Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. Pochwal się jakie felgi kupiłeś ?
  2. Normalnie klon mojego
  3. Ja będę na bank. Jak ktoś będzie umiał ogarnąć to i sprzęt do filmowania z tv mgę pożyczyć.
  4. Jakby co silnik mam na handel
  5. Wywal hak i kołpaki I kup jakieś alufelgi
  6. właśnie przeważnie płaca mniej....i w tym problem
  7. To nie wentyle ino nakręcanufki na wentyle
  8. Lu-Gi sprzedający nie ma nic do gadania, czy chce sprzedać czy nie....
  9. Powołają rzeczoznawcę wyceni i tyle zapłacą. Nie masz nic do gadania. Potem możesz się sądzić ze skarbem państwa. Oczywiście dadzą mniej niż jest warta.
  10. medik odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Moskal PW
  11. medik odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a bez haka ?
  12. Wiem, jakaś paranoja, zasłaniają się zeznaniami policji...
  13. Marsz i wydarzenia z nim powiązane wywołują skrajne emocje. Zależne od orientacji politycznej. Ale myślę że obiektywnie trzeba przyznać dwie rzeczy : - gliniarz który kopał w twarz tego gościa na filmiku, powinien natychmiast, bez jakichkolwiek tłumaczeń stracić pracę, bo jak widać na filmiku jest psycholem-szaleńcem, ukrywającym się pod oznaką policji. A potem dopiero postępowanie karne, za pobicie i ewentualnie cywilne celem uzyskania odszkodowania. - nigdy jako Polak nie przejdę obojętnie nad tym, że goście ( tutaj akurat Niemcy ) plują nam w twarz.
  14. O Bose jakie fajne znaczki Ładnie i czysto w środku, to mi się podoba.
  15. duffy Ty desperacie baku06 auto bardzo fajne. W jakie koła celujesz ?
  16. Armi poważnie sprzedajesz Prosiaki ? Daj na PW info co i jak.
  17. właśnie to samo myślę o moim 1.6
  18. widzę biorą wszystkich jak leci :decayed:
  19. jakie drogie dziady
  20. Kowi zderzak Ci wisi i tyle :gwizdanie: Koło jak na zimę bardzo zacne. Dekielek daj od audi.
  21. Zamienniki depo też są w miarę dobrze wykonane i tanie przede wszystkim. Nowe to nowe. A znaleźć ori używki w idealnym stanie to raczej ciężko.
  22. Od Kraśnika spokojnie dolecisz . Na rondzie w lewo na Al. Warszawską. Cały czas 2 pasy będą.
  23. za późno.... :gwizdanie: Buba zderzak ten tani zgarnąłeś ?
  24. Buba nie zakładaj zderzaka RS do eSy To będzie profanacja. Grill fajny
  25. Nawet fajne te czerwone koła. Jak na zimę - mogą być. a4-freunde mogę Ci załatwić leki dużo taniej.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.