Treść opublikowana przez pre_pl
-
[RNS-E] Polskie mapy
proszę nie na forum, to publiczne forum. na spocie można się pochwalić, albo PW...
-
Nie lacze sie z samochodem...
- [B5] Wymiana oleju w ASB (Trójmiasto)
Bylinski Sylwek, spróbuj jeszcze na ul. Kwietnej (Oliwa), zaraz obok alarmów. Ceny mogą mieć niższe.- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no dobra mydlo, ale to nas zaprasza zdeniu do siebie w tym topiku :582:- [B5 1.9 Di 75KM AFF] tymczasowy zanik mocy
w powyższym poście jest napisane "Wartośc dla Twojego" (w domyśle silnika szpaka : AFF). Ty masz AFN przecież... Proszę uważać z oznaczeniami silników ! Zrobię OT (to jest temat o AFF szpaka) i napiszę : Wartości w AFN to 14Ω ... 20Ω- moje audi A4
no ok wygląda, jakieś bardziej obszerniejsze info ? poprawiłem posta, bo zdjecia sie nie wyswietlały, pędź szybko się przywitać jeszcze do działu Newbie I proszę wyedytuj posta i popraw duze litery na małe, duże oznaczają krzyk- [ B5 1.9 TDI 110KM] moje pierwsze Audi.....
no nie widzisz tych Audic w tle na czwartym zdjęciu ?- [B6 1,9 TDI] Przebieg - 192 tys - czy to duzo ??
mam też padnięte, ostatnio orientowałem się ile kosztuja obie w ASO.... prawie 700 zł ! drogo... Pisze oczywiscie o tych do AWXa- [B5 1.8T AEB] chip
:065: Nie wyłapałem z kontekstu... co wzrastało/spadało ? EDIT: ok, chyba widze - temperatura gazów- [ B5 1.9 TDI 110KM] moje pierwsze Audi.....
o żesz, na tym silniku to jeść chyba można :diabel: Nad lampami nie myślałeś ? (zmianą)- [B5] listwy dolne gumowe drzwi
MARTiiii, jakas pasta miedziana na przykład http://www.abs.lublin.pl/Mol.pasty%20gwint.html HSC plus copper paste- Zegar radiowy w Audi A4 B6
chyba tak : Wybierz 17 (Instrument Cluster) Adaptacja -> Funkcja 10 -> Kanał 19 (Misc) xxxx?: Remote Clock 0 - Remote Clock not active 1 - Remote Clock active http://en.openobd.org/audi/a4_8e.htm- Zegar radiowy w Audi A4 B6
cuber, mozesz miec poprostu ustawiony zegar "manualnie"- Jakie turbo pasuje do AFN-a?
AWX to oznaczenie silnika, turbina od AWX to turbina montowana seryjnie w silniku AWX. Hybryda to cos takiego, ze w obudowe na przyklad dajmy na to: turbiny AWX, wklada sie wnetrznosci od innej (zazwyczaj mocniejszej) turbawki.- Słyszalne paliwo
u niektorych chupie u innych nie... zamykam bo wszystko jasne- Jakie turbo pasuje do AFN-a?
MorgothDBMA, to jest inne turbo. Oznaczenie silnika ARL. Pamietaj, że Ty masz w Audi silnik wzdłużnie umieszczony, a w Golfie jest poprzecznie. Nie wrzucisz tego turbo bez ingerencji. Już była o tym mowa, ctv pisał o tym.- [B6]Przycisk ESP
a byłeś u Twojego "local dealer" ?? Zobacz co powie, nie powinno być to drogie... Czasem lepiej, niż czekać na przesyłke (pewno i tak używanego) przycisku- [B5] Wymiana oleju w ASB (Trójmiasto)
Sylwek, spróbuj u Sosnowskiego : http://wizytowka.pkt.pl/strony/GDY06/41729/index.htm http://www.skrzyniebiegow.pl/ Wiele pochlebnych opinii słyszałem o tej firmie, aczkolwiek sam nigdy nie robiłem.- VAG 409-1
nie pamietam dokladnie, ale wersja 409.1 (darmowa) moze miec ograniczenia z usuwaniem. Wystarczy sprawdzic na stronie www.ross-tech.com... Darmowe wersje maja różne ograniczenia, niestety EDIT: a nie, jest napisane, ze ta wersja powinna umozliwiać usuwanie błędów: http://www.ross-tech.com/vag-com/vag-functions.html- VAG 409-1
jordy, tu masz wszystko napisane : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4457- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jaaaasne, wpadaj do Trójmiasta :diabel: jakby co, to myśle że parę furek może by i wpadło do Słupska albo okolic- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
nie powiem, oryginalnie : traktorem do ślubu :053: też jechałem tdi...- [B5] jak wymienic pompe wspomagania?
wypłukać to raczej jak założysz już nową.. Czyli dwa razy zalać- [B6 1,9 130 KM] Klocki hamulcowe
No wiesz, to wszystko zależy od tego jak się jeździ... Właściwie takie powinno być pierwsze pytanie, bo klocki to powinno się dobierać do stylu jazdy. Osobiście nie uznaję takich klockow jak Typ poleciłeś, choć oczywiście się będą sprawdzać. Ale powtarzam, zależy przy jakiej jeździe :diabel2: I wcale nie uważam, że jeżdzę ostro ...- [B6 1,9 130 KM] Klocki hamulcowe
coś mi się w głowie mota, że był to system ATE. Lucasa nie było chyba w tym modelu. Tarcze masz teraz seryjne ? - [B5] Wymiana oleju w ASB (Trójmiasto)