Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Michał odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    jak już mówiono w tym wątku RS4 to inwestycja, za 15lat warte będzie 2x tyle, a to s8 20tys zł
  2. ten czerwony silikon trochę mi bruździ, ale ogólnie robota profi
  3. Michał odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    teraz nie, ale myślę że za jakieś 5-8 lat to będą już tylko rosły
  4. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_czyszczeniewymiana_kolektora_ssacego-t97038.0.html[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:25_________________________________________________Slepy sorry za OT
  5. Zbyszek pokaż jeśli możesz fotki tych felg, zwłaszcza napisy pod kapslami i od wewnątrz na ramionach. nie chce nikogo bronić, ale czy np nie było tak że s4 miało et45 i 7,5J a np s6 czy s8 miało inną szerokość i et przy tym samym wzorze felgi?
  6. taka życiowa prawda :decayed:
  7. Daje, ale na trasie turla sie jak sa te zaspy i ogólnie droga biała wiesz.. nie napęd a technika zrobi z ciebie zawodnika heheh w driftowaniu moze i tak, ale nie w przemieszczaniu sie z punktu A do B w trudnych warunkach, tu niestety napęd zadecyduje kto szybciej przejedzie dany odcinek w trudnych warunkach nie ważne kto szybciej, ważne kto cało i tutaj niestety muszę się zgodzić, Q bezpieczniejsze
  8. gdzie? [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:58_________________________________________________ zapewne chodziło mu o to że ciągnąc CAN z zegarów radio będzie działało jak należy (nie będzie się wyłączało co godzinę, będzie logika zapłonu, podświetlenie) w zegarach z 1/2fisa nie ma możliwości wyświetlania info z radia, po prostu nie ma na to miejsca
  9. wg mnie przeciętny ...ale audi s8 było mega
  10. a może czarny dach? prosiaki 17" powinny być git tylko planujesz je w połysk czy mat walnąć?
  11. a ja dzisiaj polecam film, który niedawno leciał w TV (dlatego sobie o nim przypomniałem ), wg mnie dobrze zagrany, z ciekawym scenariuszem, zaskakujący bardzo mi się podoba, mimo że nie najnowszy "Prestiż" http://prestiz.filmweb.pl/
  12. kolega dobrze prawi a co do tego że przy -15 od razu nie poleci ciepłe to chyba oczywiste, ale po np minucie już łatwiej skrobać lód z przedniej szyby. Tak jak mówisz, osad na świecach może spowolnić cały proces nagrzewania, w połączeniu np z zasyfioną nagrzewnicą efekt może być taki że ciężko będzie odczuć działanie całego układu, mimo że będzie on pracował jak trzeba
  13. sprawdzałeś wszystkie przewody podciśnienia? pytam bo skoro pokombinowałeś przy zaworku zwrotnym i na chwilę była poprawa to ruszałeś też przy tym przewody podciśnienia. Może jest gdzieś załamany?
  14. Skoro masz 1/2 fisa to nie będziesz miał info z radia na wyświetlaczu między zegarami, niezależnie czy z CAN adapterem czy bez niego
  15. zima kontra MPK
  16. tzn dokładnie chodziło mi o to że próba ściemniania razem z deską może nie wyjść zbyt dobrze, ale jestem za tym żeby regulować natężenie wskaźnika osobno
  17. no niby tak ale takie rozwiązanie ma jeden minus wg mnie, tzn jeśli podświetlenie wskaźnika jest dużo jaśniejsze niż reszty deski to nawet jeśli go podłączymy pod którąś z żarówek (np zapalniczki) to efekt może być taki, że pokrętłem przy liczniku 'przyciszymy' podświetlenie na minimum a wskaźnik i tak będzie świecił za jasno i wtedy mamy taką sytuację że deska jest za słabo podświetlona, a wskaźnik za mocno dlatego też osobna regulacja dla samego wskaźnika bardziej do mnie przemawia, a przecież taki potencjometr można bez problemu gdzieś ukryć
  18. raczej nie kupisz tego osobno, jak już to cały licznik :gwizdanie:
  19. felgi kapitalne a nie myślicie że opony z aukcji będą trochę za duże? ori koło B5 195/65/15 ma wys 635mm, a 225/55/17 680mm, nie będzie obcierać?
  20. wyczyść i dokręć mocniej opaskę zaciskową
  21. Karolu a co Jarucki będzie Ci spawał przy fmicu? Orurowanie?
  22. znalazłem jeszcze na dysku takie wypociny (chociaż jak tak patrzę, po tym czasie to zderzak w c2 to niezła porażka )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.