Treść opublikowana przez mateogda
-
Nowa instalacja stag 300
Jak wychodzi na analizatorze spalin?? , może jednak faktycznie warto pojeździć na benzynie dla porównania. Przy takim spalaniu chyba bym rozważył komunikację miejską
-
[B5 ABC] Buczenie na gazie
Jaki ten reduktor (parownik) masz zamontowany, napisz coś o instalacji.
-
ach Ci niemcy :/ więcej w linku
Sama tak propozycja to już nietakt!
-
Formuła 1 2008
Robert powinien mu flachę za to postawić.
-
[ALL B5] Co to za czujnik lub ... ??
Rezystor od wiatraka na chłodnicy ("reguluje" prędkość).
-
[B5 AFN] Wentylator klimy - sterowanie
może u Ciebie termowłącznik steruje tylko jednym biegiem.
-
[B5 ANB] Proszę o analizę logów
Pamiętaj o gazie wbitym w podłogę, bez litości oczywiście uprzednio rozgrzej silnik do normalnej temperatury pracy.
-
[B5 ABC] Duże spalanie
Najbardziej prawdopodobna jest nieszczelność w układzie dolotowym (lewe powietrze).
-
[B5 ABC] Duże spalanie
Przepływomierz, ale nie do tego silnika...
-
[B5 ANB] Proszę o analizę logów
Na trzecim biegu, bo na czwartym będzie się za długo rozkręcał. Co do logów, jak pisałem, postaram się weekend wrzucić przepływkę, chociaż niewiem czy moja też jużnie zaczyna przekłamywać. Jeździliśmy ostatnio passatem z silnikiem AEB i tam wyszło jeszcze więcej ale nie jest powiedziane, że w tych silnikach musi być tak samo.[br]Dopisany: 29 Maj 2008, 08:16 _________________________________________________Logi robione na trzecim biegu, pod górę z włączoną klimą i trzema osobami na pokładzie (dlatego tak długo się rozkręcał ) i chociaż wydaje mi się, że moja przepływka też już niedomaga to przy 5000 rpm jest prawie 20 g więcej niż u ciebie.
-
[B5 AFN] Wentylator klimy - sterowanie
Oba biegi? Termowłącznik powinien być dwu obwodowy. Pierwszy bieg jest załączany presostatem (czujnikiem ciśnienia), dopiero drugim steruje bezpośrednio klimatronik.
-
[B5 ABC] Duże spalanie
TAK! Silnik ABC nie posiada przeływomierza!
-
[B5 AFN] Wentylator klimy - sterowanie
Właśnie chodzi o to, że to nie ten
-
[B5 ABC] Dzwne założenie LPG
Jeżeli jest sprawny termostat i pompa wody to NIE. Pozatym trójniki mają odejście do reduktora gazu o mniejszej średnicy niż nagrzewnica.
-
[ALL B5] Błędy po instalacji sekwencji
Może ale nie musi, błędy strojenia mieszanki mogą być powodem nieprawidłowej regulacji instalacji. Z powodu zbyt ubogiej mieszanki może też wypadać zpłon. Należało by zacząć od dokładnej regulacji instalacji i niewierz w to, że da się to zrobić na postoju.
-
[B5 ABC] Dzwne założenie LPG
W silniku ABC "chłodzenie" oleju jest na dużym obiegu. Reduktor powinien być podłączony na trójnikach, równolegle z nagrzewnicą.
-
[B5 AAH] Pomoc w ocenie/interpretacji logów
?
-
[B5 AAH] Pomoc w ocenie/interpretacji logów
Z tych logów wynika jedynie, że wycisnołeś 97 km/h na drugim biegu (jak piszesz) :th:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może auto za słabe
-
[B5 AFN] Wentylator klimy - sterowanie
Jesteś pewny, że to są te??Jak znalazłeś to wklej linka koledze.
-
[B5 AFN] Wentylator klimy - sterowanie
Skoro chcesz spróbować go naprawić to proponuje poszukać pomocy w warsztatach, które trudnią się naprawą sprzętu agd, pralki, lodówki. Oporności on dużej niema, ale sporą moc. Zanotuj moc wiatraka i wprawiony elektryk coś dobierze. ....albo szukaj używki.
-
[B5 ANB] Proszę o analizę logów
Musiałbym zrobić jakieś ładne (czyste), może w weekend mi się uda
-
[B5 ANB] Proszę o analizę logów
Szuszara dmucha, ale mam wątpliwości co do przepływki. U siebie przy 6000 rpm wyciągam lekko ponad 130 g/s, a tu zaledwie 90. Dlatego sugeruje żeby pociągnąć wyżej.
-
[B5 ANB] Proszę o analizę logów
Silnik osiąga swoją moc maksymalną przy 5300, a Ty przy pięciu odpuszczasz Logi do poprawki !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też niewiem czy zdąże ale spróbuje :>