Treść opublikowana przez pre_pl
-
RS4 B7 4,2 FSI 420 PS
RS4 - to już klasa sama w sobie Gratulacje - super fura !
-
[B5 ADP] Gaśnie podczas jazdy, albo wcale nie odpala
haha, no i mi się też pokićkało Fakt, chodziło o N80
-
kody wyposażenia, czy mam jakiś system kontroli trakcji ??
http://igorweb.org/equidec/Default.aspx tu proszę sprawdzić (wpisujesz tak : X3A;G1A;GOC;1AC) Z Twoich kodów wynika, że masz EDL
-
odczytanie kodu
X3A = national sales program France G1A = six-speed automatic transmission G0C = 5-speed manual transmission 1AC = anti-lock brake system (ABS) 8D2 = 3 loudspeakers (passive) http://igorweb.org/equidec/Default.aspx na tej stronie dekoduj
-
odczytanie kodu
3FA = without roof insert (standard roof) B0A = component parts set without country-specific design requirement reszta jest jakaś dziwna, na pewno dobrze odczytałeś ? Kody są 3 znakowe, więc nie sądze, że jest coś takieg: NA4A/GL
-
[B5 1Z] Jakie powinny byc obroty na biegu jałowym
masz obroty ok, więc zamykam temat - opis błędu 01117 masz w innym temacie (nie rób crossów !!) zmieniam też temat, bo jest niezgodny z regulaminem
-
[B5 ADP] Gaśnie podczas jazdy, albo wcale nie odpala
N75 steruje turbiną, masz na myśli N18
-
Sprężyny obniżające Audi A4 "Jamex"
było: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=46046 ja słyszałem różne opinie na ich temat, z przewagą na nie.
-
problem z błędem 01117
to jest generalnie błąd alternatora, ale przyczyny może mieć różne. Albo jest problem z kablami od alternatora, albo ECU słabo wykrywa pracę alternatora. Piszesz również w innym poście (nie rób taki crossów więcej), że mechanik zasugerował, że przyczyną mogą być za niskie obroty - to prawda. Ale tutaj mogą być problemy, czytałem że zdarzało się, że to początek końca pompy... W kwestii pełnego Vag-Coma, na tej stronie skąd ściągnąłeś 409, można dokonać również zakupu pełnej wersji.
-
[B5 1Z] Moc przybyła !
i tak ładnie wyszło morgoth, prawie AWX Poza tym wykres bardzo ładny ! Zwłaszcza ta krzywa mocy mi się podoba. Gratulacje i bezawaryjnej obsługi życzę ! :twisted:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja sobotę mam niestety zajętą - kompletnie odpada (chyba, że jakiś inny dzień)
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
bardzo ładnie (no i umyte auto !) - świetny pomysł na zabudowę
-
Prośba o analizę logów 003; 004; 008; 010 i 011
nie przesadzajmy, 220tys to nie jest też tak dużo - ledwie kilka lat jazd. Nie łudź się, że w roczniku '95 masz taki kilometraż - jeśli jest większy, wtedy może być problem z katalizatorem. Ale również problemem mogą być przetarte wężyki, zobacz czy wszystko jest na odpowiednim miejscu (rysunek poglądowy by się przydał). Wszystko to powyższe to oczywiście w związku z niewłaściwym dmuchaniem przez turbo. Acha ! Bardzo dziękujemy za ładne logi (przejrzystość), super zrobione !
-
[A6 C5] Spojler - RS6 look ?
a tam jest jakieś zdjęcie ? To pewno zwykła żywica, jakoś mnie nie przekonują takie rozwiązania. No, ale każdy robi co chce.
-
problem z płynem w chłodnicy
Również jestem kategorycznie na NIE jeśli chodzi o te uszczelniacze, z tych samych przyczyn (już Adam napisał wyżej). Nie rób sobie bałaganu Raffaelo .....
-
Jaki jest koszt przeróbki z anglika???
też mam takie informacje, że na przeszkodzie stoi przegroda, która jednak już jest problematyczna. Już rozmawialiśmy na ten temat, ale nie mogę odnaleźć tematów (było to jakoś we wrześniu , październiku)
-
[A4 2002 r.] Problem z wycieraczkami - jak zdemont podszybie
Tę plastikową pokrywę ściagasz ciągnąc ją do siebie, robiłem to jesienią - ale mało teraz pamiętam. Wielkich problemów nie było, więc nie bój się Mam na myśli ten duży kawał plastiku, na który jest nakładana nakładka osłaniająca akumulator po zdjęciu tej pokrywy i wycieraczek, masz dostęp do tego grillowatego nakrycia (hehe, ale nazwa). Do zdjęcia jej potrzebujesz najpierw zdemontować klipy umocowane po bokach i na środku (są trzy)
-
Zegary z Fis-em
To fis z 1995, w 1997 (rok modelowy) chyba był jeszcze ten sam immo, no ale głowy nie dam
-
klamka tylnych drzwi od środka nie otwiera
- głosniki-wymiana
Ja preferuję nowe, ale nie widzę przeciwskazań jeśli ciekawy głośnik można wyrwać za fajną kwotę.- Nie mam kodu do radia BETA
temat wielokrotnie poruszany na forum, przejrzyj z łaski swojej tematy.. A tu podsyłam co raz dwa znalazłem: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=41281#41281 http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3831- [B5 AEB] Problem z przyśpieszaniem
sprawdź czy jest wszystko szczelne, może być że jakiś wąż ma dziurę albo coś takiego- [1.8 TQ] Jakie logi do pelnej diagnozy?
Measurement blocks 011 to będzie : Coolant temperature, Intake air temperature, Ignition angle (actual) tutaj pomocnik : http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/- [B6 AWX] Czujnik położenia kierownicy G85
Dzisiaj zrobiłem auto-scan auta i pomiędzy kilkoma znanymi i normalnymi błędami wyłuskałem dzisiaj nowy: Address 03 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 614 517 Component: ABS/ESP front 1726 Coding: 04255 Shop #: WSC 06435 1 Fault Found: 01826 - Sensor for Steering Angle (G85): Supply Voltage Terminal 30 35-10 - - - Intermittent Oczywiście wiem, że skasować i zobaczyć czy pojawi się ponownie, ale powoli... Dzisiaj dość mocno kręciłem kierownicą, czytałem również, że problemy z zawieszeniem mogą powodować tę usterkę. Czujnik czasem należy zakodować ponownie (znalazłem już odpowiednią procedurę, ale mam nadzieje, że nie bedzie potrzebna). Poza tym tekst "Supply Voltage Terminal 30" sugeruje, że to może być problem z aku ? (no.. zasilaniem). Ale może jednak oznacza, że uwalona jest taśma i czeka wymiana ? Także, jeśli ktoś może rzucić info na temat G85, albo w szczególności tego błędu, byłoby super. Jak widać zakodowany jest ok (04255 - audi a4, kółka 15', diesel 4cylindry, manual) [ Dodano: 28-02-2007, 18:31 ] dzisiaj drugi scan grupy 03, no i pusto Także nawet bez kasowania się obyło...- [A6 C5] Problem z montażem oryginalnego parktronika.
tak więc zapraszamy do regulaminu i działu Newbie - głosniki-wymiana