Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. Zuch chłopak ! Tak ma być w końcu
  2. spróbuj M i VF. Nastepnie z kodem normalnie, tak jak w innych radiach. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3407
  3. na spocie byli : Nonilion mydlo bronson Gajzer zdeniu (przycwałował aż ze Słupska) Była jeszcze jedna osoba, ale nie znam nicka sorki Dzięki chłopaki ! Bardzo fajnie było poznać gęby po drugiej stronie. :582: Na pewno będziemy knuli kolejne spotkanie (tylko niech ten wiatr nam zabiorą) :one:
  4. Inercyjna : Obciążeniowa: Tekst pochodzi z : http://www.vtech.pl/nasza-oferta/hamownie-podwoziowe/hamownie-56-89.html Na inercyjnej zazwyczaj moment uzyskamy przy niższych obrotach
  5. http://www.youtube.com/watch?v=jsBoN_TwYk8 akcja tak po minucie, koniecznie z głosnikami trzeba oglądać ! nioch, nioch :593:
  6. jordan233, przecież Hugo już opisał co i jak...
  7. podwieś, podwieś... I dodaj od razu do FAQ na pierwszą pozycję
  8. Micz, z tego co pamiętam w Krakowie jest inercja, a w Gliwicach Maha to obciążeniówka. Poza tym, na jakich biegach było mierzone - na tych samych ?
  9. a Ty nie ?? :galy: :582:
  10. ja nie liczyłem, nie ma co... pewno niektórzy i tak się nie pojawia Ja też bede najpierw na skwerze, potem na Gdansk lecim
  11. a jak długo trzymasz ? Powinno się minimum 2 sekundy
  12. a jak Ci tę temperaturę w ogóle trzyma już po nagrzaniu ? Sztywno cały czas 90°C ?
  13. nic się nie wysypuje, na razie ino dwóch
  14. dzisiaj śniegu null, ale za to wiatru mam trochę do rozdzielenia
  15. z silnikiem... No przede wszystkim dto turbina padnie. Bałaganu teoretycznie może zrobić mnóstwo, ale nie bój się... Tak aż źle nie wygląda.. Czyści się wszystko z oleju (myje po prostu), zaklada nowa suszarę i tyle. Ale i to oczywiscie zalezy od tego jaki stan jest turbo. Mozna to tez stwierdzic robią tak zwana "probe dynamiczna" z vag-comem. Pewno już czytałes... Podjedz w sobote (jutro na spota), podepniemy, zrzucimy logi i szacowne grono będzie się wspolnie zastanawiac Jezdzic z taka turbawka nie powinno się raczej, ale ponownie - to zalezy jaki stan. Zebys Ty widzial co u mnie było. Było :!: :027: Acha, staraj się nie jeździć na wysokich obrotach, dopoki nie zbada się dmuchawki
  16. tak, było na forum już w kontekscie błędów ABS
  17. napisz jakie kroki wykonałeś ? Opisz może...
  18. YATES: 1. Jest to radio z magnetofonem (zwykłe taśmy). Po włączeniu pojawia się SAFE (radio zakodowane) 2. Równocześnie naciśnij przyciski TP i RDS. Trzymaj dopóki nie wyświetli się 1000 (parę sekund). 3. Używając przycisków 1, 2, 3, 4 wpisz kod. Przycisk 1 oznacza pierwszą cyfrę kodu, przycisk 2 drugą cyfrę itd. Przyciskając każdy przycisk zmieniasz tę cyfrę. 4. Po wpisaniu całego kodu, ponownie naciśnij TP i RDS i przytrzymaj 2-3 sekundy. 5. Jeśli kod był prawidłowy, przechodzi w tryb normalny. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3407 szukałeś ?
  19. no zobacz ! I znowu trafiliśmy Te same pomysły... hyhyhy
  20. Sprawdź najpierw te kółka/rolki/napinacze sam. Jeśli są nowe to powinieneś "na oko" to stwierdzić, potem zobacz na fakturze (czy cokolwiek masz) czy się zgadza. Wiesz jak jest. Mógł Cie skroić, a założyć stare bambetle... Napisy na pasku moga sie wytrzec na przyklad ze starosci. U mnie jest nowy rozrzad (rok) i stary wielorowkowy. Na tym wielorowkowym nie ma co czytac, a na tym nowym wszystko jest wyrazne.
  21. no z tego co się orientuje to jakoś dwa razy drożej niż folia ? Zgadza się? Minusem też jest chyba piecowania, że jak jest szyba klejona, to trzeba wycinać. Prawda to ? Bartass a jak z kolorami ? Jak w "technikolorze" ? (można sobie wybrać) ?
  22. Hmm, w InterCarsie widzę ceny tego napinacza i jest tak : FEBI : 272 zł Rolka napinacza paska klinowego : SKF : 211 zł EVR : 112 zł Pasek faktycznie kosztuje około 50 zł
  23. warto zernkąć dlaczego się urwał, może napinacz jest w złym stanie ? (koszt około 300zł), albo koło pasowe przy alternatorze... (niecałe 100zł). Sam pasek to chyba 100zł Była z miesiąc temu (może dwa) dyskusja na ten temat, właśnie w ADR [ Dodano: 11-01-2007, 21:40 ] oo.. widzę, że Kaziu mnie ubiegł. Ten napinacz taką cene ma ? To nie jest tak źle.. Myślałem, że drozej.
  24. ej, niby dlaczego nie zleci ? Razem z olejem syf poleci. A ja zadam pytanie z innej beczki, mniej więcej jaką temperaturę oleju macie jak zmieniacie metoda grawitacyjna (tradycyjna) ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.