Treść opublikowana przez pre_pl
-
Jaki podłokietnik do A4???
michua4, nie...
-
[B6 3.0 Cabriolet] ocencie sami ;)
właśnie biały jest super, to w naszym dziwnym kraju się dziwnie kojarzy. Poza tym teraz to jest modny kolor Czy były cabrio Quattro ?
-
[B5 1.8] Mój dzidzius :P
Rudolf, z tego co pamietam Mad_MAX chce zmienić na 1.8T. Czyż nie pięknie ?
-
[B5 1.9 Di 75KM AFF] tymczasowy zanik mocy
mam: wartość powinna być pomiędzy 25Ω, a 40Ω Wartośc dla Twojego, a powiedz jeszcze szpak jaki silnik ma ojciec w pasku ?
-
[B5 1.9 Di 75KM AFF] tymczasowy zanik mocy
no szpak pisał, że vagowanie tylko przez jakiegoś szpeca. Pewno sam nie ma lapciaka, czasem to nie jest takie proste jednak, jak nam się wydaje Szpak, zobacze w domu wartości do pomierzenia tego N75 (można zwykłym miernikiem, no taki chyba masz ? :582: )
-
Przyciemnianie piecowe
w przyciemnianiu piecowym, to chyba dostajesz homologacje (a nie atest) - do tego nie mogą się w ogóle przyczepic, nawet badac nie powinni bo cuda mogą wyjsc (przyklad z fotochromami). To tak jakby chcieli wszystkie fabryczne szyby badac, ktore sa juz lekko przyciemnione ...
-
Ochrona turbo za 200zł?
Oddaliłeś się od samochodu, który nie był w pełni zabezpieczony (był na chodzie). Jak Ci ukradną wtedy brykę (tfu, tfu), a ubezpieczyciel wyczai że miałeś cus takiego, nie sądzisz że będzie miał "pretensje" przy wypłacie (ewentualnej) ? Nie chcę, żeby to zabrzmiało jako fakt, ale lepiej o tym pamietac i poinformowac ubezpieczalnię. Tak jak z dorabianym kluczykiem. Być może pieprzę głupoty, ale wolę dmuchać na zimne. Kazdy wie jak jest w naszym kraju dziwnie...A spotkanie z agentem na ten temat chyba nic nikogo nie kosztuje
-
[B5] Rozrusznik
Co to znaczy szybko ? W ciągu dwoch, trzech tygodni ? :582: Szału nie ma, ale warto zrobić jak się będzie miało pieniądze i czas (bo z obojgiem czasem jest trudno )
-
[B6 1,9 TDI] Przebieg - 192 tys - czy to duzo ??
Czyli standard, u mnie identyko. Tylko pewno jeździł w systemie LongLife... silnika? Silnik jest długowieczny :582: Ja z początku się też obawiałem takiego przebiegu, ale w końcu się zdecydowałem bo stan był mocno zadawalający. A jakiś przykład "zdjęciowy" szerszemu gronu zaprezentujesz ? :027:
-
Ochrona turbo za 200zł?
takiego urządzenia - nie wiem. Ale wiem, że inne sensory (cisnienia różne) to są mało dokładne... Mam na mysli tę firmę właśnie... Kunio, bardzo ładnie to dalej opisałeś. Ja jeszcze raz uczulę na naszych ubezpieczycieli, w razie jakby co, mogą się przyczepić do tego, że był turbo timer...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeszcze należy dodać, że był przejazd 5 A4-czek z Gdyni do Gdańska, bardzo miły widok
-
Radio Gamma a możliwość podlączenia 4 głośników ?
Na forum jest to już opisane wielokrotnie. Podświetlanie da się załatwić bezkosztowo, wyłączanie rozwiążesz za pomocą przejściowki, która na allegro kosztuje około 300zł.
-
Ochrona turbo za 200zł?
no turbo-timer... Po tym jak wysiądziesz z auta, pozwala jeszcze pochodzić silnikowi co by wypchnąć gorący olej z turbawki... W dislu jak w dislu, ale w 1.8T bardziej przydatne. Ale cena ... To mnie zabiła ( zazwyczaj to koszt około 1000zł). Tak jak Kunio pisał, Auto Gauge nie słynie z dokładnych urzązeń, choć nie wiem jak w przypadku tego turbo timera. I jeszcze jedno Ciekawe co na to ubezpieczalnia, co ? :582:
-
1,9 TDI AFN 110KM Prośba o analize logów
to zamykam i dodaje do FAQ jako przykład. Temat przesunięty do "diagnostyka VAG"
-
mata dzwiekochlonna maski?
To, że maska jest przygotowana nie oznacza automatycznie, że mata była montowana. Chyba zdajesz sobie sprawe jaka to oszczędność dla producenta wytłuc tę sama maske, ale to benzynek słabyszch nie wkładać materiału wygłuszającego. Wydaje mi się, że to już kiedyś omawialiśmy... http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=1667&highlight=mata http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=418&postdays=0&postorder=asc&highlight=mata&start=15
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
panowie, zamykam ten przudługi off-topic....
-
[B6 1,9 TDI] Przebieg - 192 tys - czy to duzo ??
ja w ogóle nie widzę po moim aucie takiego przebiegu... no oprócz padniętej suszarki, która szczęśliwie już dawno wywaliłem Taki przebieg raczej świadczy też, że auto jeździło po autobahnach, a to chyba lepiej niż w mieście....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zdjęcia mydla :
-
różnica 15Nm po hamowaniu na dwóch hamowniach
mierzone na V biegu (lepszy wynik), powinieneś zobaczyc straty na kolach na hamowni V-tech także (opony)
-
[B5 ADR] Ciężko odpala na ciepłym silniku
Instalacji gazowej nie masz, bo nie piszesz o niej. Także to nie ona winna A jaką masz temperature płynu chłodzącego, ok wszystko ? (po rozgrzaniu cały czas 90st C)
-
Uszkodzone liczniki - naprawiać czy wymianiać ???
Fahrer Informations System (System Informacji Kierowcy) To coś w zegarach, podaje różne ciekawe rzeczy dla kierowcy (predkosc srednia, spalanie itp)
-
[B5] Rozrusznik
Bendiks pewno... (tak się potocznie to nazywa) Rozrusznik trzeba oddać do naprawy - koszt 200 zł (???)
-
mata dzwiekochlonna maski?
Ale przy Twoim silniku chyba nie było maty wygłuszającej. Szukaj na szrocie zdecydowanie.
-
[B5 ADR] Dlaczego gaśnie
Mieszanka jest mocno zależna od sondy lamda, w tym poście już pytałeś o numer sondy. Podejrzewam, że po wymianie sondy bład powinien zniknąć, no chyba że się pojawi jakiś inny Czy masz gaz ?
-
[B5 ADR] Sonda lambda
032 906 265 (032906265)