Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. A były takie modele ? Widzę tylko AVJ, ale to do 06/2002 Z tym była tylko 5biegowa
  2. oo ! a to jest dobra opcja. a4avant, może skusisz się na używki z większą ilością bieżnika. Można wyrwać nawet 7mm !
  3. no to pokrętło lewe (zaraz przy prędkościomierzu) chyba, nie ? W B6 to przyciski '-' i '+' bodajże (raz testowałem tylko)
  4. w jakim celu to robiłeś ? jak myty był silnik ? Chyba nie ciśnieniową myjką ?
  5. ICE, masz rację że będzie bezpieczniej jak kupi nowe opony. Ale czy przy stylu jazdy kolegi a4avant (jazda dziadkowa) to jest sens skoro ma 4,5mm jeszcze mięsa ? Jeszcze jedno pytanie powinno być zadane : a4avant, jeździsz w mieście głównie, czy trasy ?
  6. a4avant, według mnie jeszcze możesz jeździć. Pozwolę sobie mieć inne zdanie niż ICE Pisałeś, że preferujesz spokojną jazdę, także sądze że jeszcze pojeździsz. Ale zwróć uwagę, że właściwie zaczyna się sezon na letnie i może długo potrwać.
  7. turbo ok, lmm ok (no może delikaaaaatnie niedomaga ? - ale raczej nie martwiłbym się) 013 : :eek: (piękne)
  8. po pierwsze należy pamiętać, że masz czipsa (ten słynny z allegro ) Także dla mnie trudno coś tu powiedzieć, nieźle leje paliwem (008) - ale wobec wskazań w 008 - możesz mieć rację. Wartości ostatniej kolumny powinny być nieco większe od tych z przedostatniej. Dobrze jakby spojrzał ktoś kto zmienia mapki.... Dziwi mnie 011, masz zdaje się normalne wskazania w AFN ? (takiego bez tuningu)
  9. nooo, chyba nie. Jak mieliśmy się we dwóch spotkac to nie ma za bardzo sensu. Teraz też piszesz, że na 90% Umówmy się za tydzień, będzie Zdeniu pewno (tak myślę ). Napisz, że za tydzień będzie na 101% :twisted:
  10. nie wiem czy jest coś mniej niż 20mm (obniżenie przy kodzie 1BE zdaje się).
  11. z łaski swojej, przejrzyj forum... http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3407 Dodatkowo temat źle umieściłeś (juz przeniosłem)
  12. to zdzieranie to jeszcze może bym przebolał, taka jest cena za to, że mają dobrą przyczepność na suchym. Ale ta głośność to trochę latem może być dobijająca. chyba będą Dunlopy MAXX - cena robi swoje jednak (choć te Bridgestony mnie ciekawią )
  13. może Ci pomoże to : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=7530 ?
  14. to nie żadne wymysły, co tak wszyscy do dwumasy podchodzą jak do diabła ? :twisted: Wiele nowych aut posiada taki "wymysł", nie tylko Audi. Jak chcesz oszczędzać sprzęgło to używaj go jak najmniej. To dojeżdżanie do świateł na wciśnietym sprzęgle temu nie służy, czasem można dojechać puszczając nogę z gazu (i nie przełączasz biegów).
  15. Skoro zapala Ci się kontrolka, dlaczego nie podepniesz pod komputer ? Pewno jakieś błędy wypluje. Możesz podjedź na jakiś spot krakowski, myśle że koledzy będą mieli Vag-Coma i podłączą. Jakkolwiek nie podepniesz, to wrzuć potem błędy na forum Zmień proszę też temat, mało mówi o problemi (zastosuj się też do 2 punktu w regulaminie)
  16. dałbyś zdjęcia środka kwota na prawdę niska, ale w Anglii używane auta tanie są. Silnik faktycznie jest mało popularny u nas.... Przyjemny kolorek
  17. no to chyba nie ma sensu spotować jutro? zdeniu, zrozumiałe - jest też życie prywatne, nie tylko auta
  18. mamy podobne auta, ja tej chwili się zastanawiam nad : Toyo PROXES T1-R 225/45 ZR17 94Y RF (500zł) Bridgestone Potenza RE 050 225/45 ZR17 91Y M0 (538zł) Dunlop SP SPORT MAXX 225/45R17 91 ZR (432zł) - cena rewelacyjna Dunlop SP SPORT 01 225/45R17 91 W (531 zł) (może jeszcze to) Toyo mogą się szybko zdzierać, różne opinie panują jeśli chodzi o mokrą nawierzchnię (ale na suchym ekstra). Bridgestone porządne na nasze drogi Dunlop - niezła oponka za rewelacyjną cenę Bridgestone Turenza to chyba następca Potenzy - pewno jest kilkadziesiąt PLN droższa, mam wrażenie że wciąż Potenza będzie lepszym zakupem (a może nie ? :confused: ) Michelin (z twojej listy) - coś z nią było nie tak, ale ni w ząb nie mogę sobie przypomnieć.
  19. nie ma żadnego hasła !
  20. dlaczego taka kolejność ?
  21. ja pisałem generalnie o Vag-Com, skoro piszesz o tym polskim, to wciskając przycisk "O programie" masz kontakt w celu pozyskania kodu aktywacyjnego
  22. jest około 50-60 użytkowników z Trójamiasta i baaardzo bliskich okolic (Wejherowo, Rumia i okolice Gdańska) - takie są moje obliczenia zdeniu, mydlo, no to niech będzie 17 na skwerze. Jeśli zdeniu chcesz się pojawić, będzie miło i tym bardziej ciekawiej bo nową bryczką
  23. jeśli z tych co pokazałeś, to ostatnie... moooże jeszcze któreś z pierwszych. Ale szukaj oryginały
  24. jakie hasło masz na myśli ? Do archiwum, żeby rozpakować ??....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.