Treść opublikowana przez medik
-
[B5 APS] by czorny
Pochwal się jakie felgi kupiłeś ?
-
[B5 APS] by czorny
Normalnie klon mojego
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ja będę na bank. Jak ktoś będzie umiał ogarnąć to i sprzęt do filmowania z tv mgę pożyczyć.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jakby co silnik mam na handel
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Wywal hak i kołpaki I kup jakieś alufelgi
-
Pytanie o pole (dzialke)
właśnie przeważnie płaca mniej....i w tym problem
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
To nie wentyle ino nakręcanufki na wentyle
-
Pytanie o pole (dzialke)
Lu-Gi sprzedający nie ma nic do gadania, czy chce sprzedać czy nie....
-
Pytanie o pole (dzialke)
Powołają rzeczoznawcę wyceni i tyle zapłacą. Nie masz nic do gadania. Potem możesz się sądzić ze skarbem państwa. Oczywiście dadzą mniej niż jest warta.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Moskal PW
-
[B5 AGB] VIAGRA
a bez haka ?
-
Marsz Niepodległości 2011
Wiem, jakaś paranoja, zasłaniają się zeznaniami policji...
-
Marsz Niepodległości 2011
Marsz i wydarzenia z nim powiązane wywołują skrajne emocje. Zależne od orientacji politycznej. Ale myślę że obiektywnie trzeba przyznać dwie rzeczy : - gliniarz który kopał w twarz tego gościa na filmiku, powinien natychmiast, bez jakichkolwiek tłumaczeń stracić pracę, bo jak widać na filmiku jest psycholem-szaleńcem, ukrywającym się pod oznaką policji. A potem dopiero postępowanie karne, za pobicie i ewentualnie cywilne celem uzyskania odszkodowania. - nigdy jako Polak nie przejdę obojętnie nad tym, że goście ( tutaj akurat Niemcy ) plują nam w twarz.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
O Bose jakie fajne znaczki Ładnie i czysto w środku, to mi się podoba.
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
duffy Ty desperacie baku06 auto bardzo fajne. W jakie koła celujesz ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi poważnie sprzedajesz Prosiaki ? Daj na PW info co i jak.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
właśnie to samo myślę o moim 1.6
-
Nimbus Grau Perl Effekt
widzę biorą wszystkich jak leci :decayed:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jakie drogie dziady
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi zderzak Ci wisi i tyle :gwizdanie: Koło jak na zimę bardzo zacne. Dekielek daj od audi.
-
[B5 1Z] Nowe lamypy przednie do przedlifta?
Zamienniki depo też są w miarę dobrze wykonane i tanie przede wszystkim. Nowe to nowe. A znaleźć ori używki w idealnym stanie to raczej ciężko.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Od Kraśnika spokojnie dolecisz . Na rondzie w lewo na Al. Warszawską. Cały czas 2 pasy będą.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
za późno.... :gwizdanie: Buba zderzak ten tani zgarnąłeś ?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Buba nie zakładaj zderzaka RS do eSy To będzie profanacja. Grill fajny
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Nawet fajne te czerwone koła. Jak na zimę - mogą być. a4-freunde mogę Ci załatwić leki dużo taniej.....