Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    do kalendarza :kox: BTW ładnie stoi
  2. low&slow i jak? da się na tym jeździć?
  3. No przecie napisał że wsio z boczkami nawet komplet full
  4. tak sobie chciałem rękami pomachać na wieczór czego się naćpał, co?
  5. Nawet mniej :blink: dawaj foty natentychmiast wyrwałeś komplet czy tylko przód?
  6. a jak to sie robi? podczas jazdy nie słyszysz jakiegoś niepokojącego szumienia/dudnienia/huczenia? Auto na lewarek i sprawdź luzy wzdłużne i poprzeczne koła, w skrajnych przypadkach gdy padnie łożysko, całe koło może się nagrzewać
  7. :polew: no właśnie, bo też jestem ciekaw
  8. a sprawdzałeś stan łożysk?
  9. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :kox: i jak wrażenia po przesiadce na gwint? Twardo?
  10. najpierw jeździć, później wyglądać
  11. nie jest :gwizdanie: tutaj masz porównanie:
  12. i jeszcze uglebić Furkę widziałem kiedyś na żywo, całkiem przyjemna
  13. to są czujniki natężenia światła zrób test: zakryj palcem czujnik od strony szyby, a w ten pod lusterkiem poświeć latarką, patrz uważnie na lusterka i daj znać czy coś się stało
  14. nie, nic mówię tylko że Ty z doświadczenia wiesz, że ori hamulce w tdi przy kółku 17" i więcej wyglądają jak wafle pod kufel z piwem
  15. bo to jak dać dziecku Alfons na imię, po prostu nie wypada zobaczysz jak komicznie wyglądają ori hamulce przy 17" (już nie mówię o większym kółku, nie Topor? ), a czerwonym to jeszcze zaakcentujesz...
  16. było już na forum :gwizdanie: (prawym na foto->pokaż obrazek, będzie wyraźniej )
  17. przy każdym kole jest czujnik prędkości obrotowej
  18. gratuluję wyniku, chociaż myślałem że pójdziesz na całość i będzie blisko 170km i jak wrażenia? gdzie robiłeś?
  19. no ładne cacko się szykuje lampy z przodu zostają ori czy idą w czerń?
  20. bardziej chodziło mi o to że Moskal zapomniał powiedzieć że parówa teraz nie wygląda jak na tym foto wyżej ale zgadzam się, kolor za***isty... szkoda że nie diesel
  21. lezy jeszcze w domu , musze tego kondona mustiego zatrudnić w niedziele do montazu to zrobie małą sesje [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 06:38_________________________________________________ powiem Ci, że mega sie prezentuje :kox: ekhm... :gwizdanie:
  22. Dynosoft?
  23. podzielam zdanie Pawła, 17" to trochę za mało do takiego malowania pomyśl nad taką koncepcją: -grafitowe koło -poliftowe lampy, pomalowane na czarno środki -czarna ramka grilla i znaczek oooo w grafit taki jak na felgach -polerka lakieru tak żeby się świecił jak psu...
  24. zobacz wlepkę w bagażniku przy kole zapasowym, tam będzie kod silnika a furka niczego sobie
  25. Cristoforo ma takie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_moj_black_kiler-t92388.0.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.