Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B6 BDV] Nowe, lepsze fotki po dwóch skromnych zmianach, 2.4 V6 Multitronic
Jakbyś zrobił to co napisał malik, oraz ja (chodziło mi o końcówki wydechu.. spójrz jak teraz wyglądają) to auto znacznie lepiej by się prezentowało. Podśmiewałem się z tego rs8 style, bo to jest śmieszne i tyle. Szkoda, że nie nazwali tego sprzedawcy RS888 style. Dla mnie to jest.... a nie będę pisał. Pewnie, lepiej napisać "autko super, jeszcze tylko parę poprawek" - to lepiej brzmi, ale jest mdłe i żadnej informacji nie niesie. O jakim mega tuningu ty piszesz ? Spójrz choćby na auto malika właśnie, co on tam skrzydła do auta dorobił ? To jest własnie delikatny upgrade auta. i tyle, koniec PS. Nie miałem ciężkiego dnia.
-
uwolnic tv
vim hack : http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html
-
[B5 ADP] tunig silnika. 1.6 ADP.
http://www.a4-klub.pl/smf/ahl_b5_16_100ps_chip_czy_jest_sens_poznan_gdzie_i_za_ile-t36545.0.html i przejrzyj pozostałe zamknięte tematy. Za każdym razem autorem jest osoba z "krótkim stażem" i nie wpadła na to, że ktoś już o tym myślał ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć, zapraszamy na spotkania trójmiejskie: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_2805_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
-
[B6 BDV] Nowe, lepsze fotki po dwóch skromnych zmianach, 2.4 V6 Multitronic
RS8 style, no ciekawe... o kurde, dostępne na ebay'u są !? To nieźle... Wiem, miałem nadzieję, że ktoś wrzucił w końcu oryginały z R8... A nie RS8 style... Zdecydowanie te poprzednie były lepsze Wydech jakiś by się konkretny przydał... no coż, moim zdaniem w złym kierunku kolega neo61 poszedł, ale fajno że Ci się neo podoba.
-
[B6 BDV] Nowe, lepsze fotki po dwóch skromnych zmianach, 2.4 V6 Multitronic
po co tworzysz nowy wątek... ten nieaktualny już był ? żaden RS8 style według mnie ... już miałem nadzieję, że ktoś wrzucił fele z R8...
-
[ALL B5] opony 195/65/15 - czy jest sens zmieniać na szersze 15stki?
opona 205/60 na kole R15 : średnica koła z oponą : 627 mm wysokość opony : 123 mm opona 195/65 na kole R15 : średnica koła z oponą : 634,5 mm wysokość opony : 126,75 mm Czyli różnica około 7mm, auto przy 205/60 leciutko będzie niżej. Ale też trochę małe całe koło będzie w otworze ....
-
[ALL]ALARM DO AUDICZKA
yyyy.... odważny jesteś... 2000 za ac to dużo ? alarm wyjdzie jakieś 1000zł
-
[ALL] Pirelli Pzero Rosso vs Dunlop SP 9090
ja tam bym zmienił chociażby dla ciekawości/porównania Nie sądzę, że będzie kolosalna różnica, raczej odczujesz inny poziom hałasu.... (nie wiem czy większy czy mniejszy )
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
yhm... muszę w końcu jakąś "biżuterię" klubową na auto zarzucić... Bo mnie z klubu wywalą hyhyhy
-
[ALL] Co daje kasowanie błedów ?
właśnie, niektóre błędy są automatycznie "kasowane" kiedy komputer widzi, że wszystko "wróciło" do normy..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kocky ! Masz naklejki ??? [br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 18:09 _________________________________________________ jakby co to ja mam klej !!
-
[B6 AVF] Nie ori radio, a wyświetlanie na FIS'ie
parę tygodni temu była chyba podobna dyskusja, wstawiłem jakiś stary link na naszym forum (jest jakaś możliwośc) poszukaj
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
pisaliśmy nie raz (zdaje się nawet w tym temacie), że na naklejce (obojętnie gdzie jest) nie ma wszystkich kodów. Pełen wykaz mozliwy przy rozkodowaniu VINu.
-
[B7 3.0 TDI 233KM] RNS-E Bluetooth problem
nie, to kod bluetootha do rnse (ale nie kod urządzenia), pewnikiem jest to 1234 można zmienić vagiem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
świnia
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
to wszystko to opcje wyposażania, a 0JD czy 0JB to kody kategorii wagowych dla zawieszenia 0JD = Weight category front axle weight range 4 0JB = Weight category front axle weight range 2
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
no to odrazu B5, na 1BA i 1BE, bo nie wiem czy były 1BV w B5 ?? To temat o B6.... edit: a kumam.. chodziło Ci o zdjęcia... no też warto.
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
możecie zrobić na spocie zdjęcie B6tek z 1BA, 1BE oraz 1BV ? Fajne porównanie byłoby
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
niebieskie, biały, różowy... zwykła zawiecha : 1BA (masz to przecież w kodach)
-
[A6 C5] Intercooler 2.5TDi - jakie wymiary?/i czy warto zamontować w A4 B6?
ludzie różne metody stosują, widziałem nawet kratki od drzwi do WCeta wstawione w nadkole.
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
8E0 411 105 CG (8E0411105CG) (numer sprężyn) zawieszenie 1BE (sprawdź proszę w kodach co masz) sprężyna obniża o -20mm no chyba, że to będzie 1BV... (obniżenie o 30mm), ale sądzę że to pierwsze
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
a zobaczcie czy to nie jest to: "selektywny centralny zamek ??? - po jednym wcisnieciu otwarcia centralnego otwiera tylko drzwi kierowcy, po drugim reszte drzwi - selektywny centralny zamek " źródło : http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?p=3173#3173
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ja myślałem, że to Studenbaker (czy jakoś tak), ale chyba nie...
-
[B6 ALT] Informacja SERVICE
naciska się CHECK, włącza stacyjkę, w zegarach powinien być widoczny napis service, naciska się zerowanie albo ten przycisk z kluczem