Treść opublikowana przez pre_pl
-
Przegląd klimatyzacji
To dotyczy ogólnie wszystkich klimatyzacji, także Twojej też
-
Falowanie obrotów a wymiana płynu chłodzącego??
neo61, najpierw zajrzyj do regulaminu, a potem do działu Newbie. Potem odblokujemy temat.
-
[B5 AFN] Brak Mocy (Kto winny?)
no ale wrzuć błędy i/lub logi na forum... bo już parę osób niepotrzebnie wymieniało przepływomierz
-
[B5 AAH] Przegląd z Niemiec
z tej analizy wynika, że wynika masz w normie : po lewej stronie masz zakres w jakim powinno się mieścić, a po prawej Twój wynik.
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
za to się najeździłeś
-
[B5 AFN] Brak Mocy (Kto winny?)
zajrzyj do FAQ - znajdziesz info na temat przepływomierza to z czym masz problem w końcu ? Jak z MAFem, to nie znaczy że ci "coś" odcina turbinę. Co wykazał VAG ?
-
!!! PODZIEKOWANIA !!!
mnie niestety nie było, ale również chciałbym podziękować za organizację zlotu (Hugo i Miron78) oraz wszystkim, którzy spotkali się
-
Zmiana na klimatronik
a wszystkie czujniki ? Czy w manualu też są już ?
-
PROBLEM Z URUCHMIANIEM
zmień treść na małe litery oraz temat (dostosuj do regulaminu) Przed wymianą pompy też chyba miałaś takie problemy z uruchomieniem ?
-
B5 1Z 90KM źle ustawiony kąt wtrysku?!
Miałeś temperaturę minimum 80st ?
-
[B5 AFN] pytanie dot. logów
a miałeś dostatecznie nagrzany silnik ? Nie stałeś za długo na jałowym biegu ? 011 - z tego co zrozumiałem, to chyba źle odczytałeś - to co Ty sprawdzasz to masz zbadać w próbie dynamicznej.
-
poszukuje instrukcji obsługi PL
możesz kupić w ASO za kilkadziesiąt zł, jak wpisywać kody do radia jest osobny temat.
-
[B5 1Z] Drżenie przy przyspieszaniu
nie, 008 to ograniczenie dymienia, żądanie paliwa przez kierowcę. Grupa stosowana na przykład do rozpoznania przepływomierza. Wtryski możesz obejrzeć w 013, tylko najpierw pisałeś o kącie wtrysku ? :confused: Jak sprawdzić kąt wtrysku (w jakiej grupie) to już pisaliśmy... oczyściłem temat ze zbędnych postów o nieprzeczytanych postach.
-
AFN 1.9TDi ile kosztuje ustawienie kąta wtrysku
swiru_2005 wiem, że niedawno się zarejestrowałeś, ale jakbyś przejrzał forum, to już byś wiedział... Tu na przykład było trochę o tym : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=50493
-
[B6 AWX] Pasek rozrządu
BERNI, polecam czytanie forum : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=35870
-
[A4 B5 1.8 ] z 1997
nie noo... gites fajne te lampy, bardzo odświeżają wygląda auta.
-
[B5] Czy mozna vag'iem zbadac pompe wspomagania kierownicy?
Możesz znaleźć informajcę o tym już na forum, wiele razy dyskutowaliśmy o tym. Poza tym to dział "Diagnostyka VAG" Jak staniesz przodem do silnika, to po prawej stronie - ten z zieloną nakrętką.
-
[B5 1.8] wieczorem i nowe fotki
te zielone lampy to chyba tylko do zdjęcia zapodałeś ? Na stałe tak nie jest ??....
-
[B5] Problem z Abs-em błąd 00302
Jeśli się nie pojawi ponownie, to nie sądze że są jakieś powody do niepokoju. Problem może być z przekaźnikiem J106 albo odpowiednim bezpiecznikiem (niestety nie powiem teraz który...)
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
to wcale nie są złe oleje, wciąż pokutuje mit jakiś dziwny (że Lotos to do Poldków). Też uważam, że przereklamowany
-
Witam i od razu problem z Leonem 1.8T...
tak, ale proszę zachowaj zasady forum - regulamin i dział Newbie. Potem odblokuje się temat
-
[B5 ADP 1,6] Problemy z moca silnika
zawór węgla aktywnego (N80) - odłącz wtyczkę i zobacz czy masz na pinach 22-30Ω
-
Temperatura silnika
przejrzyj regulamin, zawitaj do działu Newbie, potem odblokujemy temat. Aaa.. o termperaturze to jest juz sporo. Poszukaj lepiej...
-
jaki rozmiar felg
no rozmiar mają nieodpowiedni ET mają zbyt duży
-
jaki subwoofer??
ja tam nieśmiało wskażę drugi (Hertz) - jeśli z tych co podałeś należy wybrać.