Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
u mnie pewnie też zatrzęsienie sezonowców :/ rowerek dzisiaj kupiłem, więc nie będzie aerobów ale w zamian rowerek 3 razy w tygodniu
-
Siłownia
dwutygodniowa przerwa dobiega ońca i od poniedziałku ruszamy spowrotem
-
Jak głęboke głośniki 16 cm wejdą na przód?
kolego jesteś pewien? masz takie założone czy tylko gdzieś to usłyszałeś? potrzebuję pewnego info, żeby nie wtopić
-
Jak głęboke głośniki 16 cm wejdą na przód?
Witam, chciałbym się dowiedzieć jakiej głębokości głośnik da radę upchać w przednich drzwiach, żeby nie wadził o szybę? Przymierzam się do Hertz HSK 165
-
Czy klocki z czujnikami podejdą do mojego autka?
dzięki za odpowiedzi...ogólnie został kupiony cały zestaw klocki + tarcze, więc raczej będzie wszystko pasowało do siebie pozdrawiam
-
Od czego ten kabelek? Antena w Avancie
czy elektryk da radę to ogarnąć i podłączyć w inny sposób? bo z tej anteny nie mam tych części zaznaczonych strzałką, a u mnie było to troszke inaczej rozwiązane :/
-
Czy klocki z czujnikami podejdą do mojego autka?
kupiłem używkę wraz z tarczami...poniżej fotki ale w sumie nic nie widać, bo napisy zasmolone :/
-
Czy klocki z czujnikami podejdą do mojego autka?
To co zrobic z tym czujnikiem i kabelkiem od tego? Uciąć go? Czy jakoś zawinąć?
-
Czy klocki z czujnikami podejdą do mojego autka?
A powiedz mi czy jesli nie mam FISa to równiez moge mieć te wszystkie kabelki do podłączenia tych klocków? Czy tylko wersje z FISem mogą to podłączyć?
-
Czy klocki z czujnikami podejdą do mojego autka?
Jak w temacie. Zakupiłem klocki z czujnikami starcia ale nie wiem kompletnie jakie ja mam. Autko z 98'. Tarcze 288 mm. Czy jak nie będę miał gdzie podłączyć tego czujnika to czy mogę włożyć takie klocki?
-
Muzyka w naszych autkach
Panowie oglądał z Was ktoś może ostatni odcinek You Can Dance? Tańczyła tam taka laseczka w czarnym stroju baleriny chyba i do jej występu leciał mega utworek ale nigdzie nie moge tego znalźć...Pomóżcie bo prawie spać przez to nie mogę
-
Od czego ten kabelek? Antena w Avancie
Witam, jak w temacie. Mam autko z 98', zakupiłem do niego kompletna antenę ale różni się bebechami. I tu rodzi się problem, ponieważ nie wiem do czego są kabelki zaznaczone strzałkami? Drugi to zwykły kabel antenowy. Proszę o szybką i fachową pomoc.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
mnie też mozna dopisać do PC: CISu87 a w CoDa:MW3 gra ktoś?
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
W Faktach o 19:00 na TVN będzie ADAŚ
-
[ALL B5] Projekt car-audio avant
wzmaka będę chyba kupował uzywkę od znajomego...muszę tylko dokładnie wypytać co tam ma...podobno dał za niego 1500 ziko z rok lub dwa lata temu, więc chyba powinien być dobry jesli chodzi o głosniki to myslę, żeby głownymi głosnikami zrobić 16-tki w tylnich drzwiach podłączone do wzmaka, do tego z przodu jakieś 13-tki podłączone bezpośrednio do radia, a wszystko dopełni tuba w bagażniku min. 350 Watt RMS z osobnym wzmacniaczem jeszcze mam czas na to wszystko i będę jechał jeszcze do paru firm, które zajmuja sie takimi rzeczami i zasięgnę opini u innych...wole oddać auto do kogoś kto się na tym zna i mieć wszystko zrobione na tip top
-
[ALL B5] Projekt car-audio avant
tylko z używką to jest jak z kupowaniem kota w worku :/ suba na pewno bym tak nie kupił, bo pewnie wypierdziany na maksa :/
-
[ALL B5] Projekt car-audio avant
co powiecie na ten zestaw ?
-
[ALL B5] Do czego służy ten schowek?
wsadź rękę w schowek palcami dotykając górnej ścianki i postaraj się unieść lekko do góry...u mnie wychodzi bezproblemowo...ale najpierw ściągam te "drzwiczki"...w sumie nie ma to znaczenia ale jakos tak czuje sie bezpieczniej jak je ściągnę
-
Siłownia
ciekawe jak jest z tą franczyzą na jego siłownię...jakie procent się im później odpala? 200 tysi to nie jest jakaś astronomiczna kwota jak na dobrą siłownię...plus do tego reklama na triceps.pl i u Burneiki...może być z tego ciekawy biznes
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
koordynator w firmie kontrolującej jakość wyrobów do branży motoryzacyjnej...zakres obowiązków: kontrola pracowników czy dobrze wykonują pracę...w pracy spędzam równo 8 godzin, czasami mniej
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
moskal przesadzasz z ta folia :/ rana prędzej się zagotuje niz to cos pomoże :/ folia tylko i wyłącznie przez pierwszych parę godzin, żeby żadne brudy tam nie weszły...później należy odstawić i jak najczęściej smarować Alantanem Plus Maść...najlepiej nawilża i szybko goi...mi najdłużej tydzień się goiło...na udowodnienie, że mam coś zrobione a nie piertole głupot wrzucam fotkę jednego z dzieł d*py nie urywa ale wykonanie super. Na fotkach nie widać za dobrze. Robione kalkulatorem.
-
Gdzie Ubezpieczyć Samochód - OC - TANIO :) ?????
http://wyborcza.biz/finanse/1,105684,11316306,Proama_idzie_pod_mlotek_po_miesiacu_dzialalnosci.html
-
Gdzie Ubezpieczyć Samochód - OC - TANIO :) ?????
Hestia
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
nowy nabytek JVC KD-X50 BT
-
[ALL B5] Projekt car-audio avant
dobra wyszło na to, że dystansów nie bedę robił, tylko 13-tki na przód ze wzmakiem + tuba ze wzmakiem na tył...ewentualnie glośniczki w tylnie drzwi ale raczej nie teraz pytanie do was znawców...co kupić, żeby do todbrze łupało skoro zestaw zaproponowany przeze mnie jest do d*py :/