Treść opublikowana przez pre_pl
-
[ALL B6] Nawigacja RNS-E MMI czy podejdzie?
różnica jest tylko w ramce 2-din, ale tu już jest.... Był temat o rns-e w cabrio i ramce 2-din własnie płyta jest w napedzie rns-e, a nie gdzieś w bagażniku
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
aaa :doh1: ale pamietaj o reszcie urządzeń (jesli masz tempomat, to moduł jest ok) W B6 jeszcze był motyw z odpowiednim kabelkiem do przycisków, w B7 przyznam że nie wiem jak jest.
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
no nie, pisałem już... poduchę też potrzebujesz... taką do trójramiennej kierownicy, przyjrzyj się zdjęciom na allegro - zobaczy różnicę miedzy tymi airbagami
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
8K0 419 091 to a4
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
brawo OLO mówiłem, że tyle kosztuje ta cześć Ale faktycznie, zero info w etce kurva, normalnie nie można dostać tego "osobno" w aso...
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html zasada jest ta sama, mogą się różnić końcówki numerów części. (do tego oczywiście potrzebujesz nową kierę i nową poduchę)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mateo, Twój vag nic nie zdziała w b7, chyba że masz już odpowiedniego... mnie jutro "jak zwykle" nie będzie
-
[B6 BBK] Moduł komfortu
wymienia, można kupić za niewielkie pieniądze jakiś używany
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
FAN_AUDI przecież jest na zdjęciach.. Manetki występują osobno, moduł oraz "tasma" również
-
gość z forum Toyoty kupił sobie A4 -parę cytatów
"przez przypadek" patrzeliśmy z kolegą na nowe auta z salonu (avensis)... To co proponuje Toyota w silnikach to jest totalna porażka. Jedynie ten Dcat jeszcze coś reprezentuje. Ale benzyny ? 150 ps najmocniejsza... Aaaa... no i ta strona... Toyota dla młodych ludzi w szybkich autach ?
-
[B7 ASB] BŁĄD 013128 - Control Circuit for Controller for Turbocharger 1 (J724)
no to napisz ten numerek
-
[B7 ASB] BŁĄD 013128 - Control Circuit for Controller for Turbocharger 1 (J724)
a jest jakiś numer vagowski na tym ? Kurde, zdejmowalne to świństwo i żeby nie można było dostać ?? Podaj linka do allegro może co ? Czytałem wypowiedź theresiasa (ross-tech), który napisał : "wymienić to, widzieliśmy wiele zepsutych sterowników*" *sterownik,sensor,gówno - ja tam nie wiem jak to nazwać OLO, porób może zdjęcia, co ?
-
[B7 ASB] BŁĄD 013128 - Control Circuit for Controller for Turbocharger 1 (J724)
OLO, jest procedura w ELSIE na "zdejmowanie" tego cudaka.... ale faktycznie w ETCE tego nie znalazłem ...
-
[B7 ASB] BŁĄD 013128 - Control Circuit for Controller for Turbocharger 1 (J724)
wymien ten czujnik, one zdaje się czasem padały. No niestety nie jest tani... koło 300/400stówek olo.... No najlepiej byłoby, jakbyś podmienił z innego auta i zobaczył
-
[ALL B7] Fabryczny bluetooth
wystarczy odczyt z vag-coma (numer sterownika)
-
[B7 ASB] BŁĄD 013128 - Control Circuit for Controller for Turbocharger 1 (J724)
czeka Cię regeneracja DPFa... jeździsz jak dziadek do kościoła pewno nie wiem czy w 3.0tdi robi się to tak samo jak w starych kiblach, może sprawdź (jest opis na forum) [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 18:55_________________________________________________aa ten czujnik jeszcze, teraz kurde zauważyłem... on się znajduje przy turbinie, zobacz czy coś się nie rozłączyło...
-
[ALL B7] Jaki ma numer pilot do webasto ?
8E0 909 507 (8E0909507) ale cena... jakieś 700zł w aso w B8 jest inny pilot - choć nie wiem czy nie można go "zaadopotować"
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
to nie MuFu tylko : czyli przełączanie tiptronika w kierownicy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.monvillage.ch/valais/diverses-actualites/monthey-un-eleve-conducteur-circule-seul-et-emboutit-cinq-voitures-neuves.html 18latek stracił panowanie, zniszczenia na 340tys franków
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a jak, kupili auto, to teraz żona do 21 musi siedzieć w pracy
-
Zachecam do kupna nowego auta za granicą na wlasną reke
no faktycznie, ostre przeceny "za granicą".... 8,5tys za nowe Polo (nie pamiętam jaki silnik) na przykład W niemczech teraz "rząd" da Tobie 2500eur jeśli wyrejestrujesz stare auto i kupisz sobie nowe... Był gościu (jakiś handlarz), który bodajże z Hiszpanii naściągał mnóstwo Kiii (Kia) Sportage crdi, nie mógł sprzedać i teraz dał obniżkę blisko 50% Choć nowy Golf w Polsce dalej jest tańszy od takiego niemieckiego o około 25% (mówię o list price)
-
Wrażenia po Transporterze 3.
ale o co Wam chodzi ? Żeby Transportera robią pod Poznaniem ? To od razu ma być gorszy ? oo, na taksówce nigdy Transportera nie widziałem chyba... a może..
-
[ALL B6/B7] Podwójne szyby
dużo tam szukać... http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_dzis_odebralem_rs4-t55201.0.html;msg591155#msg591155
-
[ALL B7] Chyba problemy z parktronic'iem
pewno tak http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_montaz_ori_czujnikow_cofania-t59998.0.html;msg646676#msg646676 występuje jak masz czujki z przodu
-
[ALL B7] Adaptacja reflektorów
podaj dokładnie jaki to błąd, nie możesz po prostu zakodować sterownika ? Numer tego sterownika też podaj