Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B5 AFN] cicha turbina
czasami niektórzy usuwają katalizator, żeby poprawić to i owo
-
[B5 99->] podgrzewanie kierownicy
heated, czyli grzanie... co nie wynika ? znalazłem wszystkie kody z kierą, która jest podgrzewana Może i jest jeszcze coś, dlatego fajanie jakby rex sprawdził co ma (skoro ma grzanko) to co pisałem na PW to moje przypuszczenia, może i działa z fotelami.
-
Parujacy reflektor
paruje, bo pewno jest pozatykany. Ma być drożny (odpowietrzenie). Czasem niektórzy robią nawet dziurki
-
Kto robił chiptuning w Godula MotorSport w Krakowie?
mi nie chodzi o rodzaj hamowni.... :twisted: przy takich niskich mocach inercja nawet się sprawdza, choć czasem krzywa inny przebieg ma Bardziej by mnie interesowało porównanie dwóch różnych programów, na tej samej hamowni. Nie sądzicie ?
-
[B6 1.8TQ] G71-blad
no pisałem już niedawno o tym I co teraz.. Mam pisać drugi raz ? :twisted: 1. wrzućcie oryginał soft 2. wiatrak powinien przestać się kręcić 3. wyciągnijcie bezpiecznik od wentyl (chyyyba 24, ale sprawdźcie na wklejce) 4. jeszcze raz wgrać soft (modyfikacja) 5. założyć bezpiecznik 6. nie powinno nic się kręcić (żaden wiatrak) na nowym sofcie
-
Kto robił chiptuning w Godula MotorSport w Krakowie?
ciekawie będzie, jak się potem zmierzycie na tej samej hamowni. Zresztą, to może dobry test - zróbcie to
-
[B6 1.8TQ] G71-blad
robiliście wirusa ?
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
wszystkie warunki gites, ale jakich propozycji oczekujesz ? :redface: EDIT: aaa, są i zdjęcia ... nooo, bardzo fajne auto. Tylko hak out i będzie wszystko już
-
[1Z] Proszę o analizę logów
zrobiłeś 011 - to turbo, przepływomierz to 008 i 003. Mozesz zmierzyć oporność N75 też... Powinna mieć wartości pomiędzy 25-45 Ohm
-
[B5 ADR] Usterka wtrysku
sprawdź bezpiecznik 34 Output Open - w ogóle nie ma połączenia, raczej nie oznacza to padniętego wtrysku Poprawiłem temat za Ciebie
-
[B6 1.8TQ] G71-blad
no wsiądźcie i sprawdzcie na jałowym co podałem, ciekaw jestem co wyjdzie Roboty w końcu mało, nigdzie jechać nie trza Bloki, które się sprawdza w 1.8T przecież są opisane w kóryms poscie spanky'ego (podwieszone). To ten post z linkiem do forum Mastersa
-
[B5 99->] podgrzewanie kierownicy
myślałem, że w A4 nie ma takiej opcji... Ale sprawdziłem kody i : 1XD leather steering wheel, heated 1XN multi-function steering wheel, (leather + wood), heated 2FK heated leather trimmed multi-function steering wheel with Tiptronic 2PP heated audio leather steering wheel for airbag system 2PR leather steering wheel, heated 2ZD heated leather trimmed multi-function steering wheel with Tiptronic 2ZW leather trimmed multi-function steering wheel, heated 1XD leather steering wheel, heated 1XN multi-function steering wheel, (leather + wood), heated 2FK heated leather trimmed multi-function steering wheel with Tiptronic 2PP heated audio leather steering wheel for airbag system 2PR leather steering wheel, heated 2ZD heated leather trimmed multi-function steering wheel with Tiptronic 2ZW leather trimmed multi-function steering wheel, heated rex, sprawdź czy masz któryś z tych kodów...
-
Kto robił chiptuning w Godula MotorSport w Krakowie?
z Zabrza najlepiej pojechać według mnie do Wojtka Gołąbka (vel Aligator). To jest oddział Master's Tuning. http://www.tdi-tuning.pl/kontakt_katowice.htm Wojciech Gołąbek Katowice ul. Gromadzka 36L kom. 606 34 11 44 GG: 1713699 [email protected]
-
[B6 1.8TQ] G71-blad
no zależy gdzie jest, na razie nie znalazłem konkretnej informacji 'gdzie jest' (różnie to było). Na audiworld znalazłem informacje, że należy sprawdzić wszelkie połączenia, przyczyną może też być G31 (który jest przy IC). Sprawdźcie grupę 115 - pokaże wskazania G31, oraz 113 - wskazania F96. Oba wskazania sprawdzić na jałowym (czwarte pole)
-
[B6 1.8TQ] G71-blad
koszty ? No nowy ECU Ale na pewno nie to jest przyczyną. Jaki kod silnika w ogóle ?
-
[1Z] Proszę o analizę logów
a gdzie Ty masz spadek ciśnienia na turbo Nieźle Ci wali to turbo No może być, że N75 daje ciała. Przejrzyj ten temat : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=2899 Zmieniłem tę Twoja bitmape 1,64MB :eek: na obrazek jpg (55kB). Nie wklejaj BMP, tylko przerób na coś mniejszego (JPG albo PNG)
-
[B6 1.8TQ] G71-blad
nooo G71 jest w ECU...
-
Chiptuning 2.5 tdi V6 tiptronic 150 KM
dimik, dzisiaj chłopaki lecieli do Olsztyna http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4739 proponuję zakończyć OT w tym temacie.
-
[B6] paruja mi szyby!!!
włącz klimatyzację
-
Recode Module - 07 VAG
07 - Coding control unit sam już przecież napisałeś to w temacie hmm, nie jestem pewien jaki powienien być prawidłowy, ale ten 00000 może być ok. Poczekaj na kolegę szoguna, on pewno szczeli dobrym kodem
-
[A4 B5 2,6 V6 Avant Quattro] prośba o analize błędów VAG
01247 - Activated Charcoal Filter (EVAP) System Solenoid Valve 1 (N80) 31-10- Open or Short to Ground - Intermittent O tym błędzie już trochę było na forum, musisz poszukać. Pada pewno zaworek od filtra węgla aktywnego (taki oczyszcza oparów paliwa) 00561 - Mixture Adaptation 13-00 - Adaptation Limit (Mul) Not Reached Też już trochę było na forum, problem z dostosowaniem mieszanki. 00575- intake manifold pressure No pewno jakaś dziura EDIT: aa, Ty masz gaz... Pojeździj na benzynie trochę, wtedy sprawdź błędy...
-
[b5 1.9 TDi 1Z] Tuning 90 KM --> 140 KM [brać turbo od AW
MorgothDBMA odpowie dopiero w poniedziałek, ale niech już pytanie wisi I jak tam na froncie ? Wtryski włożone ? Hamowanie jakieś będzie ?
-
18 moze 19 Jakie Aluski do A4 B6?
Zygi, a poczytaj forum, Hugo już pisał o tym... Przeszukaj tematy o oponach, nie ma tego dużo.
-
[B6 130km AVANT] Moj traktorek....
Diego, wielgaaaachny plus za fotki, są profi ! reszta no jak to w B6 (oby multi się sprawował) Kurde no, foty miesiąca normalnie !
-
[A4 1.9TDI B5 110KM `96] Ona pojedzie do Wisły!
no i fajna seria ale.... te żółte felgi to niezbyt wyglądają (jakby pies obsikał ten celofan z podłogi też bym wywalił zmiana lampek i git (chociaż kierunki może)