Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Koledzy i koleżanki, otóż w Leonie teściowej padła turbina - przelot 65 000, samochód niecałe dwa lata - motor 1.9 TDI 105 KM (oznaczenia nie znam). Kupili nową turbinkę (podobno oryginał za 2400 poza serwisem) i wymienili w serwisie (serwis się oczywiście nie poczuwa do gwarancyjnej wymiany, ale to historia na osobny wątek). Po założeniu nowej turbinki, ta oto turbinka sobie gwiżdże dość głośno - wcześniej brak jakiegokolwiek gwizdania. Gwizdanie występuję tylko na niższych obrotach i głównie na zimnym silniku (szczegóły znam tylko z opowieści). Coś mi się wydaję, że "fachowcy" w serwisie coś źle zmontowali, tylko co ??? Samochód jest na gwarancji jeszcze, więc grzebanie poza serwisem raczej odpada. Logi nie były robione, bo bardzo nie ma gdzie. Czy macie jakieś pomysły, co może być przyczyną gwizdania, żeby nakierować tych "pi...pi...pi" na problem??? Jak nie pokażesz im palcem, co mają zrobić, to pewni zrzucą winę na nową turbinę, bo kupione nie u nich. PS I trochę z innej beczki - czy warto udać się ze zdemontowaną turbiną do jakiegoś rzeczoznawcy, żeby stwierdził że to wada fabryczna, czy sama turbina to za mało?
  2. Może pozostańmy przy tym temacie
  3. DJ wydaj tomik poetycki - może na wahę Ci styknie A tak na poważnie, powiem Wam, Dzisiaj rymy, eee, sam chłam. Wena się gdzieś zapodziała, Ale cóż, Jam dalej działa, Jak mi idze, kto to wie, Niech nie mówi lepiej mnie, Szkoda gadać, idę spać, Ciskam OFF, żegnam Brać
  4. Coś tam już wyszparałem na forum i www, ale kolejna opinia by się przydała.
  5. Alzak, jak Ci się jeździ na tych oponkach Nankang? Dużo przejechałeś?
  6. Kiedy to się zmieni ?! Któż to może widzieć, przecież w Polsce żyjemy
  7. Powrót kratek - mają na myśli pewnie to, że obecne przepisy i poprzednie (chyba tzw. wzór Lisaka) zostały zaskarżone do EU - są bardziej niekorzystne dla podatnika, niż wcześniejsze (tzw. kratki). Przepisy były zmieniane jak już byliśmy w Unii, a zmiana na gorsze jest niedopuszczalna. Dlatego, podobno można się już ubiegać w US o zwrot kosztów jakie mogliśmy sobie odliczyć od paliwa itd - za podstawie służy wyrok EU. Same przepisy się jeszcze nie zmieniły, ale będą musiały - co się ostatecznie zmieni, nie wiadomo.
  8. A mnie się w tym samochodzie podoba wsz...fotele Reszta totalnie nie w moim guście. Celka, nie masz się co obrażać. Wystawiłeś tu swój samochód do oceny i takowa jest prowadzona, a że może nie po Twojej myśli, cóź...samochód jest oryginalny i nie każdemu może się podobać.
  9. Najpierw przeczyść,przesmaruj, bo może pomóc - dzisiaj właśnie coś takiego było robione u mnie, bo z rana trzymały mi klocki i pomogło. Jak nie, to zestaw naprawczy - wtedy już musi pomóc. Tak wogóle to możesz od razu zestaw naprawczy kupić - koszt chyba 15-20 zeta.
  10. Tak siedzę i ( ) dumam, dumam, dumam... Idę spać, bo nic nie kumam. Same poety się tu zebrały... Normalnych ludzi pozawstydzały. I cisza nastać musiała, Bo przecież prozą napisać - wstyd i obciach, bez mała. Chyba pierwszy raz w życiu coś zrymowałem
  11. Pasuja, pasuja Pewnie, że pasują. Jasne, że pasują, ale tylko w komplecie z lusterkami M3 look.
  12. NFS U: zakończony
  13. Powiem szczerze, że jest nieźle, ale wygląda jak ... inne Audiówki. Jeżeli chcesz mieć coś oryginalnego to wal grill cały (ze znaczkiem) na czarno i te fele na czarno lub grafik. I zlikwiduj znaczki z błotników, bo za dużo tych jasnych motywów (kierunki) w jednym miejscu.
  14. Sprawdź wężyki przelewowe od wtrysków - u mnie leciało z tego prawie ciurkiem - mogą być już sparciałe. Koszt wężyków to jakieś kilkadziesiąt zeta a wymiana 5 minut.
  15. Ja nadal na coś takiego choruję... Może kiedyś... Ładne
  16. Ja bym zrobił w takiej kolejności: 1) czarne z połyskiem 2) grafit 3) zostawić ori kolor. Jeżeli idziesz w czerń, to grill musi zostać jednolity, czyli czarny - srebrny będzie się gryzł z resztą. Poza tym, jeżeli ktoś zakłada 19', to nie jest jednoznaczne z tym, że jego samochód ma wyglądać jak choinka i zwracam uwagę każdego przechodnia. Wystarczy jak zostanie zauważony przez innego maniaka i to w zupełności wystarczy. Nowak, idź na całość - daj na czarno Coś czuję, że to może wyglądać kozacko (na forum jest gdzieś fotka B7 na czarnych felgach S-line i wygląda mego kox).
  17. Zostaje ci chyba tylko ori S-line (-20 mm).
  18. Chipa Suli, chipa...
  19. No ja może trochę przewrażliwiony jestem, ale lubię jak wszystko technicznie gra w moim samochodzie.
  20. Niestety nadal lekkie ściąganie mam - dzisiaj nawet sprawdzałem przy ostrym hamowaniu. Chyba spróbuję z zestawem naprawczym zacisków + wymiana płynu.
  21. Jak się ma zapasową sprężynkę albo wie jak on wygląda, to się zgadzam. Problem w tym, że u mnie ta sprężynka gdzieś spierdzieliła i nawet nie wiem, gdzie ona powinna być założona, więc zdjęcie jakieś byłoby mile widziane.
  22. Przyłączam się do prośby, bo u mnie też sprężynki nie znalazłem i nie wiem gdzie i jaka powinna być.
  23. Czarne autko na czarnych felgach ze srebrnym rantem wygląda Popieram Gdzieś na forum jest zdjęcie czarnego B7 po zmianach (z brewkami), ale nie mogę znaleźć. W każdym bądź razie są na nim zwykłe S-linowe felgi pomalowane na czarne i tylko znaczek OOOO jest srebrny - wygląda to zaje..., ale jak zwykle jest to kwestia gustu. Jeden woli full black (jak ja), inny wsadzi chrom gdzie się tylko da.
  24. Odjechał chłopak o własnych siłach i swoim samochodem, więc chyba będzie żył

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.