Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kazik123

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kazik123

  1. Kazik123 odpowiedział(a) na przem88 temat w Audi A4 B6/B7
    z innymi modułami możesz się połączyć możesz zrobić test poziomowania
  2. testowałem różne ledy i dopiero moduły od Tomika dają rade
  3. ja mam moduł podobny jak kolega ucho.77 i zero problemów nawet jak zmieniłem lampy z xenonów na ori bixy to moduł spełniał swoja role zero problemów z przysłonami czy przygasaniem
  4. a osłona w podszybiu tam gdzie aku dobrze założona po ładowaniu aku miałem zdjętą osłonę samego akumulatora i było mega głośno
  5. Sławek podaj termin na spota może coś z tego wyjdzie ja i wodzuu będziemy jak zawsze
  6. druga sprawa jaki to ma wpływ na oczy
  7. ja bym dał podkład z płyty pilśniowej zawsze możną ją dać pod kolor ściany lub jak masz zdolności plastyczne namalować choinkę z bombkami i do tego zamocować lampki
  8. ja szybciej vagiem adaptuje kluczyk niż przyciskami bo zawsze zapominam jak to było, bo są różne metody jedna to z kluczykiem w stacyjce a drugi w zamek kierowcy druga to jak Frodus pisał tylko prawda taka że czasami bez vaga nie da rady
  9. a myślałeś o używanym ale lepszym sprzęcie ja kupowałem u kolegi z forum który tym handluje kupiłem u niego 2 czy 3 rzeczy, ma laptopy netbooki i tablety sporo sprzętu sprzedał na forum i każdy zadowolony sprzęt super, a stan w momencie zakupu jak nowy a cena zachęcająca nick kolegi to "Kanal" jeśli dobrze pamiętam , tylko nie wiem czy jeszcze w tym siedzi
  10. dekory mogą być flokowane natryskowo \ poszukaj w okolicy
  11. głowa od wodki nie boli, tylko od syfu jaaki z nia mieszasz (czyt. zapijasz) dobra wodka powinna być pita jak dobra whisky z niegazowanna woda mineralna Na zdrowie
  12. również polecam
  13. popytaj w grupie dolny śląsk jeśli tam kupiłeś auto
  14. odzywam się jak jestem czegoś pewny http://www.google.pl/search?q=tarcze+polerskie+do+kamienia&client=tablet-android-samsung&hl=pl&source=android-browser-suggest&v=141400000&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=P1F2VPSeHJPWaseLgrgN&ved=0CAgQ_AUoAQ od średnicy zależy na jaką to maszynę
  15. pady ( tarcze samoprzylepne ) do polerki , te z fotki służą do polerowania kamienia typu trawertyn marmur teraz zwróciłem uwagę na wielkość , jaka średnica
  16. ja również mam od Tomnika i jest super testowałem różne ledy do pokojówek i wnętrza i jedne mrygały drugie waliły błąd w postojowych polecam moduły Led od Tomnika
  17. No widzisz a mi z moją się podobał i było dużo śmiechu zależy jak podejdziesz do tego filmu, jak oglądałem ze swoją po kilku piwkach i śmiechu było sporo
  18. pewnie mamy akcje ze szkodą całkowitą obstawiam że z polisy OC sprawcy kuzyn skasował Peugeota ( dachował i stanłą, miał szkodę całkowitą i zostawił sobie wrak na handel oczywiście dostał mniej kasy z polisy AC ale i tak wyszedł na plus bo zarobił na sprzedaży części
  19. pewnie było ale i tak polecam
  20. ja również szykuje się na podobny zakup tylko czy wejdzie do sedana a druga sprawa to żeby był 3 w 1 ( tak żona radzi) dodam ze to bedzie piersza pociecha
  21. każda jest dobra tylko zależy od okazji ja liczyłem 1 litr na parę a na poprawiny miałem kegi 50 i 30 z kegą żle zrobiłem bo najpierw podłączyłem 30 i poszła dość szybko a 50 na drugi dzień skńczyliśmy
  22. ja miałem możliwość zwrotu całych kartonów jakby zostało i ta opcja sie przydała miałem oprócz wódki po kilka butelek wina, whisky i Bacardi i prawie wszystko zeszło a i zamiast szampana na powitanie mieliśmy Campari z sokiem pomarańczowy i grenadina i to był super pomysł bo nie muli jak szampan
  23. jak koledzy wcześniej już pisali ma być zimna, ja miałem Pana Tadeusza i każdemu pasowało druga sprawa to na poprawiny polecam piwo z kija oczywiście jak wesele będzie latem, ja wesele robiłem w czerwcu i na poprawinach poszły mi prawie 2 kegi -50 i 30 ( piwo Żywiec ) a wódki kilka butelek
  24. był na palecie ? a druga sprawa to czy był zabezpieczony ? ja wysyłałem różne rzeczy i nigdy nie było problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.