Treść opublikowana przez yoda
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZF49GA023998 Z góry dziękuję.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Audi 80 1,3 benzyna '77r.,-> Audi 80 1,6 benzyna '79r.->, VW Jetta 1,9D '79, -> VW Polo 1,9 SDI '99r. -> Audi A4 B6 Avant -> Audi A4 B9 Avant
-
Google checkout
Dzięki! Nie pozostaje mi nic innego, tylko spróbować. Może na początek tylko zmniejszyć limit na karcie lub założyć nową (tylko dla tych potrzeb).
-
Google checkout
Czy ktoś z forumowiczów korzystał może z płatności Google chekout. Czy jest to bezpieczne, czy są jakieś koszty dodatkowe? Macie jakieś uwagi do tej formy płatności? https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?service=sierra&continue=https://checkout.google.com/?gsessionid%3DON-mkHb-1szH79PMQS_Zpw%26upgrade%3Dtrue&hl=pl&nui=1<mpl=default
-
Podgrzewana kierownica w Audi A4 B6
- [B7 BWT] Farenhajty-celsjusze
Zmieniając wskazanie temperatury ze oC na oF w sposób opisany w instrukcji efekt widoczny jest także na FIS.- [B7 BWT] Farenhajty-celsjusze
To jest instrukcja od B6 i na 100% można w sposób w niej wskazany zamienić wskazanie temperatury ze oC na oF i odwrotnie. Sprawdziłem w swojej B6-ce.- [ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010
Jak "stara" była z polskim lektorem to nowa też będzie śmigać po polsku.- [ALL B6] Gdzie szukać wklejki z kodami wyposażenia?
http://etka-online.net/# Na tej stronie można wygenerować plik "txt" i zapisać w ETCE, w katalogu "FGST". ... i mamy wyposażenie naszego auta.- [ALL B6] Poszukuje instrukcji obslugi do nawigacji w fisie
po niemiecku: http://shop.conexx-video.de/downloads/files/anleitung_audi_navi_klein.pdf- [ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010
Czekamy..., a <a href="http://www.a4-klub.pl/smf/polska_czechy_20102011_blaupunkt_travelpilot_dx-t134603.0.html">tu</a> jest założony nowy wątek na ten temat.- [ALL] TMC w Polsce
fragment z instrukcji RNS-E- [ALL] TMC w Polsce
Moim zdaniem to nie jest TMC. Masz pewnie włączoną opcję TP - (Traffic Program) w radiu, dzięki czemu w radiu zadziałało wyszukiwanie stacji nadających komunikaty drogowe.- Strefa Śmiechu
Iść czy ... stać (na baczność)?- [B7 BLB] Nie działa NAVI z CD Teleatlas Polska Czech Republic 2008 2009 TravelPilot DX
Do BNS 5.X pasuje <a href="http://navigation.teleatlas.com/en/shop/audi/blaupunkt-travelpilot-e">"Blaupunkt TravelPilot E"</a>. I tu niestety, z tego co mi wiadomo trzeba mieć oryginalną płytę (jest zabezpieczenie w navi), back-up'y nie będą działały. No chyba, że coś się od pewnego czasu zmieniło.- Polska Czechy 2010/2011 Blaupunkt TravelPilot DX
Czech Republic - Poland + Major Roads of Western Europe 2010/2011 Blaupunkt TravelPilot DX już jest! Pozostaje tylko czekać na back up. <a href="http://navigation.teleatlas.com/en/shop/hotitem/czech-republic-poland-major-roads-of-western-europe-2010-2011-blaupunkt-travelpilot-dx-pr6805.html"><img src="http://navigation.teleatlas.com/product_dyn/6805/s_3D_CZ-PL_DX_2010-2011_SMALL.jpg" alt="Kliknij" /></a> Ciekawe co z TMC , ale z tego co widać na stronie, to nadal chyba tylko Czechy będą go mieć . •~100% detailed street network for Czech Republic and Poland available. •Door-to-door route guidance in Czech Republic and Poland: ~44% of the Czech and ~63 % of the Polish population can now be reached by selection of house number ranges! •Around 618 000 km of road network covered (+1000 km). •Updated official TMC code list for Czech Republic improves dynamic route guidance on Czech motorways.* •Feeling hungry, need to find a parking spot or want to top up on fuel? Count on around 152000 Points of Interest (POI) such as restaurants and car parks. Including 3500 new destinations. •Updates include lots of new information such as new streets, new residential areas, new traffic situations and much, much more. *Availability depends on the navigation system.- [ALL B6] Różna praca szyb opuszczanych elek.
Przyciski można wymienić. Cena zależy od ilości elektrycznie opuszczanych szyb - 2 czy 4. Cztery przyciski (strona kierowcy) do B6-stki w ASO kosztują jakieś 170-180 PLN.- [ALL] TMC w Polsce
Żeby im się tylko nie urwał.- [ALL] TMC w Polsce
U mnie, mimo <a href="http://automotiveblog.pl/2010/04/21/traffic-message-channel-w-polsce/">licznych</a> zapowiedzi TMC tez bez zmian.- [ALL] TMC w Polsce
Czy ktoś wie jak TMC działa w małej navi DX'owej (w FIS'ie m-dzy zegarami)?- [ALL] TMC w Polsce
<a href="http://www.telepolis.pl/news.php?id=17843">Czekam z niecierpliwością</a>- [ALL B6] Które radio lepiej gra ? concert czy syphony II ?
Zdecydowanie Symphony. Dodatkowy plusem jest 2 din. Jak w przyszłości będziesz chciał zmienić Symphony na RNS'a, będzie mniej kombinowania.- [B5 AVV] Spalanie oleju
Ja używam i polecam: Stabilizator oleju - Lucas Heavy Duty Oil Stabilizer - olej stabilizujący mieszalny z wszystkimi olejami. Podnosi ich lepkość, zwiększa ilość dodatków uszlachetniających. Dolany do oleju tworzy cześć składową jego całości. http://www.lucasoilpolska.com/sklep?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1&category_id=1 jak pisze producent: "•eliminuje suchą pracę przy starcie silnika i urządzeń, •tworzy mocny film, •zmniejsza tarcie wewnętrzne, •obniża temperaturę, •zwiększa ciśnienie oleju, •uszczelnia i wycisza prace silnika i urządzeń, •obniża zużycie oleju od 50 - 100%, •zwiększa kompresję obniżając zużycie paliwa, •przedłuża żywotność silników 2 - 3 krotnie."- [ALL] Ile płacicie w waszych miejscowościach za wyważenie kółek
W Warszawie podobnie. Zamiana całych kół z wyważeniem tez 70 PLN. - [B7 BWT] Farenhajty-celsjusze