Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B6] 5 biegów tylko z 150PS ?
A były takie modele ? Widzę tylko AVJ, ale to do 06/2002 Z tym była tylko 5biegowa
-
4 -4,5 mm bieznika - opony letnie
oo ! a to jest dobra opcja. a4avant, może skusisz się na używki z większą ilością bieżnika. Można wyrwać nawet 7mm !
-
[B5 ADP] przygasaja lampki po właczeniu swiateł
no to pokrętło lewe (zaraz przy prędkościomierzu) chyba, nie ? W B6 to przyciski '-' i '+' bodajże (raz testowałem tylko)
-
A4 1,8 Turbo AEB
w jakim celu to robiłeś ? jak myty był silnik ? Chyba nie ciśnieniową myjką ?
-
4 -4,5 mm bieznika - opony letnie
ICE, masz rację że będzie bezpieczniej jak kupi nowe opony. Ale czy przy stylu jazdy kolegi a4avant (jazda dziadkowa) to jest sens skoro ma 4,5mm jeszcze mięsa ? Jeszcze jedno pytanie powinno być zadane : a4avant, jeździsz w mieście głównie, czy trasy ?
-
4 -4,5 mm bieznika - opony letnie
a4avant, według mnie jeszcze możesz jeździć. Pozwolę sobie mieć inne zdanie niż ICE Pisałeś, że preferujesz spokojną jazdę, także sądze że jeszcze pojeździsz. Ale zwróć uwagę, że właściwie zaczyna się sezon na letnie i może długo potrwać.
-
[A4 B5 1.9 TDI AHU] prośba o analizę logów
turbo ok, lmm ok (no może delikaaaaatnie niedomaga ? - ale raczej nie martwiłbym się) 013 : :eek: (piękne)
-
[b5 AFN] Proszę o analizę logów
po pierwsze należy pamiętać, że masz czipsa (ten słynny z allegro ) Także dla mnie trudno coś tu powiedzieć, nieźle leje paliwem (008) - ale wobec wskazań w 008 - możesz mieć rację. Wartości ostatniej kolumny powinny być nieco większe od tych z przedostatniej. Dobrze jakby spojrzał ktoś kto zmienia mapki.... Dziwi mnie 011, masz zdaje się normalne wskazania w AFN ? (takiego bez tuningu)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nooo, chyba nie. Jak mieliśmy się we dwóch spotkac to nie ma za bardzo sensu. Teraz też piszesz, że na 90% Umówmy się za tydzień, będzie Zdeniu pewno (tak myślę ). Napisz, że za tydzień będzie na 101% :twisted:
-
[ALL B6] Podwyższenie zawiechy
nie wiem czy jest coś mniej niż 20mm (obniżenie przy kodzie 1BE zdaje się).
-
Jak wbija się kod do radia gamma cc
z łaski swojej, przejrzyj forum... http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3407 Dodatkowo temat źle umieściłeś (juz przeniosłem)
-
Polecane opony letnie
to zdzieranie to jeszcze może bym przebolał, taka jest cena za to, że mają dobrą przyczepność na suchym. Ale ta głośność to trochę latem może być dobijająca. chyba będą Dunlopy MAXX - cena robi swoje jednak (choć te Bridgestony mnie ciekawią )
-
[B5 AEB] nie chce polaczyc z lustrekami????
może Ci pomoże to : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=7530 ?
-
[a4 b5 tdi] exploatacja sprzegla
to nie żadne wymysły, co tak wszyscy do dwumasy podchodzą jak do diabła ? :twisted: Wiele nowych aut posiada taki "wymysł", nie tylko Audi. Jak chcesz oszczędzać sprzęgło to używaj go jak najmniej. To dojeżdżanie do świateł na wciśnietym sprzęgle temu nie służy, czasem można dojechać puszczając nogę z gazu (i nie przełączasz biegów).
-
[B6 2.0] brak mocy, kontrolka silnika
Skoro zapala Ci się kontrolka, dlaczego nie podepniesz pod komputer ? Pewno jakieś błędy wypluje. Możesz podjedź na jakiś spot krakowski, myśle że koledzy będą mieli Vag-Coma i podłączą. Jakkolwiek nie podepniesz, to wrzuć potem błędy na forum Zmień proszę też temat, mało mówi o problemi (zastosuj się też do 2 punktu w regulaminie)
-
[B6 2.0] Co powiecie o moim nowym nabytku - A4
dałbyś zdjęcia środka kwota na prawdę niska, ale w Anglii używane auta tanie są. Silnik faktycznie jest mało popularny u nas.... Przyjemny kolorek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to chyba nie ma sensu spotować jutro? zdeniu, zrozumiałe - jest też życie prywatne, nie tylko auta
-
Opony letnie do B5
właśnie
-
Polecane opony letnie
mamy podobne auta, ja tej chwili się zastanawiam nad : Toyo PROXES T1-R 225/45 ZR17 94Y RF (500zł) Bridgestone Potenza RE 050 225/45 ZR17 91Y M0 (538zł) Dunlop SP SPORT MAXX 225/45R17 91 ZR (432zł) - cena rewelacyjna Dunlop SP SPORT 01 225/45R17 91 W (531 zł) (może jeszcze to) Toyo mogą się szybko zdzierać, różne opinie panują jeśli chodzi o mokrą nawierzchnię (ale na suchym ekstra). Bridgestone porządne na nasze drogi Dunlop - niezła oponka za rewelacyjną cenę Bridgestone Turenza to chyba następca Potenzy - pewno jest kilkadziesiąt PLN droższa, mam wrażenie że wciąż Potenza będzie lepszym zakupem (a może nie ? :confused: ) Michelin (z twojej listy) - coś z nią było nie tak, ale ni w ząb nie mogę sobie przypomnieć.
-
polski vag ,wielka prosba
nie ma żadnego hasła !
-
[B5 AFN] pytanie dot. logów
dlaczego taka kolejność ?
-
polski vag ,wielka prosba
ja pisałem generalnie o Vag-Com, skoro piszesz o tym polskim, to wciskając przycisk "O programie" masz kontakt w celu pozyskania kodu aktywacyjnego
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jest około 50-60 użytkowników z Trójamiasta i baaardzo bliskich okolic (Wejherowo, Rumia i okolice Gdańska) - takie są moje obliczenia zdeniu, mydlo, no to niech będzie 17 na skwerze. Jeśli zdeniu chcesz się pojawić, będzie miło i tym bardziej ciekawiej bo nową bryczką
-
Felgi - które wybrać? Jak zawsze problem...
jeśli z tych co pokazałeś, to ostatnie... moooże jeszcze któreś z pierwszych. Ale szukaj oryginały
-
polski vag ,wielka prosba
jakie hasło masz na myśli ? Do archiwum, żeby rozpakować ??....