Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. RS4 - to już klasa sama w sobie Gratulacje - super fura !
  2. haha, no i mi się też pokićkało Fakt, chodziło o N80
  3. http://igorweb.org/equidec/Default.aspx tu proszę sprawdzić (wpisujesz tak : X3A;G1A;GOC;1AC) Z Twoich kodów wynika, że masz EDL
  4. X3A = national sales program France G1A = six-speed automatic transmission G0C = 5-speed manual transmission 1AC = anti-lock brake system (ABS) 8D2 = 3 loudspeakers (passive) http://igorweb.org/equidec/Default.aspx na tej stronie dekoduj
  5. 3FA = without roof insert (standard roof) B0A = component parts set without country-specific design requirement reszta jest jakaś dziwna, na pewno dobrze odczytałeś ? Kody są 3 znakowe, więc nie sądze, że jest coś takieg: NA4A/GL
  6. masz obroty ok, więc zamykam temat - opis błędu 01117 masz w innym temacie (nie rób crossów !!) zmieniam też temat, bo jest niezgodny z regulaminem
  7. N75 steruje turbiną, masz na myśli N18
  8. było: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=46046 ja słyszałem różne opinie na ich temat, z przewagą na nie.
  9. to jest generalnie błąd alternatora, ale przyczyny może mieć różne. Albo jest problem z kablami od alternatora, albo ECU słabo wykrywa pracę alternatora. Piszesz również w innym poście (nie rób taki crossów więcej), że mechanik zasugerował, że przyczyną mogą być za niskie obroty - to prawda. Ale tutaj mogą być problemy, czytałem że zdarzało się, że to początek końca pompy... W kwestii pełnego Vag-Coma, na tej stronie skąd ściągnąłeś 409, można dokonać również zakupu pełnej wersji.
  10. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    i tak ładnie wyszło morgoth, prawie AWX Poza tym wykres bardzo ładny ! Zwłaszcza ta krzywa mocy mi się podoba. Gratulacje i bezawaryjnej obsługi życzę ! :twisted:
  11. ja sobotę mam niestety zajętą - kompletnie odpada (chyba, że jakiś inny dzień)
  12. bardzo ładnie (no i umyte auto !) - świetny pomysł na zabudowę
  13. nie przesadzajmy, 220tys to nie jest też tak dużo - ledwie kilka lat jazd. Nie łudź się, że w roczniku '95 masz taki kilometraż - jeśli jest większy, wtedy może być problem z katalizatorem. Ale również problemem mogą być przetarte wężyki, zobacz czy wszystko jest na odpowiednim miejscu (rysunek poglądowy by się przydał). Wszystko to powyższe to oczywiście w związku z niewłaściwym dmuchaniem przez turbo. Acha ! Bardzo dziękujemy za ładne logi (przejrzystość), super zrobione !
  14. a tam jest jakieś zdjęcie ? To pewno zwykła żywica, jakoś mnie nie przekonują takie rozwiązania. No, ale każdy robi co chce.
  15. Również jestem kategorycznie na NIE jeśli chodzi o te uszczelniacze, z tych samych przyczyn (już Adam napisał wyżej). Nie rób sobie bałaganu Raffaelo .....
  16. też mam takie informacje, że na przeszkodzie stoi przegroda, która jednak już jest problematyczna. Już rozmawialiśmy na ten temat, ale nie mogę odnaleźć tematów (było to jakoś we wrześniu , październiku)
  17. Tę plastikową pokrywę ściagasz ciągnąc ją do siebie, robiłem to jesienią - ale mało teraz pamiętam. Wielkich problemów nie było, więc nie bój się Mam na myśli ten duży kawał plastiku, na który jest nakładana nakładka osłaniająca akumulator po zdjęciu tej pokrywy i wycieraczek, masz dostęp do tego grillowatego nakrycia (hehe, ale nazwa). Do zdjęcia jej potrzebujesz najpierw zdemontować klipy umocowane po bokach i na środku (są trzy)
  18. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    To fis z 1995, w 1997 (rok modelowy) chyba był jeszcze ten sam immo, no ale głowy nie dam
  19. Ja preferuję nowe, ale nie widzę przeciwskazań jeśli ciekawy głośnik można wyrwać za fajną kwotę.
  20. temat wielokrotnie poruszany na forum, przejrzyj z łaski swojej tematy.. A tu podsyłam co raz dwa znalazłem: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=41281#41281 http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3831
  21. sprawdź czy jest wszystko szczelne, może być że jakiś wąż ma dziurę albo coś takiego
  22. Measurement blocks 011 to będzie : Coolant temperature, Intake air temperature, Ignition angle (actual) tutaj pomocnik : http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/
  23. Dzisiaj zrobiłem auto-scan auta i pomiędzy kilkoma znanymi i normalnymi błędami wyłuskałem dzisiaj nowy: Address 03 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 614 517 Component: ABS/ESP front 1726 Coding: 04255 Shop #: WSC 06435 1 Fault Found: 01826 - Sensor for Steering Angle (G85): Supply Voltage Terminal 30 35-10 - - - Intermittent Oczywiście wiem, że skasować i zobaczyć czy pojawi się ponownie, ale powoli... Dzisiaj dość mocno kręciłem kierownicą, czytałem również, że problemy z zawieszeniem mogą powodować tę usterkę. Czujnik czasem należy zakodować ponownie (znalazłem już odpowiednią procedurę, ale mam nadzieje, że nie bedzie potrzebna). Poza tym tekst "Supply Voltage Terminal 30" sugeruje, że to może być problem z aku ? (no.. zasilaniem). Ale może jednak oznacza, że uwalona jest taśma i czeka wymiana ? Także, jeśli ktoś może rzucić info na temat G85, albo w szczególności tego błędu, byłoby super. Jak widać zakodowany jest ok (04255 - audi a4, kółka 15', diesel 4cylindry, manual) [ Dodano: 28-02-2007, 18:31 ] dzisiaj drugi scan grupy 03, no i pusto Także nawet bez kasowania się obyło...
  24. tak więc zapraszamy do regulaminu i działu Newbie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.