Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a ja może jutro nowy felunek zanabędę... :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ty, Ty... A Ty kiedy przyjedziesz ? Już z 4 Cię ominęly...
-
[B6 AVB] Problem z pompowtryskiwaczami - nierówna praca silnika
była robiona tylko wymiana uszczelki ? Bo w większości przypadków to nie wystarcza, dlatego lepiej splanować od razu.... Jak "efekt" wędruje za pompką to oczywiste jest, że jest ona uszkodzona i do wymiany się nadaj
-
MB CLS 55 AMG ile pali?
malutko ... zrobiłem błąd, powinno być : 16-18L, chociaż to AMG... (ta druga część to takie pytanie, bo AMG może więcej jednak)
-
MB CLS 55 AMG ile pali?
16-18L chociaż to AMG...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
stałego terminarza nie mamy... obserwuj temat lub dodaj do obserwowanych (otrzymasz wtedy mejla za każdym razem jak ktoś tu napisze)
-
[B6 AWX] Audi concert
coś tu namieszałeś.... http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_concertii_nie_dzialajace_glosniki_tylnie_i_brak_info_na_fis-t16090.0.html;msg189470#msg189470 jest wyraźnie napisane : DODAĆ Najpewniej będziesz miał albo 16 albo 17 Wartość 17 odpowiada temu, że na FIS wyświetlane są informacje : - z licznika - z radia Czyli musisz wklepac tam 17
-
[B6 AWX] Dziwny dźwięk przy ruszaniu
wy piszecie o pojedyńczym chrupnięciu zaraz po ruszeniu (zaraz po uruchomieniu auta ) ?
-
[ALL] VAG a kupowanie samochodu
aj ! uważaj, ja też tak myślałem jak kupowałem... miałem upatrzonego i znikł. Ale tam są czasowe ogłoszenia zdaje się, auto możesz znaleźć pod nowym numerem, na nowo wystawione. Także poszukaj dokładnie, a może będzie... Ja "swojego" po tygodniu znowu znalazłem
-
[B6 AVB] Kontrolka plynu w spryskiwaczu
nie audi, tylko ten co kupował poskąpił.... auta grupy vag chyba są najbardziej konfigurowalne na rynku.
-
[ALL] VAG a kupowanie samochodu
przebiegu nie sprawdzisz... zresztą, nawet jakbyś dał radę, jest sens sugerować się ?? I spanki ma rację, dajesz autoscana i już masz jakiś wgląd w auto. Oczywiście trzeba mieć mniej więcej pojęcie, które błędy można zignorować (znac ich przyczynę), a które powiedzą nam już o jakichś brzydkich sprawkach... rozumiem, że nastawiasz się na jakieś "unfall'nięte" auto ?
-
[B5 ADR] Zaworek węgla aktywnego po angielsku
activated charcoal valve lub jakoś tak
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jakoś tak nie wiem, może na aucie lepiej, a to poza tym jakieś podróby (bo dwa rozstawy) Ja dzisiaj dzwonię do gościa w sprawie felg, może będą nowe
-
[B6 AWX] Bluetooth
no jak już masz, to podłączaj i spróbuj się do niego wbić vag-comem, jeśli nie dasz rady to gleba...
-
[B6 AWX] Bluetooth
http://www.a4-klub.pl/smf/b6b7_instalacja_fabrycznego_modulu_bluetooth-t32362.0.html przeczytaj... z końcówką K były wadliwe, nie kupuj takiego
-
[B5 ADP] chłodnica kilmy przecieka
takie rzeczy niektórzy naprawiają, ale najlepszą metodą jest wymiana całego skraplacza. Zdecydowanie nie polecam naprawy metodą "lutowania"
-
[B5 AGB] Czy opłacalna była taka zamiana ?
oczywiście, że nie ! S4 przerabiać na diesel'a... kto to słyszał Tylko dlaczego ten temat w dziale technicznym ?
-
[B5 AJM] Wydmuchy z bagnetu - czy to normalne ?
macie, poszło na wszystko 15 minut.... http://www.a4-klub.pl/smf/delikatny_dymek_z_rurki_bagnetu-t14620.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/dymek-t12652.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_wyciek_oleju_z_silnika_uszczelka_glowica_1996r_16-t26188.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/a4_b5_19di_problem_z_silnikiem-t8261.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
no zapraszamy
-
[ALL B6] Pin A-3: K-BUS czy i gdzie podłączyć?
chyba do gniazda diagnostycznego, pin 15 ? http://www.a4-klub.pl/smf/19_96_1z_gniazdo_jakie_kolory_pod_jaki_pin-t6793.0.html;msg86287#msg86287 (+12V to 16pin) http://www.obd3.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=45&Itemid=36 (tabelka tab1)
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
ludzie to świnie...
-
[B6 AVF] Problemy z zamknięciem lewej przedniej szyby od kierowcy
ten temat Ci nie pomógł ? http://www.a4-klub.pl/smf/b6_all_demontaz_boczkow_przednich_drzwi-t15944.0.html (obrazek pochodzi własnie z tego topika)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć, przede wszystkim zapraszamy na spotkania trójmiejskie http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_2805_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
-
Błąd 01314 w VW Polo 9N
mówiłem... druga strona i dopiero błąd z silnika się pojawił... ja pierdziele... http://wiki.ross-tech.com/index.php/17911/P1503 alternator, regulator, sprawdzić bezpieczniki
-
[B6 AVF] Problemy z zamknięciem lewej przedniej szyby od kierowcy
wywal ten błąd i zobacz czy się pojawi, zdaje się że są jakieś zabezpieczenia przed obciążeniem i czasem wywali błąd jak się dużo korzysta (ale nie jestem 100% pewny) Ale to charczenie jest niepokojące, może właśnie dlatego pojawia się ten błąd, bo jest zbytnie obciążenie przy otwieraniu szyby. Zdjąłbym tapicerkę i psiknął jakimś "szprajem" do smarowania...