Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy
Ty piszesz o wycieraczkach wewnątrz auta ? http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=483 http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5919
-
[B5 ADR] I'm new :D
ano widzisz, no to jadę : - wydech widziałbym dyskretniejszy - zmiana lamp z przodu - zmiana kierunkow (pisalem juz ) - pochowaj te kable z tyłu fotele całkiem fajnie wyglądaja, faktycznie aaa, chyba zmiana dywaników się szykuje ? :smile:
-
[B5 ADR] I'm new :D
~kierunki zmień na te białe (czy tam przeźroczyste) Tylko jedna fota będzie ? Czy ładujesz własnie ?
-
Szukam alumkow =)
jakoś żadna mnie nie przekonuje, może poszukaj oryginalnych Audi ?
-
[B5 1.8] Pierwsze wrażenia!
no chopie, Twoje podsumowanie jest niezłe i faktycznie schowek duży nie jest... a teraz dawaj zdjęcia :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o kurna, ogórki Wam zaszkodziły ??
-
Przegląd klimy w kilku punktach
żartujesz sobie, prawda ? Przecież jest o tym temat ! http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6940 http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=66
-
[B5] Lampka/funkcja na wyświetlaczu
tu macie opisane : zmień temat proszę !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
coś w tę sobotę organizujemy ?
-
Z 90 na 115
wgrywasz inne oprogramowanie do ECU (komputer sterujący pracą silnika) ile to kosztuje - dogadujesz się już z tunerem
-
Zakup nowej navi (nie ori)-na co zwracać uwagę?
mi się wydaje, że większe znaczenie ma to : marewel, podniósł ważna sprawę właśnie - warto zwrócić uwagę jaki protokół obsluguje dane urządzenie.
-
Problem z centralnym zamkiem
98igo, będzie - znalazłem że pompka 8L0862257A została wycofana w 1996 (była montowana w A4 między innymi).
-
[B5 1996] Co można sprawdzić VAG-Comem
aj ! no to bida. :redface: Otworzyłem po prostu vag-coma i spojrzałem co tam jest No racja 35, no i chyba jeszcze [45 - Inter. Monitor] ?
-
wymiana mieszka w B6
żadnej filozofii w B6 też nie ma hopla :
-
[B5 1996] Co można sprawdzić VAG-Comem
możesz zdiagnozować wiele rzeczy w silniku, klimatyzację, system ABS, poduchy, immo, liczniki itp. Możesz odczytać błędy poszczególnych elementów, ale również zakodować nowe funkcje, albo pozmieniać działanie układów. To co Cię interesuje znajduje się pod tabem Comfort/Conv.. Centralny zamek to [35-Cent. Locks], a domykanie to będzie w [46-Central Conv.]. Dach myśle, że to : 26-Auto Roof 38-Roof Electronics Co rozumiesz, że nie możesz się podłączyć ? Do silnika możesz ? (01-Engine) Masz jakieś błędy ?
-
[B5 AFN] prośba o analizę logów
dla mnie jest ok, trochę "zatyka" się powyżej 4200obr ino.... turbina pompuje git, przepływomierz mierzy poprawnie
-
Zakup nowej navi (nie ori)-na co zwracać uwagę?
podałeś je tylko jako przykład z wbudowanym GPSem, czy konkretnie te modele warto kupić ?
-
Zakup nowej navi (nie ori)-na co zwracać uwagę?
też się ostatnio nad "czymś takim" zastanawiam, dla wygody uważam, że powinno być z wbudowanym GPSem (palmtop). Raczej nowa, bo wtedy masz gwarancję. Kiedyś ktoś polecał Mio p550
-
Jakiś patent na przeskakujące nowe wycieraczki?
a nie są zbyt mocno dociśnięte do szyby ? (piszczą, skrzeczą na suchym)
-
[B6 AWX] palaca sie lampka Econ na panelu środkowym.
na którymś spocie pewnikiem
-
[B6 AVF] Migająca kontrolka świec żarowych podczas jazdy
podepnijcie auto pod VAGa Światła stopu macie ? (info z forum paska)
-
[B6 AWX] palaca sie lampka Econ na panelu środkowym.
ja nie mam gazu w układzie, ale jestem w stanie włączyć i auto i econ. pwitkow, podłącz pod komputer - ja bym zdiagnozował [08 - HVAC] (czyli klimatyzacja).
-
[B5 ADP 1,6] Problemy z moca silnika
dokładnie tak jest napisane w dokumentacji - wymienić na nowy.
-
[B5 AFN] Brak Mocy (Kto winny?)
no ale na jakiej podstawie tutaj ktokolwiek napisze Ci, że to przepływomierz ? O żadnych efektach nie piszesz, żadnych błędów nie rzuciłeś gawiedzi :smile:
-
Stan oleju w silniku
odciągnij do poprawnego stanu