circ High Input 01336 - Data Bus for Comfort System 49-10 - No communications - Intermittent 01299 - Diagnostic Interface for Data Bus (J533) 008 - Implausible Signal - Intermittent na razie mnie łeb boli więc tylko to ... OT: Gajzer, czy Ty oddawałeś auto do lakierowania (albo coś innego) w Wejherowie ?
  10. kunbo, ale AJM to pompowtryski, tam nie ma pompy
  11. pre_pl odpowiedział(a) na Jaro temat w 1.9TDI
    olej z normą 506.01 tu masz opisane : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4705 jeśli chodzi Ci o producenta, to nie wiadomo... Dlaczego nie chcesz zmienić na olej 505.01 i wymieniać co 15.000km ?
  12. wszystko ładnie, ale coś tak wysoko stoi
  13. A N75 nie wykluczylibyście ? Chyba widać jak pracuje dobrze ...
  14. valvoline ! [ Dodano: 09-02-2007, 11:55 ] http://www.valvoline.com/pages/racing/
  15. jordan, a w ogóle czujesz, że auto jest ospałe ?
  16. jeśli jesteś jej niepewny, to odłącz ja i zobacz jak auto jeździ wtedy...
  17. hmmm, chcesz przez to powiedzieć, że wyjmowali kompa ?
  18. kalina u nas nie pada śnieg, czarne ulice Nawet całkiem ładnie wyschło dzisiaj rano, pocisnąłem moje bydle ostro (oczywiście jak się nagrzał ) odcinek 25km, dane z FISa moc tez podniesiona...
  19. pre_pl odpowiedział(a) na Jaro temat w 1.9TDI
    to jest wymiana oleju [ Dodano: 08-02-2007, 09:08 ] masz LongLife serwis, dlatego co 30tys km...
  20. i jak tam ? dalej dmucha ? Sprawdźcie grupę 08 (Auto-HVAC), czy nie ma błędu czujnika G65
  21. pre_pl odpowiedział(a) na maly1122 temat w Nadwozie i Wnętrze
    możesz udać się do ASO i na podstawie ich wpisów uzyskać ostatnie dane na temat auta, między innymi ilość przejechanych kilometrów. Zamykam, bo już dyskutowaliśmy o tym.
  22. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Na pedale jest taki moduł, do którego idzie wtyczka (na górze tego modułu, na topie) Niech no koledzy spróbują to wyczyścić... Ten moduł jest zajeb...ście drogi, także lepiej niech to będzie brud tylko
  23. skoro stał się tak popularny ten temat, to mam prośbę do platiego, czy mógłbys zrobić logi dynamiczne i wkleić na forum ? Myśle, że to będzie dobre uzupełnienie do wykresu....
  24. kurka, a ludzi z Gdańska znowu nie ma ? :eek: No zaproponujta cuś (lokację)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.