Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fayera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fayera

  1. I ja się podpisuję pod tym,że płyn z biedrony jest naprawdę dobry. Używam od kilku lat już w 2-im aucie i złego słowa nie powiem. Najważniejsze,że jeszcze nigdy nie przyłapał .
  2. Przy -10st. i klimatronicu na 20 st.C w końcu złapał 90 stopni po 10km+ karton na 3/4 chłodnicy...
  3. ale,że co nie miałeś wtyków podpiętych
  4. Kartki,kolejki,puste sklepy to pamiętam. Co do stanu wojennego pamiętam jak wszyscy szeptali, że wojna będzie itd...chociaż wtedy gówno rozumiałem... no i że przepustki były jak się jechało do innego województwa... jechaliśmy do ciotki
  5. Ja też tak chciałem ale 2 wkręty za starości się ukręciły-po jednym na lusterko. no i musiałem na podważkę...
  6. Blondi Te "zmieniłabym" nie było do Ciebie tylko kolegi wyżej na Twoją odp.
  7. dzięki hehe :polew: spójrz chociaż w profil Też mogę napisać,że gdy opłacisz mandat to "zmieniłabyś"rządzących?
  8. Nie chcę powtarzać-mam to samo co autor wątku(słowo w słowo) dodam jeszcze,że gdy wyłączę ogrzewanie(co teraz jest katuszą) spokojnie łapie 90st. ale po włączeniu znowu spada do 60-70st.
  9. Na mandaty jeszcze mnie stać ale.... jeżeli się uda(nawet na najniższą kwotę)wydymać "dymających" legalnie to satysfakcja bezcenna....
  10. żartujesz oczywiście
  11. ale to nie cwaniactwo-państwo dyma każdego z nas na czym się da :gwizdanie:
  12. No słuchaj kazdy z nich jest drozszy niz nowy w serwisie wiec bez przesadyzmu.. dałem 170 na allegro alu +esp+awar.+szufladka+dez.pod.+zaślepki
  13. z pewnością na pierwszy rzut oka nie będzie widać podcięcia ale gdy zajrzysz głębiej trochę będzie
  14. Przy docinaniu tunelu kosz nie nic do tego czy to 1 czy 2 DIN ale jak 1 to dlaczego chcesz ciąć?
  15. Ja mam tę kostkę ale chyba pustą-bez płytki,zaraz pójdę zerknąć.
  16. Ja tam nie narzekam-osuszają się dosyć szybko i całe,dotykając całe są ciepłe. Nie porównywałem z oryginalnymi ale skoro jest zadowolenie to nie experymentuje
  17. fayera odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    :shocked:może przyjdzie kiedyś taki dzień. gdzie go chwycił?
  18. Tutaj jest zazwyczaj na + przynajmniej u mnie było 11PS więcej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.