Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. A czy kolega to przyjedzie na felgach z załączonego obrazka, czy inne na zimę? Jeśli tak, bo może bym mógł sobie przymierzyć do swojego (chodzi mi głowie zakup właśnie takiego modelu)? Witam Przykro mi ten zestaw ze zdjęcia to na lato - teraz mam 16 ( 7 ramienne ) ... Przepraszam że tak długo nic nie napisałem ... byłem na myjni żeby niunia czysta była na Spota dzisiejszego [br]Dopisany: 03 Luty 2009, 17:05_________________________________________________ :wallbash: Kurcze nie umiem cytować tekstu - ale się nauczę Przepraszam za wpadkę Spoko, tak myślałem. Maybe next time.
  2. mam de ja vu....[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 16:14_________________________________________________ Moja zona na rocznice wystapila w tym http://www.allegro.pl/item519774501_sexi_uczennica_kandy_girl_full_wypas_zobacz.html#gallery fajnie bylo Opowiesz nam coś więcej
  3. do łazienek ... ee khm do łazienki, do domu ... najlepiej u niej Przy obecnej aurze to raczej bym preferował obiekty zamknięte. No niestety Łazienek nie lubi, a u niej nie ma za bardzo jak bo cała rodzinka w domu Więc może jakieś inne propozycje? do KDT ją weź I parę bluzek kup Na moją to zawsze działa (nowo kupiona bluzka)
  4. w serwisie sprzedaja tylko g12 + Dokładnie, i cena nie jest chyba dużo wyższa niż np. w IC.
  5. Curwa ko za cox Fura jest zarąbista - i weź tu teraz wybierz S4 B5 czy S6 C5 (cały czas mi się klębi w głowie )
  6. UWAGA G12 nie może być mieszany z innymi płynami ale G12+ już tak, więc polecam ten drugi.
  7. Spawn, jeżeli trykanie przegubu jest sporadyczne to możesz się jeszcze wstrzymać. Ceny nie są wcale takie wysokie (z porównaniu z Mondeo '94, które miałem wcześniej), ale jak się nazbiera do kupy to można osiwieć (znam to z autopsji). Jak już zrobisz wszystko, to frajda z jazdy Ci to wynagrodzi.
  8. Są masywne a jednocześnie delikatne i to robi robotę Popieram, sam się napaliłem na takie a na zdjęciach B6 z tymi felgami 18' wygląda przekozacko
  9. A czy kolega to przyjedzie na felgach z załączonego obrazka, czy inne na zimę? Jeśli tak, bo może bym mógł sobie przymierzyć do swojego (chodzi mi głowie zakup właśnie takiego modelu)?
  10. Karolusss, potraktuj to dokładnie WD40 i powinno działać. Jakieś 3 miesiące temu puściłem WD w szczeliny (tak na szybko) i do tej pory chodzą idealnie, a było już bardzo kiepsko z nimi.
  11. Zamiast lamp, to lepiej dołożyć do większych felg :> A jeśli już to 1, potem 2.
  12. Tel. 505 583 800 lub 664 092 743 - wymieniają pod domem. Sam wymieniałem przednią w wakacje i wszystko cacy - ceny bardzo przyzwoite.
  13. Jeżeli dobrze wpisałeś daty zakupu (2006) i daty sprzedaży (2007) - to niech Cię cmokną Przez 2,5 roku nie mogli Ci przypomnieć? Przecież to conajmniej dwie roczne polisy??? Skoro przez 2,5 nie potrafili Ci wysłać przypomnienia, to znaczy że mają burdel w papierach. Skoro mają burdel w papierach, to znaczy że zgubili Twoje wypowiedzenie , które im wysłałeś (zgubiłeś gdzieś potwierdzenie nadania, ale dziwnym trafem masz swoją kopię pisma z dn. ..., że wypowiadasz umowę ... - tutaj pojawią się problem w brakiem numeru polisy, ale możesz powołać się tylko na numer rejestracyjny samochodu i dotychczasowego właściela - po numerze samochodu znajdą numer polisy). Powiedz, że znalazłeś kopię wypowiedzenia u siebie, proś z kierownikiem, a najlepiej odwal pismo, że w dn. takim i takim wysłana została rezygnacja, na dowód czego załączasz jej kopię. Możesz też trochę postraszyć kierownika mediami albo (nie pamiętam jak się nazywam nadzór nad firmami ubepieczeniowymi) - jak to mogą nie mieć wpływu za dwie polisy z dwój kolejnych lat i nic z tym nie zrobić - żądaj wyciągnięcia konsekwencji od osoby, która tego nie dopilnowała itd... Jeżeli to się nie uda, to możesz dociekać jak została przedłużona umowa na kolejny rok do polisy, która nie została opłacona przez rok poprzedni? Wydaję mi się, że jak się postawisz i będziesz twardo rozmawiał z jakąś kompetentną osobą, to na odwal Ci odpuszczą. Spróbuj przerzucić na nich winę, bo też ją ponoszą. Najlepiej załatwiaj wszystko na piśmie (np. mailem). Generalnie jest tak, że zawsze chcą Cię ud***ć na dzień dobry, ale jak trafią na twardą osobę, to rura im trochę mięknie. Pochwal się, czy coś wskórałeś.
