Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. różnica jest tylko w ramce 2-din, ale tu już jest.... Był temat o rns-e w cabrio i ramce 2-din własnie płyta jest w napedzie rns-e, a nie gdzieś w bagażniku
  2. aaa :doh1: ale pamietaj o reszcie urządzeń (jesli masz tempomat, to moduł jest ok) W B6 jeszcze był motyw z odpowiednim kabelkiem do przycisków, w B7 przyznam że nie wiem jak jest.
  3. no nie, pisałem już... poduchę też potrzebujesz... taką do trójramiennej kierownicy, przyjrzyj się zdjęciom na allegro - zobaczy różnicę miedzy tymi airbagami
  4. brawo OLO mówiłem, że tyle kosztuje ta cześć Ale faktycznie, zero info w etce kurva, normalnie nie można dostać tego "osobno" w aso...
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html zasada jest ta sama, mogą się różnić końcówki numerów części. (do tego oczywiście potrzebujesz nową kierę i nową poduchę)
  6. mateo, Twój vag nic nie zdziała w b7, chyba że masz już odpowiedniego... mnie jutro "jak zwykle" nie będzie
  7. wymienia, można kupić za niewielkie pieniądze jakiś używany
  8. FAN_AUDI przecież jest na zdjęciach.. Manetki występują osobno, moduł oraz "tasma" również
  9. "przez przypadek" patrzeliśmy z kolegą na nowe auta z salonu (avensis)... To co proponuje Toyota w silnikach to jest totalna porażka. Jedynie ten Dcat jeszcze coś reprezentuje. Ale benzyny ? 150 ps najmocniejsza... Aaaa... no i ta strona... Toyota dla młodych ludzi w szybkich autach ?
  10. a jest jakiś numer vagowski na tym ? Kurde, zdejmowalne to świństwo i żeby nie można było dostać ?? Podaj linka do allegro może co ? Czytałem wypowiedź theresiasa (ross-tech), który napisał : "wymienić to, widzieliśmy wiele zepsutych sterowników*" *sterownik,sensor,gówno - ja tam nie wiem jak to nazwać OLO, porób może zdjęcia, co ?
  11. OLO, jest procedura w ELSIE na "zdejmowanie" tego cudaka.... ale faktycznie w ETCE tego nie znalazłem ...
  12. wymien ten czujnik, one zdaje się czasem padały. No niestety nie jest tani... koło 300/400stówek olo.... No najlepiej byłoby, jakbyś podmienił z innego auta i zobaczył
  13. wystarczy odczyt z vag-coma (numer sterownika)
  14. czeka Cię regeneracja DPFa... jeździsz jak dziadek do kościoła pewno nie wiem czy w 3.0tdi robi się to tak samo jak w starych kiblach, może sprawdź (jest opis na forum) [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 18:55_________________________________________________aa ten czujnik jeszcze, teraz kurde zauważyłem... on się znajduje przy turbinie, zobacz czy coś się nie rozłączyło...
  15. 8E0 909 507 (8E0909507) ale cena... jakieś 700zł w aso w B8 jest inny pilot - choć nie wiem czy nie można go "zaadopotować"
  16. to nie MuFu tylko : czyli przełączanie tiptronika w kierownicy
  17. http://www.monvillage.ch/valais/diverses-actualites/monthey-un-eleve-conducteur-circule-seul-et-emboutit-cinq-voitures-neuves.html 18latek stracił panowanie, zniszczenia na 340tys franków
  18. a jak, kupili auto, to teraz żona do 21 musi siedzieć w pracy
  19. no faktycznie, ostre przeceny "za granicą".... 8,5tys za nowe Polo (nie pamiętam jaki silnik) na przykład W niemczech teraz "rząd" da Tobie 2500eur jeśli wyrejestrujesz stare auto i kupisz sobie nowe... Był gościu (jakiś handlarz), który bodajże z Hiszpanii naściągał mnóstwo Kiii (Kia) Sportage crdi, nie mógł sprzedać i teraz dał obniżkę blisko 50% Choć nowy Golf w Polsce dalej jest tańszy od takiego niemieckiego o około 25% (mówię o list price)
  20. ale o co Wam chodzi ? Żeby Transportera robią pod Poznaniem ? To od razu ma być gorszy ? oo, na taksówce nigdy Transportera nie widziałem chyba... a może..
  21. dużo tam szukać... http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_dzis_odebralem_rs4-t55201.0.html;msg591155#msg591155
  22. pewno tak http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_montaz_ori_czujnikow_cofania-t59998.0.html;msg646676#msg646676 występuje jak masz czujki z przodu
  23. podaj dokładnie jaki to błąd, nie możesz po prostu zakodować sterownika ? Numer tego sterownika też podaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.