Treść opublikowana przez AdasWawa
-
[B6 AWX] Brak mocy, dziwne objawy
Panowie mam problem odnosnie mojego autka posiadam 1,9 TDI AWX jest po programie i po wymianie turbiny na BRD od 2 dni autka nie ciągnie w calym zakresie obrotów - przy lekkim dodawaniu gazu jest wszystko okej ale przy mocny nagłym przycisnieciu pedała gazu autko raz idzie super do 3,5 tys obrotów raz juz do tylko 2,800 obr. i nagle tak jak by nie dostawal paliwa i nie idzie dalej jest koniec ,jak tak dluzej trzymam to przy zmianie biegów na wyzszy autka puszcza olbrzymią chmure dymu i na nastepnym wyzszym biegu ciagnie znowu bardzo dobrze do jakiegos momentu i znowu jest to samo. obroty sie zatrzymują autko niechce isc dalej co to moze być ? EGR wyszyczszone wezyki cisnieniowe mysle ze są ok wiec co to moze być ? Prosze o pomoc logi zrobione i wychodzi na nich ze po przekroczeniu 3tys brak doladowania...ale nie ma trybu awaryjnego... czasem wyskakuje ten blad bląd 17964 - przekroczona dolna granica regulacji ciśnienia doładowania
-
oznaczenie turbiny 2,0 tdi 170km
ale jest realne
-
oznaczenie turbiny 2,0 tdi 170km
poszukaj na allegro
-
oznaczenie turbiny 2,0 tdi 170km
Turbina KKK 03G 145 702HV350 jedyny co musisz zrobic to rurke stuningowac i wchodzi P&P
-
[B5 AFN] Czujnik temperatury paliwa
zamulanie moze byc spowodowane przez popsute koncowki? bo logi wyszly dobrze,turbo ok ,przeplywka nie tnie ... do tego auto strasznie klekocze,jezdzi na mineralnym lotos,ma teraz zmienic na polsyntetyka motula...
-
[B5 AFN] Czujnik temperatury paliwa
mam pytanie,dzisiaj u kolegi w aucie A4 B5 1.9Tdi AHU spr wszystko vagiem temp paliwa byla 110C ...czy ma to wplyw z tym ze ostatnio zalal jakies lipne paliwo?bledow zadnych nie ma...a do tego korekcje na 1 i 3 cyl po 2mg ogolnie auto strasznue muli jak diesel wolnossacy
-
[B5 AHH] Proszę o analizę logów
te logi sa zrobione w trybie awaryjnym czyli sa do ....
-
Alternatywa dla katalizatora
to nieprawda :gwizdanie:
-
[B5 AFF] A4 z silnikiem 1.9 Di ?
kurde mam teraz 170KM i mi malo ,podziwiam was
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
spsikaj wd-40 na sztange i wlacz bs11 mi kiedys pomoglo w AFN a jak nie pomoze to czyszczenie
-
[B6 AWX] Olej w rurze dolotu intercoolera
ma prawo i zawsze bedzie tam troche oliwy
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
pamietam ze ktos mial po 1200zl nowki tylko nie pamietam kto pasuje P&P kupujesz jedynie przejsciowke koszt z oringiem 90zl...jezeli chcesz wiecej mocy to robisz program i jest bardzo milooooo a jak nie chce to nie musisz.pozdro
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
jakbym zmienial turbo,to bym nie regenerowal tylko zalozyl od awx
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
trzeba bylo logi od razu zrobic po czyszczeniu...czasem czyszczenie nie pomaga bo turbo juz jest w kiepskim stanie i po jakims czasie znowu bedzie to samo(uszczelniacze puszczaja oliwe)
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
sa ok
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
n75 w tych silnikach nie pada,jak juz to sporadzycznie...wihjaster przpelywka jest zalezna od turbo a nie odwrotnie pierw doporwadzic cisnienie doladowania a pozniej patrzec na przeplywke
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
zapieczone kierownice w turbinie
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
podmien n75
-
[B5 1Z] Projekt przebudowy 1Z - Wasze propozycje
swap spore koszty i nie wiadomo co wyjdzie z niego- odpada,lepiej sprzedac auto...
-
[B5 ADR] Pytanie o pare kucyków
zeby miec 170KM musisz : pompe 11mm zapodac ~1000zl turbo nowe 1200zl vs uzywane 800zl FMIC ~1000zl zalezy od tego jaki masz dostep do orurowania wtryski 216ki 1000zl program ~1000zl
-
[B5 AFN] Wskazania z klimatronika
na wolnych obrotow w zime jest ciezej zlapac autu temp,przejedz sie 10km i odczytaj ponownie wskazania klimatronika
-
[B5 AHU] Zaślepienie EGR - krótko i na temat - plusy i minusy
ja bym nie zaslepial ,jednak to jest po cos...no chyba ze by sie zepsul a koszt kolo 500zl to bym sie zastanowil
-
[B5 1Z] Turbosprezarka a olej mineralny?
wiecie dlaczego tak jest bo przyjezdzaja auto do nas co maja po 600tys najechane robione sa na 150tys,silnik jest juz zlojony jak piety Jezusa zlopie olej i zmieniaja na mineral
-
[B5 1Z] Projekt przebudowy 1Z - Wasze propozycje
kolektor od afn pod turbo ~100zl duzo grzebania jest seba robil taki projekt poszukaj
-
[B5 AFN] czyszczenie turbiny
bierzesz strzykawke i wciskasz tam gdzie dochodzi rurka smarowania turboo