Treść opublikowana przez pre_pl
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja ostatni miesiąc przeliczyłem inaczej... koszt przejechania 100 kilmetrów : ~23 zł (no tak z grubsza.. bo nie dość dokładnie oszacowana jest ilość kilometrów przejechana w listopadzie - wiem ile przejechałem w X i XI, to podzieliłem na pół) Koszta w samym listopadzie : 341 zł za paliwo (a jeszcze małe auto żony na Pb .... :/ )
-
Rolka na alternatorze
też muszę to wymienić... Ale cena 350zł Ale to silnika 110PS ?? nie powinno kosztować 100zł ? O tym elemencie mówimy ? : cena w EUR
-
[B5 AFN] błędy cd.
przeciez przy skanowaniu jest opcja do odznaczenia, żeby nie skanował airbagów... Akurat to żaden error według mnie...
-
[B6 2.5tdi v6 180km] - chipowanie silnika za i przeciw.
Hugo u Ciebie też wiatrak zaczął dmuchać jak wgrywany program był ?
-
[B5 AFN] błędy cd.
kurde, deja vu ? Przecież już odpisywałem... ? hm... N109 - błąd czasem spowodowany źle załozonym alarmem, który może wykorzystywać ten zawór http://www.audiworld.com/tech/elec131.shtml
-
[B6 1.9 TDI AVF] Analiza logów AVF
też tak mam, będę to poprawiał tak więc dam znać. Według mnie wszystko co odbiega od stanu fabrycznego (oczywiście bądźmy rozsądni) jest nienormalne i trzeba to eliminować. Choc z niektórymi rzeczami można się nie śpieszyć Moje 192000. Co mnie denerwuje, to wywalone poduchy pod silnikiem (pisałem już o tym). No coś Ty Człowiek to się szybko przyzwyczaja do dobrego Myślę, że tak każdy ma... VIN ?? yhm, yhm Może podaje Ci numer klapy (V coś tam), rzuć ten błąd na forum. Teraz mnie zaintrygowałeś.....
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
quattro, quattro, quattro bose absolutnie mi nie jest potrzebna skóra, nawi oraz elektryczne fotele.
-
[B6 1.9 TDI AVF] Analiza logów AVF
008, 010, 011 był pedał w podłodze Przepływomierz ok, turbo wygląda ok nie widać, żeby był jakiś problem z autem.... Ile auto ma przejechane ? Poskanuj też czy są błędy w Vag-Comie, tylko się nie wystrasz - do wielu rzeczy się nie podłączysz (bo pewno masz 'zwykły' kabelek z allegro ?).
-
[B5 1,9 AFN] Błedy po tescie vag-iem.
http://www.a4-klub.pl/forum/viewforum.php?f=3 to już chyba się przewijało na forum ? Czasem może być to wina źle zamontowanego alarmu no nie no ! http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t2553.0.html
-
[B6 BDG] A4 Avant
a chipować będziesz ? to Ty pytałeś się na forum Mastersa ?
-
kasowanie inspekcji serwisowej
http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/vw_sri.html może pomoże...
-
Zderzak z rocznika 99 do 96 ??
Zrobiłem porównanie w ETCE. Wychodzi na to, że zależy z którego modelu A4 z roku 1999 ten zderzak jest. Jeśli ze starszego, powinien pasować. Jeśli nowy model (w 1999) to nie. Sam zobacz na zrzuty : Rok 1996 : Rok 1999 (przed liftingiem ?): I rok 1999 (po liftingu ? ):
-
Podświetlenie nóg kierowcy i pasażera
ja mam, ale nie wiem czemu to taka faaajoska sprawa No owszem podoba mi się, ale na zasadzie bajeru.. Ładnie wygląda. Specjalnie jakoś nie uważam, żeby było to mocno użyteczne. :twisted:
-
[B5 AFN] Hamulce przod - srednica tarcz??
w ETCE znalazłem, że 288mm :???:
-
[B7 3.0 TDI]Moje pierwsze Audi...
hahahahahaha powiedziałem i proszę !zmiana tematu i co wyskakuje ? 3.0 TDI w Q hyhyhy, ale miałem nosa Piękny silnik, ech... :roll:
-
[B7 3.0 TDI]Moje pierwsze Audi...
ekstra silnik
-
Głośniki na lewych drzwiach raz graja a raz nie?!?
drzwi kierowcy są najczęściej otwierane, a więc narażane na zmienne warunki atmosferyczne - wilgość... No i oraz to klapanie samymi drzwiami, na pewno nie pomaga Także pewno coś z głośnikiem, albo połączeniem.
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
zdaje mi się, że kobieta z PZU robiła zdjęcie kluczom jak ubezpieczałem. Wcale się nie dziwie....
-
problem z ustawieniem ogrzewania w B6
czasem musisz ją włączyc, żeby do lata przechowała się w dobrym stanie (chociaż nie pamietam, kiedy ja włączałem hyhyhy ). Poza tym ładnie osusza powietrze... Utrzymuje odpowiednią wilgotność. A nie masz czasem zamknietego obiegu załączonego ? Mi się wtedy strasznie nagrzewa auto (no i wilgotno się robi) klima nie działa jak masz Econ
-
[B5 1.9 TDI AJM] Castrol edge + temperatura oleju
sylvos, chyba coś Ci się pomyliło wyrażnie mówimy o 5W40, nie wiem dlaczego wspominasz olej 5W30 5W30, norma 504/507 http://www.castrol.com/castrol/productdetailmin.do?categoryId=9004868&contentId=7008962 5W40, norma 505.01 http://www.castrol.com/castrol/productdetailmin.do?categoryId=9004873&contentId=7009125
-
[B5 1.9 TDI AJM] Castrol edge + temperatura oleju
no nie wiem.. różne opinie są. Mozna ich słuchać lub nie... Ja widziałem kiedyś badania oleju (po wymianie) i jednak są różnice. Badania robili sami uzytkownicy, nie zadne firmy czy gazety. Badano na przyklad ilosc roznych metali w probkach.
-
[B6] Zmiana języka
była już dyskusja na ten temat : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=36197#36197 nie wiem jak w B6...
-
[b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...
no wiesz... trochę tych TDI jednak też tam jest... cały klub tdi www.tdiclub.com w koncu jezdzi gnojkami Zwlaszcza na polnocy i Kanadzie jest wiecej. Ale zapytałem, bo też sadze ze raczej poziek wspomniał o fmic do benzyny...
-
[b6 1.9 TDI AWX] wiecej mocy ...
Ale na pewno do TDI ?
-
[A4 B6 2.5TDI] AYM KOMBI ("prawie" S-line, nowe zdjęcia 31,05,2007)
racja, 310Nm http://www.audi4ever.at/technische_daten/audi_a4-8e_avant/audi_a4-8e_2.5tdi_120kw_6g_avant.pdf mało.... :twisted: