Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. michua4, nie...
  2. właśnie biały jest super, to w naszym dziwnym kraju się dziwnie kojarzy. Poza tym teraz to jest modny kolor Czy były cabrio Quattro ?
  3. Rudolf, z tego co pamietam Mad_MAX chce zmienić na 1.8T. Czyż nie pięknie ?
  4. mam: wartość powinna być pomiędzy 25Ω, a 40Ω Wartośc dla Twojego, a powiedz jeszcze szpak jaki silnik ma ojciec w pasku ?
  5. no szpak pisał, że vagowanie tylko przez jakiegoś szpeca. Pewno sam nie ma lapciaka, czasem to nie jest takie proste jednak, jak nam się wydaje Szpak, zobacze w domu wartości do pomierzenia tego N75 (można zwykłym miernikiem, no taki chyba masz ? :582: )
  6. w przyciemnianiu piecowym, to chyba dostajesz homologacje (a nie atest) - do tego nie mogą się w ogóle przyczepic, nawet badac nie powinni bo cuda mogą wyjsc (przyklad z fotochromami). To tak jakby chcieli wszystkie fabryczne szyby badac, ktore sa juz lekko przyciemnione ...
  7. Oddaliłeś się od samochodu, który nie był w pełni zabezpieczony (był na chodzie). Jak Ci ukradną wtedy brykę (tfu, tfu), a ubezpieczyciel wyczai że miałeś cus takiego, nie sądzisz że będzie miał "pretensje" przy wypłacie (ewentualnej) ? Nie chcę, żeby to zabrzmiało jako fakt, ale lepiej o tym pamietac i poinformowac ubezpieczalnię. Tak jak z dorabianym kluczykiem. Być może pieprzę głupoty, ale wolę dmuchać na zimne. Kazdy wie jak jest w naszym kraju dziwnie...A spotkanie z agentem na ten temat chyba nic nikogo nie kosztuje
  8. pre_pl odpowiedział(a) na slawek66 temat w Audi A4 B5
    Co to znaczy szybko ? W ciągu dwoch, trzech tygodni ? :582: Szału nie ma, ale warto zrobić jak się będzie miało pieniądze i czas (bo z obojgiem czasem jest trudno )
  9. Czyli standard, u mnie identyko. Tylko pewno jeździł w systemie LongLife... silnika? Silnik jest długowieczny :582: Ja z początku się też obawiałem takiego przebiegu, ale w końcu się zdecydowałem bo stan był mocno zadawalający. A jakiś przykład "zdjęciowy" szerszemu gronu zaprezentujesz ? :027:
  10. takiego urządzenia - nie wiem. Ale wiem, że inne sensory (cisnienia różne) to są mało dokładne... Mam na mysli tę firmę właśnie... Kunio, bardzo ładnie to dalej opisałeś. Ja jeszcze raz uczulę na naszych ubezpieczycieli, w razie jakby co, mogą się przyczepić do tego, że był turbo timer...
  11. Jeszcze należy dodać, że był przejazd 5 A4-czek z Gdyni do Gdańska, bardzo miły widok
  12. Na forum jest to już opisane wielokrotnie. Podświetlanie da się załatwić bezkosztowo, wyłączanie rozwiążesz za pomocą przejściowki, która na allegro kosztuje około 300zł.
  13. no turbo-timer... Po tym jak wysiądziesz z auta, pozwala jeszcze pochodzić silnikowi co by wypchnąć gorący olej z turbawki... W dislu jak w dislu, ale w 1.8T bardziej przydatne. Ale cena ... To mnie zabiła ( zazwyczaj to koszt około 1000zł). Tak jak Kunio pisał, Auto Gauge nie słynie z dokładnych urzązeń, choć nie wiem jak w przypadku tego turbo timera. I jeszcze jedno Ciekawe co na to ubezpieczalnia, co ? :582:
  14. to zamykam i dodaje do FAQ jako przykład. Temat przesunięty do "diagnostyka VAG"
  15. To, że maska jest przygotowana nie oznacza automatycznie, że mata była montowana. Chyba zdajesz sobie sprawe jaka to oszczędność dla producenta wytłuc tę sama maske, ale to benzynek słabyszch nie wkładać materiału wygłuszającego. Wydaje mi się, że to już kiedyś omawialiśmy... http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=1667&highlight=mata http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=418&postdays=0&postorder=asc&highlight=mata&start=15
  16. panowie, zamykam ten przudługi off-topic....
  17. ja w ogóle nie widzę po moim aucie takiego przebiegu... no oprócz padniętej suszarki, która szczęśliwie już dawno wywaliłem Taki przebieg raczej świadczy też, że auto jeździło po autobahnach, a to chyba lepiej niż w mieście....
  18. zdjęcia mydla :
  19. mierzone na V biegu (lepszy wynik), powinieneś zobaczyc straty na kolach na hamowni V-tech także (opony)
  20. Instalacji gazowej nie masz, bo nie piszesz o niej. Także to nie ona winna A jaką masz temperature płynu chłodzącego, ok wszystko ? (po rozgrzaniu cały czas 90st C)
  21. Fahrer Informations System (System Informacji Kierowcy) To coś w zegarach, podaje różne ciekawe rzeczy dla kierowcy (predkosc srednia, spalanie itp)
  22. pre_pl odpowiedział(a) na slawek66 temat w Audi A4 B5
    Bendiks pewno... (tak się potocznie to nazywa) Rozrusznik trzeba oddać do naprawy - koszt 200 zł (???)
  23. Ale przy Twoim silniku chyba nie było maty wygłuszającej. Szukaj na szrocie zdecydowanie.
  24. Mieszanka jest mocno zależna od sondy lamda, w tym poście już pytałeś o numer sondy. Podejrzewam, że po wymianie sondy bład powinien zniknąć, no chyba że się pojawi jakiś inny Czy masz gaz ?
  25. pre_pl odpowiedział(a) na bartex temat w Audi A4 B5
    032 906 265 (032906265)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.