  14. Baran, byłeś już w tym Urzędzie? Wyjaśniłeś? Jeśli nie, to sprawdź w Wydziale Komunikacji, czy wymagają teraz i czy wymagali dwa lata temu. Jeśli wymagali, to poproś aby sprawdzili, czy w mają ten Twój dowód wpłaty. Tylko chyba będziesz musiał jakąś Panią podejść dobrze, bo inaczej to marne szanse, że coś takiego sprawdzą.
  15. Tu masz wynalzki z paskiem LED takich to jeszcze nie było na forum Jak by nie były to ringi i były bardziej podobne do org Valeo to i ja bym sobie takie założył :gwizdanie: Za mało diód i dlatego efekt jest popeliniarski. U DeeJay'a diody są gęściej i od razy efekt lepszy.
  16. Niestety, ale zgadzam się z freon'em. Brawo za zapał i wkład pracy, ale wyglądu Twojego samochodu to udanych był nie zaliczył - przód gryzie się z resztą nadwozia, to nie ta stylistyka. Diody - tutaj muszę przyznać, że to chyba pierwsze dorobione diody, które dobrze wyglądają Cały efekt robi właśnie ich duża ilość, czyli tworzą świecący pasek. Mimo, że nie jestem miłośnikiem takich modów, to sam bym sobie zapodał do B5 pasek w dolnej części reflektora - w RS6 wygląda to supezaje...
  17. MARZENIA.... ... niestety Zbyt piękne, by mogło być prawdziwe...[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 21:53_________________________________________________
  18. U mnie np. jest 530/510 - jeśli założę 530 na lewą stronę to będzie za dużo (510 dochodzi prawie do końca szyby). A najprościej będzie zdjąć dwa pióra i porównać ze sobą - polecam Championa (u mnie się sprawdził, ale różnie to bywa - jest osobny wątek o wycieraczach).
  19. Obie propozycje odpadają wg. mnie - nie róbcie z A4 wiochy. Dokładając tu dokładkę, tu prożek, tu loteczkę = Calibra/M3 itp. To wygląda lipnie, bo widać ewidentnie, że jest to dokładka - coś tam sobie doklejone na odpierd... Przecież to psuje całą linię w Audi -> B7 jest obłe. Brak kantów i ostrych kątów, a tu nagle powstaje próg na zderzaku od dokładki - to się kupy nie trzyma. Ponadto w zderzaku bazowym masz wlot powietrza (przy halogenach) podzielony już na dwie części i jeszcze w dokładce kolejny wlot i to wykończony jeszcze jakąś siatką, która nigdzie indziej nie występuję - jak to ma się ze sobą łączyć??? Co do Rieger'a - przednia dokładka jeszcze ujdzie, ale jak do wypełnionej (bez wlotów) dokładki mają się dziurawe progi -> NIJAK. W tych dwóch projektach jest zrobiony totalny burdel stylistyczny - nic nie trzyma się kupy. Tylne dokładki są ok - ale jak tylny zderzak łączy się stylistycznie z resztą - wogóle się nie łączy. Zaburzona jest cała linia, gdyż zmiana kończy się na progach, a tylny zderzak żyje już swoim życiem. Oettinger jest zrobiony kompleksowo - zbudowany jest cały zderzak od podstaw. Przedni zderzak kończy się przy błotniku pewnym motywem/wykończeniem - tym samym motywem zaczyna się próg, potem się kończy i od tego samego zaczyna się tylny zderzak - tak powinno być to zrobione, zachowany jest jeden ciąg stylistyczny, chociaż nakładki S-line na drzwiach trochę nie pasują do tej koncepcji stylistycznej. Ale to jest tylko moje zdanie , więc RÓBTA CO CHCETA
  20. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Polecam też MOLLa - najlepiej taki sam jak fabryczny (po VINie sprawdzisz wszystkie dane fabrycznego aku). Swój mam pół roku tylko, ale ostatnio będąc w górach potwierdził swoją klasę. Kumpel zostawił w moim samochodzie radio włączone. W nocy było -20, w dzień -15 stopni - radio działało całą dobę i zero oznak osłabienia. Lampki nie przygasały i odpalił od strzała przy -18
  21. Jest OK - tak powinien trzymać zdrowy motor. U mnie jest tak samo.
  22. palew1 poszukaj na forum ogłoszeń o cześciach. Jest napewno dwóch gości, którzy oferują zniżki dla klubu i komple można wziąć za 1300-1400 zeta (przynajmniej ja tak brałem we wrześniu)
  23. Wg. mnie wszystko OK. U mnie jak silnik osiągnie temp. 80 stopni, to wskazówka zapierda automatycznie na 90 i tak stoi, a na klimie dopiero powoli dochodzi do 91 stopni. Podczas normalnej jazdy temperatura waha się od 91-94 stopnie - zawsze i wszędzie. Podczas jazdy w górach przy temp. 0 stopni, temp. na klimie skakała nawet do 99 stopni i powoli spadała do 91-94.
  24. soolek odpowiedział(a) na michur79 temat w Inne marki
    Generalnie fura KOX , ale A4 lepiej nie upodabniaj to tego Golfa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.