Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    To dotyczy ogólnie wszystkich klimatyzacji, także Twojej też
  2. neo61, najpierw zajrzyj do regulaminu, a potem do działu Newbie. Potem odblokujemy temat.
  3. pre_pl odpowiedział(a) na Gik temat w 1.9TDI
    no ale wrzuć błędy i/lub logi na forum... bo już parę osób niepotrzebnie wymieniało przepływomierz
  4. z tej analizy wynika, że wynika masz w normie : po lewej stronie masz zakres w jakim powinno się mieścić, a po prawej Twój wynik.
  5. za to się najeździłeś
  6. pre_pl odpowiedział(a) na Gik temat w 1.9TDI
    zajrzyj do FAQ - znajdziesz info na temat przepływomierza to z czym masz problem w końcu ? Jak z MAFem, to nie znaczy że ci "coś" odcina turbinę. Co wykazał VAG ?
  7. mnie niestety nie było, ale również chciałbym podziękować za organizację zlotu (Hugo i Miron78) oraz wszystkim, którzy spotkali się
  8. a wszystkie czujniki ? Czy w manualu też są już ?
  9. zmień treść na małe litery oraz temat (dostosuj do regulaminu) Przed wymianą pompy też chyba miałaś takie problemy z uruchomieniem ?
  10. Miałeś temperaturę minimum 80st ?
  11. a miałeś dostatecznie nagrzany silnik ? Nie stałeś za długo na jałowym biegu ? 011 - z tego co zrozumiałem, to chyba źle odczytałeś - to co Ty sprawdzasz to masz zbadać w próbie dynamicznej.
  12. możesz kupić w ASO za kilkadziesiąt zł, jak wpisywać kody do radia jest osobny temat.
  13. nie, 008 to ograniczenie dymienia, żądanie paliwa przez kierowcę. Grupa stosowana na przykład do rozpoznania przepływomierza. Wtryski możesz obejrzeć w 013, tylko najpierw pisałeś o kącie wtrysku ? :confused: Jak sprawdzić kąt wtrysku (w jakiej grupie) to już pisaliśmy... oczyściłem temat ze zbędnych postów o nieprzeczytanych postach.
  14. swiru_2005 wiem, że niedawno się zarejestrowałeś, ale jakbyś przejrzał forum, to już byś wiedział... Tu na przykład było trochę o tym : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=50493
  15. pre_pl odpowiedział(a) na BERNI temat w 1.9TDI
    BERNI, polecam czytanie forum : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=35870
  16. nie noo... gites fajne te lampy, bardzo odświeżają wygląda auta.
  17. Możesz znaleźć informajcę o tym już na forum, wiele razy dyskutowaliśmy o tym. Poza tym to dział "Diagnostyka VAG" Jak staniesz przodem do silnika, to po prawej stronie - ten z zieloną nakrętką.
  18. te zielone lampy to chyba tylko do zdjęcia zapodałeś ? Na stałe tak nie jest ??....
  19. Jeśli się nie pojawi ponownie, to nie sądze że są jakieś powody do niepokoju. Problem może być z przekaźnikiem J106 albo odpowiednim bezpiecznikiem (niestety nie powiem teraz który...)
  20. to wcale nie są złe oleje, wciąż pokutuje mit jakiś dziwny (że Lotos to do Poldków). Też uważam, że przereklamowany
  21. tak, ale proszę zachowaj zasady forum - regulamin i dział Newbie. Potem odblokuje się temat
  22. zawór węgla aktywnego (N80) - odłącz wtyczkę i zobacz czy masz na pinach 22-30Ω
  23. przejrzyj regulamin, zawitaj do działu Newbie, potem odblokujemy temat. Aaa.. o termperaturze to jest juz sporo. Poszukaj lepiej...
  24. no rozmiar mają nieodpowiedni ET mają zbyt duży
  25. ja tam nieśmiało wskażę drugi (Hertz) - jeśli z tych co podałeś należy wybrać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.