Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AHL] FAFAL
VT o które prosiłeś, poźniej pokombinuję jeszcze z czarnymi [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 20:44_________________________________________________
-
[B5 AJM] Opinie o 1.9 TDi AJM i pompowtryskiwaczach
ja oczywiście jeśli mówimy o krótkich dystansach rzędu 10km, przy temp otoczenia -10*
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
nie powie, uparł się
-
[B5 AJM] Opinie o 1.9 TDi AJM i pompowtryskiwaczach
takie opinie idą później w świat i się słyszy że np AJM z quattro na trasie 160km/h mieści się w 4 litrach Panowie, no bez jaj... te silniki są oszczędne, ale w granicach rozsądku a w porównaniu z AFN są też żwawsze (przez różnicę w Nm) i bardziej rozwojowe
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nowy gadżet, grill eReS od wczoraj na furce niby pierdółka a tyle radości, uśmiech dookoła głowy jak na nią patrze :kox: fotki cyknięte telefonem na szybkości:
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
a bagażnik? :gwizdanie:
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
a kiedy montaż gratów? Gdzie będziesz robił strojenie? Rogal?
-
[B5 AFN] Moje A4 ;]
no przecie mówię
-
[B5 AFN] Moje A4 ;]
moicz planujesz może resztę eSowego body?
-
[B5 AFN] Moje A4 ;]
jutro Ci pokaże jak grill eReS wygląda przy srebrnym madafaka lakierze :naughty:
-
[B5 AFN] Moje A4 ;]
hmm jakoś bardziej mi się podobała satynowa ramka grilla... fajnie wyszły boczki
-
[ALL B7] Vredstein Ultrac
zagadaj na gg albo mail w niedzielę zamawiałem u kolegi opony, nie ma problemu z kontaktem
-
[ALL B6] Czy te felgi są oryginalne ?
nie
-
[B5 AFN] Wymiana kolektora na awx
będzie pasował
-
CO sadzicie o tych gwintach LOWTEC ?
odgrzeję kotleta http://moto.allegro.pl/item923017317_lowtec_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b5.html Panowie miał ktoś do czynienia z tymi gwintami? W aukcji akurat wersja do b5, ale mniejsza o to. Zastanawiam się jak to się ma do ta-technixów i tym podobnych Ostatnio naszły mnie dziwne myśli i kombinuję czy np zamiast sprężyn eibach pro-kit nie założyć jakiegoś gwintu...
-
[ALL B5] Kostki od radia z '95 r,a '00-jakie różnice
o cholera, spojrzałem jeszcze raz na schematy i źle Ci powiedziałem, sorry trzeci pin to wyjście +12V z radia w starszych modelach tutaj masz porównanie ISO z pierwszych modeli i z polifta:
-
[ALL B5] Lampy tył do B5. Zdjęcie, proszę o VT.
- [ALL B5] Kostki od radia z '95 r,a '00-jakie różnice
jaja se robisz czy posty nabijasz? jeszcze trzeba było dodać "było" lub jak Ci nie pasi pytanie to nic nie pisz trafiłeś w sedno sprawy kolego podobno za 1300 postów jest do wygrania używana opona do stara A w temacie to w starszych instalacjach napięcie "po stacyjce" było na trzecim pinie kostki zasilania, natomiast w nowszych na czwartym, to dlatego radio się nie włącza- Ciekawe filmy warte obejrzenia
paradoks polega na tym, ze nie musialby, a gra wszystko i wszedzie. daje dupska no co Ty gadasz? przez ostatnie 5 lat grał w 11 filmach, widziałem 6 z nich i twierdzę że jego kreacje były bardzo przyzwoite :gwizdanie: no może poza ostatnim Terminatorem, ale cały ten film to nieporozumienie...- Ciekawe filmy warte obejrzenia
oglądałeś to w 3D? bo nie ukrywam że liczę tylko na efekty w tym filmie- [ALL B5] Które felgi wybrać do mojej A4. I na jaki kolor je pomalować
spoko znasz tego gamonia? -> http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_b5_aeb_a4_by_tommy_ver_usa_rs4_17_i_40-t41141.0.html jeździ na włoskich replikach już jakiś czas i nie narzeka- [ALL B5] Które felgi wybrać do mojej A4. I na jaki kolor je pomalować
sorry za jakość- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nie śledzę tak dokładnie kariery Bale'a, a wszystkie filmy z nim jakie widziałem były całkiem całkiem nie ma go co porównywać do Kilmera i szanuję go za to jak podszedł do tej roli, bo niewiele jest osób w "holiłudzie" które zrobiłyby coś takiego:- [B5 AVG++] madafaka OEM
:polew: leżę...- Ciekawe filmy warte obejrzenia
po tym odróżnia się aktorów od "aktorów" ciekawostka: - [ALL B5] Kostki od radia z '95 r,a '00-jakie różnice