Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
od początku się umawialiśmy przy Multikinie w Gdansku, w Gdyni ludzie chcieli tylko się umówic żeby razem pojechac do Gdanska : chooo Zdeniu
-
VAG 311.2 z ross-tech i podlaczenie USB
ale kabel musi mieć napiecie podane ... podłącz do auta
-
VAG 311.2 z ross-tech i podlaczenie USB
a do jakiego kompa podłączasz kabel ? Mam na myśli producenta...
-
[1Z 90km] sportowy filtr powietrza
Tuuuurbo ? Mi się wydaje, że szybciej przepływomierz....
-
[B5 AJM] Zdarzyło się komuś zagotować płyn hamulcowy
A moglbys podac taki płyn o podwyzszonej temperaturze wrzenia, który trzeba zmieniać co dwa miesiace (jak piszesz) ?
-
[B5 AJM] Zdarzyło się komuś zagotować płyn hamulcowy
no chyba tańszym rozwiązaniem jest zapodanie płynu z wyższa temperaturą wrzenia.
-
VAG 311.2 z ross-tech i podlaczenie USB
ustawiłeś ten usb port na COM3 i na windowsie i w Vag-Comie ?
-
[B5 2.6 V6] A to moje A4...
ZIOOLKO, wyraziłeś swoja opinie już. Powstrzymaj się od dalszych komentarzy, które nie wnoszą nic na temat "wygląd mojego auta". A micka od razu prosimy o powstrzymanie młodzieńczego gniewu spokojnie panowie
-
[A4 B5 1,8 5v 95r] Funkcja TP
adadur, Ty chyba piszesz o EON... Trochę na temat TP/TA : http://radiopolska.pl/portal/staticpages/index.php?page=rds-funkcje#tpta Ale więcej napisać nie mogę, bo się nie bawiłem tym...
-
Instalacja glośnikow w tylnej półce.
_nave_ i SadośA4, kolega prosił o informację na temat instalacji głosników w tylnej półce. A nie czy elipsa czy 16 to dobry wybór. Proszę nie toczyć kolejnej wojny, jak chcecie to otwórzcie taki temat (ale niech pojawia się konkretne argumenty).
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
piotr1602, na północy kraju jest naprawdę ciepło... : Wczoraj wychodzę z roboty, a na FISie 13 stopni :galy: Też już myślałem o zmianie, ale mam niestety jeden komplet felg.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
adadur, cena jest jak byk napisana : 74,61 zł. Na pierwszym zdjęciu, no chyba że zdeniu połozył fakturke od czegoś innego
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
yezoo, no według mnie to jest najlepsza opcja, w dodatku do wielu ASO można przywieźć swój płyn (najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć) i też wymienią. Ale dla normalnego użytkowania wystarczy oryginalny płyn.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaaak ? Kupił tę S4 z Koszalina ? Miał ją co dopiero hamować, żeby sprawdzić stan.. hmhm
-
[1Z 90km] sportowy filtr powietrza
no to masz moją opinie: nic nie zmieni się w Twoich osiągach (bo to sportowy przecież) A ten filtr co teraz masz, to ile kilometrów już ma ?
-
[1Z 90km] sportowy filtr powietrza
moje zdanie jest niezmienne : filtr Knechta Poza tym nie widzę tam Twojego silnika...
-
[A4 B5 1.9TDI]Typ skrzyni biegów
DMV to automat Chyba będzie pasować DVS,DHL, ale głowy nie dam....
-
[B5 ADR] Błąd czujnika G42
przepływomierz jest swego rodzaju czujnikiem i wymienia się go cały. Możesz też spróbować go najpierw przemyć... Jesli masz na myśli czujnik powietrza zasysanego (G42), to już u góry zostało napisane, że go nie masz. Niestety, nie piszesz o dalszych błędach, a ponoć są. Przepływomierz łatwo zbadać przez próbę dynamiczną.
-
[A4 B5 1.9TDI]Typ skrzyni biegów
masz silnik 1Z, czyli skrzynka CPC. Piszesz też, że pasuje DHF (to skrzynia od AFN) Zobacz sam na dane obu:
-
[a4 1.9tdi 110KM `96 AFN] Znów coś urwałem!
no to jest chyba zawór na filtrze paliwa ? Kosztuje pewno z 50 zł... [ Dodano: 09-01-2007, 21:22 ] AA, teraz zobaczyłem numer VAG, który na szczęście podałeś. Tak, to jest zawór paliwa na filtrze [ Dodano: 09-01-2007, 21:23 ] eee, tanie to jest : 20 zł http://motohurt.info/sklep/product_info.php?cPath=13_111&products_id=49595
-
[B5 1Z] Silnik kaput ?
a poprzednio jakiej firmy miałeś ? Bo tego nie widziałem w postach...
-
[B5 1.9 Di 75KM AFF] tymczasowy zanik mocy
Ale panowie, niech alfuta otworzy swój temat. To jest topik kolegi szpaka (który dawno nie pisał notabene) i jego silnika AFF. Nie róbmy wiecie czego Szpak, napisz jak to się wszystko skończyło jak się w końcu zalogujesz (Ostatnia wizyta: 30-12-2006, 11:34 ) :diabel2:
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
no w Anglii gdzie są super drogi to od razu 18' :diabel2: Aaa. masz od Ski... Ja pisałem o S-style (jest chyba mniejszy) No to git Ale do lusterek to się nie dam przekonać :diabel2:
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
lusterka - wywaliłbym ten chrom (za dużo już go, masz dookoła okien kółka - za małe ( w Anglii na takich oponkach jeździsz ? ) spojler - hmmm, no s-style to chyba nie jest ? Pytasz o alu, czy od Ski. To świetny wybór !
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
dino, mam wrażenie że to Ty nie zrozumiałeś adadura.... Napisał wyraźnie : żałujesz 80zł za wymianę w ASO ? Za te 80zł to wymiana i płyn oryginalny. Proszę też wyedytować posta na małe litery I poprawić ortografię !