Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B5] Wyłączenie sygnalizacji braku płynu w spryskiwaczu
nie wiem, może w nowszych modelach jest osobno. w 2000 numery VAG takie są : Czujnik poziomu wody 7M0 919 376 (7M0919376) Pompka 1T0 955 651 (1T0955651) Na rysunku jest osobno (piszę o modelu 2001, Ty masz 200 - ale tak samo jest)
-
Pionek vs Sony
pioneer, żadne tam sony....
-
17" na S4 B6
do hamulców 312mm minimalna felga to 16', tak więc do hamulców 340(czy 345mm - nie pamiętam) felga 17' chyba będzie ok.
-
[All TDI] W jaki sposób ustawić kąty wtrysku?
Ale dla 2.5 też ? Bo widziałem tylko post baskeciora, ale tylko dla motorka 1.9
-
[B5 1.6] Moje A4 1,6 ADP
no nawet ładna, ale tyłek trochę za wysoko stoi... To jest kolor czarny ?
-
[B6 AVB] Nowe felgi
110PS ? jaka to niby wersja silnika... :582: W tym roczniku były 130PS i 100PS Podobają mi się takie kolorki, ale felgi już mniej takie...
-
[B5 AJM] Odpalanie AJM gdy jest zimny... dymi i czasem telepie..
W InterCarsie masz dobry filtr Knechta za 77zł Dolicz z 10zł do tego z allegro (przesyłka), nie warto dopłacić 20zł ? Numer VAG filtra do AJM : 8D0 127 435 (8D0127435)
-
[B5] ASR nie da sie wylaczyc
17509 P1101 Obwód czujnika O2 (B1-S1) – napięcie za niskie / przeciek powietrza D 16500 P0116 Obwód temperatury chłodziwa silnika - problem zakresu / działania A 17514 P1106 Obwód ogrzewania czujnika O2 (B1-S2) – napięcie za niskie – przeciek 17609 P1201 Obwód wtrysku paliwa do cylindra #1 – usterka elektryczna B 17610 P1202 Obwód wtrysku paliwa do cylindra #2 – usterka elektryczna A 17611 P1203 Obwód wtrysku paliwa do cylindra #3 – usterka elektryczna A 17612 P1204 Obwód wtrysku paliwa do cylindra #4 – usterka elektryczna A 17613 P1205 Obwód wtrysku paliwa do cylindra #5 – usterka elektryczna A 17614 P1206 Obwód wtrysku paliwa do cylindra #6 – usterka elektryczna A 17908 P1500 Obwód zwolnienia pompy paliwa – usterka elektryczna A 17919 P1511 Obwód zaworu wymiany przewodu poboru – usterka elektryczna A 16559 P0175 Wyważenie paliwa – system wzmocniony (bank 2) B 16554 P0170 Wyważenie paliwa – usterka (bank 1) A Na początek zająłbym temperaturą : 16500 P0116 Obwód temperatury chłodziwa silnika - problem zakresu / działania A Wymienić czujnik temperatury (G62) Następnie sondą lambda: 17509 P1101 Obwód czujnika O2 (B1-S1) – napięcie za niskie / przeciek powietrza D 17514 P1106 Obwód ogrzewania czujnika O2 (B1-S2) – napięcie za niskie – przeciek Błedy mogą być spowodowane problemem z sondą, wymień filtr paliwa (to pierwsze), albo jakieś nieszczelności (wydech na przykład)
-
2.7 Biturbo turbina gaśnie
tylko nie sugeruj, że przez to jest to lepsze paliwo, tutaj już Traviz wyjaśniał jak to jest : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=10453#10453
-
[B5] Wyłączenie sygnalizacji braku płynu w spryskiwaczu
rozwiązanie podane wyżej, ma adnotację że możliwe w autach przed 2000
-
Radio do a4 z 98r
nie działa, bo źle wkleiłeś linka.... tak, będzie pasować to radio. Zdaje się, że niektórzy na forum mają takie.
-
[B5 AJM] Odpalanie AJM gdy jest zimny... dymi i czasem telepie..
no mogą też wtryski chyba być poleciłem Ci gdzie na diagnozę VAG na priva
-
[B5] problem z odpaleniem po odlaczeniu akumulatora
nie, błędy należy zapisać (wrzucić tu na forum na pogadankę ), skasować i pojeździć. Po jakimś czasie zobaczyć czy się pojawiły ponownie.
-
Strefa Śmiechu
gaz w tanim, miejskim aucie : http://www.auto-dakar.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=54&Itemid=56
-
[B5] problem z odpaleniem po odlaczeniu akumulatora
Ta sobota w moim poście to był tylko przykład :galy: Czytałeś co wyżej napisałem ? Trzeba zobaczyć jakie ewentualne błędy są zapisane w ECU.
-
czy to jest tiptronic czy zwykły automat?
też mi to pierwsze przyszło do głowy... choć nie do końca wiem co siedzi w wozie w multi Jest paru userów multi, więc pewno się wypowiedzą.
-
[B6 1.9 AWX] Głośne terkotanie podczas ruszania kierownicą
odgrzebuję, bo czas się zabrać... Zdeniu pewno słyszał ten hałas na naszym spocie W ASO jak pytałem, to koszt około 240 zł Skontaktowałem się z pewnym użytkownikiem allegro, który ma sporo podobnych rzeczy i zaproponował mi to kółko za 174 zł i to w dodatku firmy INA. Z tego co wiem, to bardo dobra firma ? Straaaszna różnica w cenie... Mam na myśli kółko przy alternatorze tak jak na rysunkach u góry, numer VAG : 022 903 119 B (022903119B)
-
[B5 1Z] problemy z uruchomieniem "na dotyk"
pablo78: [select] [01- Engine] [04 - Basic Settings] Obserwujemy pozycję 2, powinna wartość się mieścic w odpowiednich granicach. Można użyć pluginu tdi timing.
-
Kupiłem Mercedesa
hihi, to fakt że panuje dość powszechna opinia, że to były ostatnie dobre mesie.... Nie do zajechania, zwłaszcza w dizlu :582: Myśle, że dla siory to całkiem dobra opcja. Ciekawe jak ze spalaniem jest ? :585: A o jakiej Audicy myślałeś dla Niej ?
-
Kupiłem Mercedesa
Mesio jak mesio, fajnie że w takiej ciekawej wersji, choć ze sportu to miał chyba tylko zawiechę :582: Czekam na dokładniejsze zdjecia ... A można wiedzieć po co Ci taki gangsta-car ?
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
a były jeszcze oryginały ? :galy:
-
[B5] problem z odpaleniem po odlaczeniu akumulatora
lucas, nic nie jest ok. To, że teraz odpaliłeś, to nie znaczy że będzie to w sobotę. Należałoby podłączyć pod Com-binerki (vag-com)
-
Temperatura silnika faluje
to nie jest normalne, zmień termostat.
-
[B5] Pikanie
Ja tam pikanie mam wtedy, kiedy włącze w radiu TP/TA... I co parę sekund jest pikniecie. Ale wyraźnie słychać źródło (radio).
-
[B5] Wyłączenie sygnalizacji braku płynu w spryskiwaczu
Masz całkowitą rację Żona mnie do sklepu wyciągała i na kolanie pisałem :582: