Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 1Z] A4 TDi
do kalendarza :kox: BTW ładnie stoi
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
low&slow i jak? da się na tym jeździć?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
No przecie napisał że wsio z boczkami nawet komplet full
-
Nimbus Grau Perl Effekt
tak sobie chciałem rękami pomachać na wieczór czego się naćpał, co?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Nawet mniej :blink: dawaj foty natentychmiast wyrwałeś komplet czy tylko przód?
-
[ALL B5] Felga bardzo gorąca i cała w smarze (foto)
a jak to sie robi? podczas jazdy nie słyszysz jakiegoś niepokojącego szumienia/dudnienia/huczenia? Auto na lewarek i sprawdź luzy wzdłużne i poprzeczne koła, w skrajnych przypadkach gdy padnie łożysko, całe koło może się nagrzewać
-
Nimbus Grau Perl Effekt
:polew: no właśnie, bo też jestem ciekaw
-
[ALL B5] Felga bardzo gorąca i cała w smarze (foto)
a sprawdzałeś stan łożysk?
-
[B5 1Z] A4 TDi
:kox: i jak wrażenia po przesiadce na gwint? Twardo?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
najpierw jeździć, później wyglądać
-
[ALL B5] Po zmianie opon na szersze "wariuje" ASR
nie jest :gwizdanie: tutaj masz porównanie:
-
[B5 AJM] Szary metalik, alu 18", tył diody, ksenon, kiera S.
i jeszcze uglebić Furkę widziałem kiedyś na żywo, całkiem przyjemna
-
[B5 AFB] Lusterko wsteczne - pytanie
to są czujniki natężenia światła zrób test: zakryj palcem czujnik od strony szyby, a w ten pod lusterkiem poświeć latarką, patrz uważnie na lusterka i daj znać czy coś się stało
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
nie, nic mówię tylko że Ty z doświadczenia wiesz, że ori hamulce w tdi przy kółku 17" i więcej wyglądają jak wafle pod kufel z piwem
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
bo to jak dać dziecku Alfons na imię, po prostu nie wypada zobaczysz jak komicznie wyglądają ori hamulce przy 17" (już nie mówię o większym kółku, nie Topor? ), a czerwonym to jeszcze zaakcentujesz...
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
było już na forum :gwizdanie: (prawym na foto->pokaż obrazek, będzie wyraźniej )
-
[ALL B5] Po zmianie opon na szersze "wariuje" ASR
przy każdym kole jest czujnik prędkości obrotowej
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
gratuluję wyniku, chociaż myślałem że pójdziesz na całość i będzie blisko 170km i jak wrażenia? gdzie robiłeś?
-
[AFN+] Keżorowóz
no ładne cacko się szykuje lampy z przodu zostają ori czy idą w czerń?
-
[ALL B5] Parówa
bardziej chodziło mi o to że Moskal zapomniał powiedzieć że parówa teraz nie wygląda jak na tym foto wyżej ale zgadzam się, kolor za***isty... szkoda że nie diesel
-
[ALL B5] Parówa
lezy jeszcze w domu , musze tego kondona mustiego zatrudnić w niedziele do montazu to zrobie małą sesje [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 06:38_________________________________________________ powiem Ci, że mega sie prezentuje :kox: ekhm... :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Dynosoft?
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
podzielam zdanie Pawła, 17" to trochę za mało do takiego malowania pomyśl nad taką koncepcją: -grafitowe koło -poliftowe lampy, pomalowane na czarno środki -czarna ramka grilla i znaczek oooo w grafit taki jak na felgach -polerka lakieru tak żeby się świecił jak psu...
-
[B5 AHH] Moja moja i tylko moja
zobacz wlepkę w bagażniku przy kole zapasowym, tam będzie kod silnika a furka niczego sobie
-
[ALL B5] Felgi 16'' do avanta - ankieta
Cristoforo ma takie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_moj_black_kiler-t92388.0.html