Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zuch chłopak ! Tak ma być w końcu
-
Jak wpisać kod do radia GAMMA GALA?
spróbuj M i VF. Nastepnie z kodem normalnie, tak jak w innych radiach. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3407
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na spocie byli : Nonilion mydlo bronson Gajzer zdeniu (przycwałował aż ze Słupska) Była jeszcze jedna osoba, ale nie znam nicka sorki Dzięki chłopaki ! Bardzo fajnie było poznać gęby po drugiej stronie. :582: Na pewno będziemy knuli kolejne spotkanie (tylko niech ten wiatr nam zabiorą) :one:
-
1.9 TDI 130 KM 6 biegów- wykres !
Inercyjna : Obciążeniowa: Tekst pochodzi z : http://www.vtech.pl/nasza-oferta/hamownie-podwoziowe/hamownie-56-89.html Na inercyjnej zazwyczaj moment uzyskamy przy niższych obrotach
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=jsBoN_TwYk8 akcja tak po minucie, koniecznie z głosnikami trzeba oglądać ! nioch, nioch :593:
-
Alusy do A4 95r 17 do 19 cali ,pomóżcie ,doradcie
jordan233, przecież Hugo już opisał co i jak...
-
jak te felgi sie prezentują na aucie ?
a Ty masz śruby 5x100 ?
-
[B5 AFN] Prośba o analize logow
podwieś, podwieś... I dodaj od razu do FAQ na pierwszą pozycję
-
1.9 TDI 130 KM 6 biegów- wykres !
Micz, z tego co pamiętam w Krakowie jest inercja, a w Gliwicach Maha to obciążeniówka. Poza tym, na jakich biegach było mierzone - na tych samych ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Ty nie ?? :galy: :582:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja nie liczyłem, nie ma co... pewno niektórzy i tak się nie pojawia Ja też bede najpierw na skwerze, potem na Gdansk lecim
-
Sterowanie wycieraczkami, domykanie szyb
a jak długo trzymasz ? Powinno się minimum 2 sekundy
-
[B5 1.9 AJM] Ciezko odpala po nagrzaniu
a jak Ci tę temperaturę w ogóle trzyma już po nagrzaniu ? Sztywno cały czas 90°C ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nic się nie wysypuje, na razie ino dwóch
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
dzisiaj śniegu null, ale za to wiatru mam trochę do rozdzielenia
-
A4 AVANT 1.9 TDI 130KM - OLEJ W WYLOCIE TURBINY
z silnikiem... No przede wszystkim dto turbina padnie. Bałaganu teoretycznie może zrobić mnóstwo, ale nie bój się... Tak aż źle nie wygląda.. Czyści się wszystko z oleju (myje po prostu), zaklada nowa suszarę i tyle. Ale i to oczywiscie zalezy od tego jaki stan jest turbo. Mozna to tez stwierdzic robią tak zwana "probe dynamiczna" z vag-comem. Pewno już czytałes... Podjedz w sobote (jutro na spota), podepniemy, zrzucimy logi i szacowne grono będzie się wspolnie zastanawiac Jezdzic z taka turbawka nie powinno się raczej, ale ponownie - to zalezy jaki stan. Zebys Ty widzial co u mnie było. Było :!: :027: Acha, staraj się nie jeździć na wysokich obrotach, dopoki nie zbada się dmuchawki
-
identyfikacja uszkodzonego czujnika abs przez VAG
tak, było na forum już w kontekscie błędów ABS
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
napisz jakie kroki wykonałeś ? Opisz może...
-
Radio Chorus Audi
YATES: 1. Jest to radio z magnetofonem (zwykłe taśmy). Po włączeniu pojawia się SAFE (radio zakodowane) 2. Równocześnie naciśnij przyciski TP i RDS. Trzymaj dopóki nie wyświetli się 1000 (parę sekund). 3. Używając przycisków 1, 2, 3, 4 wpisz kod. Przycisk 1 oznacza pierwszą cyfrę kodu, przycisk 2 drugą cyfrę itd. Przyciskając każdy przycisk zmieniasz tę cyfrę. 4. Po wpisaniu całego kodu, ponownie naciśnij TP i RDS i przytrzymaj 2-3 sekundy. 5. Jeśli kod był prawidłowy, przechodzi w tryb normalny. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3407 szukałeś ?
-
Rozerwanie paska wieloklinowego
no zobacz ! I znowu trafiliśmy Te same pomysły... hyhyhy
-
Rozerwanie paska wieloklinowego
Sprawdź najpierw te kółka/rolki/napinacze sam. Jeśli są nowe to powinieneś "na oko" to stwierdzić, potem zobacz na fakturze (czy cokolwiek masz) czy się zgadza. Wiesz jak jest. Mógł Cie skroić, a założyć stare bambetle... Napisy na pasku moga sie wytrzec na przyklad ze starosci. U mnie jest nowy rozrzad (rok) i stary wielorowkowy. Na tym wielorowkowym nie ma co czytac, a na tym nowym wszystko jest wyrazne.
-
Przyciemnianie piecowe
no z tego co się orientuje to jakoś dwa razy drożej niż folia ? Zgadza się? Minusem też jest chyba piecowania, że jak jest szyba klejona, to trzeba wycinać. Prawda to ? Bartass a jak z kolorami ? Jak w "technikolorze" ? (można sobie wybrać) ?
-
Rozerwanie paska wieloklinowego
Hmm, w InterCarsie widzę ceny tego napinacza i jest tak : FEBI : 272 zł Rolka napinacza paska klinowego : SKF : 211 zł EVR : 112 zł Pasek faktycznie kosztuje około 50 zł
-
Rozerwanie paska wieloklinowego
warto zernkąć dlaczego się urwał, może napinacz jest w złym stanie ? (koszt około 300zł), albo koło pasowe przy alternatorze... (niecałe 100zł). Sam pasek to chyba 100zł Była z miesiąc temu (może dwa) dyskusja na ten temat, właśnie w ADR [ Dodano: 11-01-2007, 21:40 ] oo.. widzę, że Kaziu mnie ubiegł. Ten napinacz taką cene ma ? To nie jest tak źle.. Myślałem, że drozej.
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
ej, niby dlaczego nie zleci ? Razem z olejem syf poleci. A ja zadam pytanie z innej beczki, mniej więcej jaką temperaturę oleju macie jak zmieniacie metoda grawitacyjna (tradycyjna) ??