Treść opublikowana przez masterp84
-
[B5 ADP] Problem z gazem pilne !
w stagu 4 trzy krotkie pikniecia oznaczaja brak gazu, jakbys mial trzy krotkie pikniecia i jedno dlugie to oznacza tryb awaryjny, znajdz porządnego gazowca, niech Ci to sprawdzi
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
nadszedl ten dzien, w ktorym dowiedzialem sie w koncu co mi puka, , z lewej strony przy dolnym wahaczu byla wygieta blacha, ktora do niego dolegala i przy szarpnieciu silnikiem bylo slychac ten metaliczny stukot, tylko dzwiek sie dziwnie przenosil i bylo to slychac z prawej strony, blacha odgieta koniec stukania teraz bylo to dobrze widoczne bo wahacz byl porysowany przez blache i sie rzucilo to od razu w oczy
-
[B5 ADR] Awaryjne uruchamianie na gazie Sequent 24
nie dostales od gazownika ksiazeczki z instrukcja obslugi? Ja taka posiadam i mam wszystko ladnie opisane, co robic w jakichh sytuacjach. Widze, ze twoj instalator sam nie wie co zalozona przez niego instalka moze a czego nie Moze na stronie producenta cos znajdziesz albo jakis numer do serwisu to moze Ci wszystko wytlumacza.
-
[B5 ADR] Awaryjne uruchamianie na gazie Sequent 24
ja mam kolego stag 4 i podobny pulpit sterowania, u mnie zeby awaryjnie autko uruchomic na gazie musisz wcisnac przycisk przelacznika PB/LPG i odpalic z wcisnietym przelacznikiem
-
[B5 ADR] Centralny zamek -problem
u mnie kolego AKWAMARYN jest tak, zeby zamknac wszystkie drzwi z kluczyka trzeba to zrobic od strony pasazera, zeby otworzyc caly samochod trzeba przekrecic kluczyk w klapie bagaznika chyba w lewo, nie wiem czy to tak wlasnie nie musi byc taka kombinacja, spróbuj tak zrobic
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
szkoda ;(
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
kolego boberek gry masz na ps3?
-
[ALL B5] Cykanie listwy Valtek
u mnie na zewnatrz delikatnie slychac "cykanie", ale w srodku jest cicho
-
[ALL B5] Cykanie listwy Valtek
u mnie tez slychac cykanie, valteki czerwone, to jest chyba normalny odglos ich pracy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
jak polaczyles PS3 z kompem, robiles jakas siec?
-
[B5 ADR] Głośne pukanie z przodu samochodu
kolego raflikx caly czas mi puka i nikt nie wie co to, chyba zaczne sie martwic jak przestanie
-
[B5 AFN] Po wymianie zawieszenia dalej słychać stuki - czy to amortyzatory ?
moze poduszka silnika , u mnie puka, ale z prawej strony
-
[B5 ADR] 1.8 oringi w obudowie filtra oleju
mi kolego Ireneusz kapal lekko olej, zbieral sie na obudowie chlodniczki az pewnego razu wywalilo mi tyle oleju, ze byla ladna kaluza pod samochodem, mechanik odkrecil chlodnice oleju wyciagnal ten oring a on ze starosci zrobil sie jak plastik i pekl, na pierwszy rzut oka jak to zobaczylem to nie wiedzialem co sie stalo, ze tyle oleju wylecialo, a to takie male cos za 10 zl narobilo mi tyle strachu
-
[B5 ADR] 1.8 oringi w obudowie filtra oleju
czy ten oring z chlodnicy oleju wymienia sie co jakis czas podczas zmiany oleju czy dopiero jak sie zaczyna "pocic" filtr, mialem taki problem, ze ten oring zrobil sie prawie platikowy i pekl, wylecialo mi przez to duzo oleju wymienialem go 20 tys. km temu i sie zastanawiam nad kolejna wymiana zapobiegawcza ?
-
[B5 ADR] Pytanie do posiadaczy ADR-ów
umnie kolego tez sie tak robi z obrotami, jak hamuje silnikiem i wrzuce luz to obroty w tych granicach 900-1100, tez mam wyczyszczona przepustnice, podlaczylem auto do kompa i czasami wyskakuje mi blad czujnika Hala zle napiecie na czujniku, problem z napieciem czy cos takiego, nie pamietam dokladnie jak to lecialo, a Ty masz jakies bledy?
-
Ile pali Wam gazu?
witam happyradol, wiec tak instalacje zakladalem w Koninie WLKP, w moich rodzinnych stronach u pana Lewandowskiego firma Autogaz, duzo ludzi u niego zaklada gaz, instalke mam swieza przejechalem na niej troche ponad 2 tys. km, jej elementy to sterownik STAG-4, reduktor Zavoli, listwa wtryskowa Valtek (czerwone wtryski), dalem za nia 2600zl, nie odczuwam roznicy w jezdzie miedzy benzyna a gazem, zobaczymy jak bedzie sie spisywala pozniej
-
Ile pali Wam gazu?
390 km trasa, 37 litrow gazu czyli spalanie w granicy 9,5 l, predkosc do 120 km/h
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mam teraz zamontowany gaz wiec wypowiem sie na temat spalania tego paliwa, trasa 390 km spalone 37 litrow gazu czyli spalnie na sto w granicy 9,5 litra predkosc do 120 km/h
-
[B5 ADR] Nie wyświetla stanu licznika
zarowki sa koloru bialego, zegary same w sobie sa juz czerwone
-
[B5 ADR] Gotowanie sie płynu chłodzącego
niestety klimatroniku brak
-
[B5 ADR] Gotowanie sie płynu chłodzącego
ok, dzieki za wyjasnienie , to sie za niego wezme
-
[B5 ADR] Gotowanie sie płynu chłodzącego
czyli nie da sie tego sprawdzic na kompie na 100%, chce uniknac niepotrzebnej wymiany, przegladalem inne watki i wiele osob mialo tez problem z termostatem, jak mozna to sprawdzic co jest nie tak?
-
[B5 ADR] Gotowanie sie płynu chłodzącego
jeszcze podlacze sie pod kompa i zobacze czy jest roznica miedzy wsakazaniami na liczniku i na VAG-u
-
[B5 ADR] Gotowanie sie płynu chłodzącego
tak sie pytam bo mam teraz taki przypadek, ze jak jezdze po miescie wskazowka pokazuje 90 stopni, jadac w trasie temp spada tak na 85 stopni, nie wiem czy ma na to jakis wplyw zalozona tydzien temu instalka LPG, jeszcze mialem tez odlaczony czujnik od zbiorniczka plynu chlodniczego to mi go podlaczyli czy moze zaczyna termostat nawalac?
-
[B5 ADR] Gotowanie sie płynu chłodzącego
czy wskazowka jadac na trasie nie powinna pokazywac 90 stopni?