Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. od początku się umawialiśmy przy Multikinie w Gdansku, w Gdyni ludzie chcieli tylko się umówic żeby razem pojechac do Gdanska : chooo Zdeniu
  2. ale kabel musi mieć napiecie podane ... podłącz do auta
  3. a do jakiego kompa podłączasz kabel ? Mam na myśli producenta...
  4. Tuuuurbo ? Mi się wydaje, że szybciej przepływomierz....
  5. A moglbys podac taki płyn o podwyzszonej temperaturze wrzenia, który trzeba zmieniać co dwa miesiace (jak piszesz) ?
  6. no chyba tańszym rozwiązaniem jest zapodanie płynu z wyższa temperaturą wrzenia.
  7. ustawiłeś ten usb port na COM3 i na windowsie i w Vag-Comie ?
  8. ZIOOLKO, wyraziłeś swoja opinie już. Powstrzymaj się od dalszych komentarzy, które nie wnoszą nic na temat "wygląd mojego auta". A micka od razu prosimy o powstrzymanie młodzieńczego gniewu spokojnie panowie
  9. adadur, Ty chyba piszesz o EON... Trochę na temat TP/TA : http://radiopolska.pl/portal/staticpages/index.php?page=rds-funkcje#tpta Ale więcej napisać nie mogę, bo się nie bawiłem tym...
  10. _nave_ i SadośA4, kolega prosił o informację na temat instalacji głosników w tylnej półce. A nie czy elipsa czy 16 to dobry wybór. Proszę nie toczyć kolejnej wojny, jak chcecie to otwórzcie taki temat (ale niech pojawia się konkretne argumenty).
  11. piotr1602, na północy kraju jest naprawdę ciepło... : Wczoraj wychodzę z roboty, a na FISie 13 stopni :galy: Też już myślałem o zmianie, ale mam niestety jeden komplet felg.
  12. adadur, cena jest jak byk napisana : 74,61 zł. Na pierwszym zdjęciu, no chyba że zdeniu połozył fakturke od czegoś innego
  13. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    yezoo, no według mnie to jest najlepsza opcja, w dodatku do wielu ASO można przywieźć swój płyn (najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć) i też wymienią. Ale dla normalnego użytkowania wystarczy oryginalny płyn.
  14. jaaak ? Kupił tę S4 z Koszalina ? Miał ją co dopiero hamować, żeby sprawdzić stan.. hmhm
  15. no to masz moją opinie: nic nie zmieni się w Twoich osiągach (bo to sportowy przecież) A ten filtr co teraz masz, to ile kilometrów już ma ?
  16. moje zdanie jest niezmienne : filtr Knechta Poza tym nie widzę tam Twojego silnika...
  17. DMV to automat Chyba będzie pasować DVS,DHL, ale głowy nie dam....
  18. przepływomierz jest swego rodzaju czujnikiem i wymienia się go cały. Możesz też spróbować go najpierw przemyć... Jesli masz na myśli czujnik powietrza zasysanego (G42), to już u góry zostało napisane, że go nie masz. Niestety, nie piszesz o dalszych błędach, a ponoć są. Przepływomierz łatwo zbadać przez próbę dynamiczną.
  19. masz silnik 1Z, czyli skrzynka CPC. Piszesz też, że pasuje DHF (to skrzynia od AFN) Zobacz sam na dane obu:
  20. no to jest chyba zawór na filtrze paliwa ? Kosztuje pewno z 50 zł... [ Dodano: 09-01-2007, 21:22 ] AA, teraz zobaczyłem numer VAG, który na szczęście podałeś. Tak, to jest zawór paliwa na filtrze [ Dodano: 09-01-2007, 21:23 ] eee, tanie to jest : 20 zł http://motohurt.info/sklep/product_info.php?cPath=13_111&products_id=49595
  21. pre_pl odpowiedział(a) na Szymoonk temat w 1.9TDI
    a poprzednio jakiej firmy miałeś ? Bo tego nie widziałem w postach...
  22. Ale panowie, niech alfuta otworzy swój temat. To jest topik kolegi szpaka (który dawno nie pisał notabene) i jego silnika AFF. Nie róbmy wiecie czego Szpak, napisz jak to się wszystko skończyło jak się w końcu zalogujesz (Ostatnia wizyta: 30-12-2006, 11:34 ) :diabel2:
  23. no w Anglii gdzie są super drogi to od razu 18' :diabel2: Aaa. masz od Ski... Ja pisałem o S-style (jest chyba mniejszy) No to git Ale do lusterek to się nie dam przekonać :diabel2:
  24. lusterka - wywaliłbym ten chrom (za dużo już go, masz dookoła okien kółka - za małe ( w Anglii na takich oponkach jeździsz ? ) spojler - hmmm, no s-style to chyba nie jest ? Pytasz o alu, czy od Ski. To świetny wybór !
  25. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    dino, mam wrażenie że to Ty nie zrozumiałeś adadura.... Napisał wyraźnie : żałujesz 80zł za wymianę w ASO ? Za te 80zł to wymiana i płyn oryginalny. Proszę też wyedytować posta na małe litery I poprawić ortografię !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.