Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. Ty piszesz o wycieraczkach wewnątrz auta ? http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=483 http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5919
  2. ano widzisz, no to jadę : - wydech widziałbym dyskretniejszy - zmiana lamp z przodu - zmiana kierunkow (pisalem juz ) - pochowaj te kable z tyłu fotele całkiem fajnie wyglądaja, faktycznie aaa, chyba zmiana dywaników się szykuje ? :smile:
  3. ~kierunki zmień na te białe (czy tam przeźroczyste) Tylko jedna fota będzie ? Czy ładujesz własnie ?
  4. jakoś żadna mnie nie przekonuje, może poszukaj oryginalnych Audi ?
  5. no chopie, Twoje podsumowanie jest niezłe i faktycznie schowek duży nie jest... a teraz dawaj zdjęcia :twisted:
  6. o kurna, ogórki Wam zaszkodziły ??
  7. żartujesz sobie, prawda ? Przecież jest o tym temat ! http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6940 http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=66
  8. tu macie opisane : zmień temat proszę !
  9. coś w tę sobotę organizujemy ?
  10. wgrywasz inne oprogramowanie do ECU (komputer sterujący pracą silnika) ile to kosztuje - dogadujesz się już z tunerem
  11. mi się wydaje, że większe znaczenie ma to : marewel, podniósł ważna sprawę właśnie - warto zwrócić uwagę jaki protokół obsluguje dane urządzenie.
  12. 98igo, będzie - znalazłem że pompka 8L0862257A została wycofana w 1996 (była montowana w A4 między innymi).
  13. aj ! no to bida. :redface: Otworzyłem po prostu vag-coma i spojrzałem co tam jest No racja 35, no i chyba jeszcze [45 - Inter. Monitor] ?
  14. żadnej filozofii w B6 też nie ma hopla :
  15. możesz zdiagnozować wiele rzeczy w silniku, klimatyzację, system ABS, poduchy, immo, liczniki itp. Możesz odczytać błędy poszczególnych elementów, ale również zakodować nowe funkcje, albo pozmieniać działanie układów. To co Cię interesuje znajduje się pod tabem Comfort/Conv.. Centralny zamek to [35-Cent. Locks], a domykanie to będzie w [46-Central Conv.]. Dach myśle, że to : 26-Auto Roof 38-Roof Electronics Co rozumiesz, że nie możesz się podłączyć ? Do silnika możesz ? (01-Engine) Masz jakieś błędy ?
  16. dla mnie jest ok, trochę "zatyka" się powyżej 4200obr ino.... turbina pompuje git, przepływomierz mierzy poprawnie
  17. podałeś je tylko jako przykład z wbudowanym GPSem, czy konkretnie te modele warto kupić ?
  18. też się ostatnio nad "czymś takim" zastanawiam, dla wygody uważam, że powinno być z wbudowanym GPSem (palmtop). Raczej nowa, bo wtedy masz gwarancję. Kiedyś ktoś polecał Mio p550
  19. a nie są zbyt mocno dociśnięte do szyby ? (piszczą, skrzeczą na suchym)
  20. na którymś spocie pewnikiem
  21. podepnijcie auto pod VAGa Światła stopu macie ? (info z forum paska)
  22. ja nie mam gazu w układzie, ale jestem w stanie włączyć i auto i econ. pwitkow, podłącz pod komputer - ja bym zdiagnozował [08 - HVAC] (czyli klimatyzacja).
  23. dokładnie tak jest napisane w dokumentacji - wymienić na nowy.
  24. pre_pl odpowiedział(a) na Gik temat w 1.9TDI
    no ale na jakiej podstawie tutaj ktokolwiek napisze Ci, że to przepływomierz ? O żadnych efektach nie piszesz, żadnych błędów nie rzuciłeś gawiedzi :smile:
  25. odciągnij do poprawnego stanu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.