Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. Do Twojego auta aż zanadto ... To jest skaner z obsługą CAN (w modelach od 2005 roku) I wystarczy kabel za 100zł max oraz program Vag-Com 311.2 Ale do tego jest już odpowiedni temat : http://www.a4-klub.pl/smf/all_vagcom_jaki_kupic-t4810.0.html
  2. drogi interface różni się od taniego ceną sorry, ale głupie pytanie - głupia odpowiedź Podaj jakiś przykład chociażby, bo tak ciężko ci pomóc Zapewne chodzi Ci kable mogące obsłużyć CAN (te droższe) i HEXY (te tańsze)
  3. tak, ale tam trzeba pin wpisać ? nie pamiętam....
  4. no dobra, a ta lampka od airbagów to już naprawiona ? Mam nadzieję w końcu też "oblukać" na spocie
  5. czujnik deszczu to na bank będzie wymiana właśnie bordnetza, macie zapewne lowline wersję.... Przy wymianie bordnetza można się już też pokusić na zrobienie sobie DRLi Ten kabelek nie ogarnie tego
  6. zdaje się, że zanim uderzysz do Audi AG, najpierw musisz "pomęczyć" się z naszym kochanym przedstawicielem Audi w Polsce....
  7. pre_pl odpowiedział(a) na dawid1 temat w Audi A4 B6/B7
    jaki moduł ? nazwij go jakoś... sprecyzuj
  8. na audizine znalazłem ciekawe zdjęcia, które ładnie prezentują s-line w B7
  9. no dooobra, to i ja napiszę... pomorze mówi zdecydowanie nie takim lampom mi się też "nie widzą"
  10. noooo ? nooo? pucować się koledze, dlaczego ułani nie przybyli echh....
  11. są inne spryski, krótsze Tomek, mówiłem przecież o tym na spocie Być może jest metoda "dostosowania" - ja jej nie znam tutaj lista potrzebnych rzeczy : 8E0 807 105 F nakładka zderzaka s-line ze spryskami, bez pdc 8E0 807 681 F 01C kratka wlotu powietrza strona lewa (16eur) 8E0 807 682 F 01C kratka wlotu powietrza strona prawa (16eur) 8E0 853 651 M 1QP grau 111,15€ 8E0 853 651 M VMZ schwarz 121,38€ 8E0-955-101-E sprysk lewy (55eur) 8E0-955-102-F sprysk prawy (55eur) ten kolor zielony to nalezy wybrać jeden grill
  12. no to suzuki czy subaru ? a ktoś pamięta grupę B ? To były rajdy... WRC to nie to
  13. kable (2) idą gdzieś w okolice kolan kierowcy, jak jest oryginał to zdaje się do bordnetza (central electronics). Pozostałe dwa powinny iść do lusterek bocznych.
  14. mnie tam w ogóle nie będzie
  15. http://www.motor-talk.de/forum/rueckruf-a4-b7-t1707951.html najwyraźniej jakiś wężyk z turbo
  16. na przykład tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/inne_roznice_miedzy_20_tdi_bre_a_blb-t36635.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_naped_walkow_wyrownowazajacych-t46461.0.html W Passatach i Octaviach te silniki miały jeszcze tzw. mokrego DPFa, w Audi 'chyba' nie występował.
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t57200.0.html;highlight=egr+wyciek http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t44938.0.html;highlight=egr+wyciek
  18. z reguły będzie tak, że jeśli nie masz multifunkcyjnej kierownicy, to także nieodpowiedni moduł
  19. będę w Gdyni tylko w okresie świąteczny, ale środy wypadają dość "głupio"
  20. bieniek, u mnie leży jeszcze dokłada s-line, jak trafię na jakiś spot to przywiozę i sobie zobaczysz.
  21. z tego co pamiętam, a rozkminiałem ten temat w B6, to wystarczy tylko podłączyć elektrykę pod coś. Ale dokładnie nie pamiętam szczegółów, reszta normalnie. Strach jest zdjąć (zerwać/odkleić hehe jak kto woli) lustro z szyby. Na audiworld.com albo audizine.com jest/był chyba nawet mały help z montażu. Są też wersje z kompasem, ale dużo rzadziej występują, na ebay.de można czasem tanio ustrzelić te lustra. Nie patrzyłem co należy zrobić w celu zmontowania automatycznych wycieraczek.
  22. nie, raczej o takie : http://ub0.cc/4L/07 http://ub0.cc/0D/0H

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.