Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. Jakbyś zrobił to co napisał malik, oraz ja (chodziło mi o końcówki wydechu.. spójrz jak teraz wyglądają) to auto znacznie lepiej by się prezentowało. Podśmiewałem się z tego rs8 style, bo to jest śmieszne i tyle. Szkoda, że nie nazwali tego sprzedawcy RS888 style. Dla mnie to jest.... a nie będę pisał. Pewnie, lepiej napisać "autko super, jeszcze tylko parę poprawek" - to lepiej brzmi, ale jest mdłe i żadnej informacji nie niesie. O jakim mega tuningu ty piszesz ? Spójrz choćby na auto malika właśnie, co on tam skrzydła do auta dorobił ? To jest własnie delikatny upgrade auta. i tyle, koniec PS. Nie miałem ciężkiego dnia.
  2. vim hack : http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html
  3. http://www.a4-klub.pl/smf/ahl_b5_16_100ps_chip_czy_jest_sens_poznan_gdzie_i_za_ile-t36545.0.html i przejrzyj pozostałe zamknięte tematy. Za każdym razem autorem jest osoba z "krótkim stażem" i nie wpadła na to, że ktoś już o tym myślał ??
  4. cześć, zapraszamy na spotkania trójmiejskie: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_2805_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
  5. RS8 style, no ciekawe... o kurde, dostępne na ebay'u są !? To nieźle... Wiem, miałem nadzieję, że ktoś wrzucił w końcu oryginały z R8... A nie RS8 style... Zdecydowanie te poprzednie były lepsze Wydech jakiś by się konkretny przydał... no coż, moim zdaniem w złym kierunku kolega neo61 poszedł, ale fajno że Ci się neo podoba.
  6. po co tworzysz nowy wątek... ten nieaktualny już był ? żaden RS8 style według mnie ... już miałem nadzieję, że ktoś wrzucił fele z R8...
  7. opona 205/60 na kole R15 : średnica koła z oponą : 627 mm wysokość opony : 123 mm opona 195/65 na kole R15 : średnica koła z oponą : 634,5 mm wysokość opony : 126,75 mm Czyli różnica około 7mm, auto przy 205/60 leciutko będzie niżej. Ale też trochę małe całe koło będzie w otworze ....
  8. yyyy.... odważny jesteś... 2000 za ac to dużo ? alarm wyjdzie jakieś 1000zł
  9. ja tam bym zmienił chociażby dla ciekawości/porównania Nie sądzę, że będzie kolosalna różnica, raczej odczujesz inny poziom hałasu.... (nie wiem czy większy czy mniejszy )
  10. yhm... muszę w końcu jakąś "biżuterię" klubową na auto zarzucić... Bo mnie z klubu wywalą hyhyhy
  11. właśnie, niektóre błędy są automatycznie "kasowane" kiedy komputer widzi, że wszystko "wróciło" do normy..
  12. Kocky ! Masz naklejki ??? [br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 18:09 _________________________________________________ jakby co to ja mam klej !!
  13. parę tygodni temu była chyba podobna dyskusja, wstawiłem jakiś stary link na naszym forum (jest jakaś możliwośc) poszukaj
  14. pisaliśmy nie raz (zdaje się nawet w tym temacie), że na naklejce (obojętnie gdzie jest) nie ma wszystkich kodów. Pełen wykaz mozliwy przy rozkodowaniu VINu.
  15. nie, to kod bluetootha do rnse (ale nie kod urządzenia), pewnikiem jest to 1234 można zmienić vagiem
  16. to wszystko to opcje wyposażania, a 0JD czy 0JB to kody kategorii wagowych dla zawieszenia 0JD = Weight category front axle weight range 4 0JB = Weight category front axle weight range 2
  17. no to odrazu B5, na 1BA i 1BE, bo nie wiem czy były 1BV w B5 ?? To temat o B6.... edit: a kumam.. chodziło Ci o zdjęcia... no też warto.
  18. możecie zrobić na spocie zdjęcie B6tek z 1BA, 1BE oraz 1BV ? Fajne porównanie byłoby
  19. niebieskie, biały, różowy... zwykła zawiecha : 1BA (masz to przecież w kodach)
  20. ludzie różne metody stosują, widziałem nawet kratki od drzwi do WCeta wstawione w nadkole.
  21. 8E0 411 105 CG (8E0411105CG) (numer sprężyn) zawieszenie 1BE (sprawdź proszę w kodach co masz) sprężyna obniża o -20mm no chyba, że to będzie 1BV... (obniżenie o 30mm), ale sądzę że to pierwsze
  22. a zobaczcie czy to nie jest to: "selektywny centralny zamek ??? - po jednym wcisnieciu otwarcia centralnego otwiera tylko drzwi kierowcy, po drugim reszte drzwi - selektywny centralny zamek " źródło : http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?p=3173#3173
  23. ja myślałem, że to Studenbaker (czy jakoś tak), ale chyba nie...
  24. naciska się CHECK, włącza stacyjkę, w zegarach powinien być widoczny napis service, naciska się zerowanie albo ten przycisk z kluczem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.