Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. pre_pl odpowiedział(a) na danisz_ temat w 1.9TDI
    czasami niektórzy usuwają katalizator, żeby poprawić to i owo
  2. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    heated, czyli grzanie... co nie wynika ? znalazłem wszystkie kody z kierą, która jest podgrzewana Może i jest jeszcze coś, dlatego fajanie jakby rex sprawdził co ma (skoro ma grzanko) to co pisałem na PW to moje przypuszczenia, może i działa z fotelami.
  3. paruje, bo pewno jest pozatykany. Ma być drożny (odpowietrzenie). Czasem niektórzy robią nawet dziurki
  4. mi nie chodzi o rodzaj hamowni.... :twisted: przy takich niskich mocach inercja nawet się sprawdza, choć czasem krzywa inny przebieg ma Bardziej by mnie interesowało porównanie dwóch różnych programów, na tej samej hamowni. Nie sądzicie ?
  5. no pisałem już niedawno o tym I co teraz.. Mam pisać drugi raz ? :twisted: 1. wrzućcie oryginał soft 2. wiatrak powinien przestać się kręcić 3. wyciągnijcie bezpiecznik od wentyl (chyyyba 24, ale sprawdźcie na wklejce) 4. jeszcze raz wgrać soft (modyfikacja) 5. założyć bezpiecznik 6. nie powinno nic się kręcić (żaden wiatrak) na nowym sofcie
  6. ciekawie będzie, jak się potem zmierzycie na tej samej hamowni. Zresztą, to może dobry test - zróbcie to
  7. robiliście wirusa ?
  8. wszystkie warunki gites, ale jakich propozycji oczekujesz ? :redface: EDIT: aaa, są i zdjęcia ... nooo, bardzo fajne auto. Tylko hak out i będzie wszystko już
  9. zrobiłeś 011 - to turbo, przepływomierz to 008 i 003. Mozesz zmierzyć oporność N75 też... Powinna mieć wartości pomiędzy 25-45 Ohm
  10. sprawdź bezpiecznik 34 Output Open - w ogóle nie ma połączenia, raczej nie oznacza to padniętego wtrysku Poprawiłem temat za Ciebie
  11. no wsiądźcie i sprawdzcie na jałowym co podałem, ciekaw jestem co wyjdzie Roboty w końcu mało, nigdzie jechać nie trza Bloki, które się sprawdza w 1.8T przecież są opisane w kóryms poscie spanky'ego (podwieszone). To ten post z linkiem do forum Mastersa
  12. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    myślałem, że w A4 nie ma takiej opcji... Ale sprawdziłem kody i : 1XD leather steering wheel, heated 1XN multi-function steering wheel, (leather + wood), heated 2FK heated leather trimmed multi-function steering wheel with Tiptronic 2PP heated audio leather steering wheel for airbag system 2PR leather steering wheel, heated 2ZD heated leather trimmed multi-function steering wheel with Tiptronic 2ZW leather trimmed multi-function steering wheel, heated 1XD leather steering wheel, heated 1XN multi-function steering wheel, (leather + wood), heated 2FK heated leather trimmed multi-function steering wheel with Tiptronic 2PP heated audio leather steering wheel for airbag system 2PR leather steering wheel, heated 2ZD heated leather trimmed multi-function steering wheel with Tiptronic 2ZW leather trimmed multi-function steering wheel, heated rex, sprawdź czy masz któryś z tych kodów...
  13. z Zabrza najlepiej pojechać według mnie do Wojtka Gołąbka (vel Aligator). To jest oddział Master's Tuning. http://www.tdi-tuning.pl/kontakt_katowice.htm Wojciech Gołąbek Katowice ul. Gromadzka 36L kom. 606 34 11 44 GG: 1713699 [email protected]
  14. no zależy gdzie jest, na razie nie znalazłem konkretnej informacji 'gdzie jest' (różnie to było). Na audiworld znalazłem informacje, że należy sprawdzić wszelkie połączenia, przyczyną może też być G31 (który jest przy IC). Sprawdźcie grupę 115 - pokaże wskazania G31, oraz 113 - wskazania F96. Oba wskazania sprawdzić na jałowym (czwarte pole)
  15. koszty ? No nowy ECU Ale na pewno nie to jest przyczyną. Jaki kod silnika w ogóle ?
  16. a gdzie Ty masz spadek ciśnienia na turbo Nieźle Ci wali to turbo No może być, że N75 daje ciała. Przejrzyj ten temat : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=2899 Zmieniłem tę Twoja bitmape 1,64MB :eek: na obrazek jpg (55kB). Nie wklejaj BMP, tylko przerób na coś mniejszego (JPG albo PNG)
  17. nooo G71 jest w ECU...
  18. dimik, dzisiaj chłopaki lecieli do Olsztyna http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4739 proponuję zakończyć OT w tym temacie.
  19. pre_pl odpowiedział(a) na basen temat w Audi A4 B6
    włącz klimatyzację
  20. 07 - Coding control unit sam już przecież napisałeś to w temacie hmm, nie jestem pewien jaki powienien być prawidłowy, ale ten 00000 może być ok. Poczekaj na kolegę szoguna, on pewno szczeli dobrym kodem
  21. 01247 - Activated Charcoal Filter (EVAP) System Solenoid Valve 1 (N80) 31-10- Open or Short to Ground - Intermittent O tym błędzie już trochę było na forum, musisz poszukać. Pada pewno zaworek od filtra węgla aktywnego (taki oczyszcza oparów paliwa) 00561 - Mixture Adaptation 13-00 - Adaptation Limit (Mul) Not Reached Też już trochę było na forum, problem z dostosowaniem mieszanki. 00575- intake manifold pressure No pewno jakaś dziura EDIT: aa, Ty masz gaz... Pojeździj na benzynie trochę, wtedy sprawdź błędy...
  22. MorgothDBMA odpowie dopiero w poniedziałek, ale niech już pytanie wisi I jak tam na froncie ? Wtryski włożone ? Hamowanie jakieś będzie ?
  23. Zygi, a poczytaj forum, Hugo już pisał o tym... Przeszukaj tematy o oponach, nie ma tego dużo.
  24. Diego, wielgaaaachny plus za fotki, są profi ! reszta no jak to w B6 (oby multi się sprawował) Kurde no, foty miesiąca normalnie !
  25. no i fajna seria ale.... te żółte felgi to niezbyt wyglądają (jakby pies obsikał ten celofan z podłogi też bym wywalił zmiana lampek i git (chociaż kierunki może)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.