Treść opublikowana przez Michał
-
[ALL B5] Audi S4
a pod maską za dużo niebieskiego:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
dziwne, ten nr co Ci dałem jest z s4/rs4:eusathink:
-
[ALL B5] Audi S4
jak to?
-
[ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...
myślałem że mówisz o tych, ktoś je ostatnio wrzucił w battalionie - chyba jedyny komplet na allegro:wink: A Rotory moim zdaniem chyba trochę zbyt nowoczesne do spokojnej, seryjnej budy b5:eusathink:
-
[ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...
Mercedes?
-
[ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...
no ładnie, to teraz jakieś mądre koło:naughty:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
zmiana kodowania licznika powinna wyłączyć sprawdzanie klocków, po co zmieniać wsad?
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
SO? Widziałem ją kilka razy, nawet z daleka nabrałem się że to s4:decayed:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dzięki:hi:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Nigdzie nie mówiłem żeby smarować nim skórę
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
odkurzacz piorący, wolny słoneczny weekend i sześciopak zimnego browara:wink: nic lepszego nie polecę, zrobiłem kompletne pranie (z wyjęciem foteli itd) w aucie ojca, pracy sporo ale efekty naprawdę ok
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
temat rzeka:wink: -do skóry nic nie polecę bo nie używam -do plastików jak wyżej Natural Look, oczywiście wcześniej porządne mycie -wosk to tylko czubek góry lodowej, najważniejsze jest przygotowanie powierzchni czyli usunięcie zanieczyszczeń, smoły itd - później korekta (czyli polerka) lakieru, na koniec jego odżywienie i dopiero wosk nie streszczę Ci wszystkiego, poczytaj tego bloga:wink: Polerowanie maszynowe – defekty, możliwości, efekty. Korekcja lakieru i nie tylko… | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe Auto-detailing na dobry początek | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe Polerowanie maszynowe lakieru z użyciem polerki orbitalnej. Poradnik Detailing World, autor-DaveKG | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe Detailer.pl | Auto detailing | Kosmetyki samochodowe | Auto kosmetyki | Polerowanie lakieru | Akcesoria samochodowe | A szlifierkę odpuść ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Nie będziemy jeździć jak pedały na takich samych kołach, moje prawdopodobnie nie będą polerowane w przyszłym sezonie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Poorboy's Natural Look:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Dzięki Panowie:hi: szybka zegarów polerowana średnim padem (chyba pomarańczowym) Flexi+Ultimate Compound i później finiszowy pad+Ultimate Polish, oczywiście wszystko z wyczuciem na małych obrotach:wink: ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- W przyszłym sezonie będą wyglądały nieco inaczej:naughty: ---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- nie lubię świecących plastików:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Wstyd kozę pokazywać masz takie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
A temu co? Wysłane z mojego GT-I9070
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
na jedyne sensowne - srebrny sedan:decayed:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ja tam się jaram:tongue4:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
oj tam, oj tam:decayed:
-
[ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...
jak wygląda gałka s4 w b5?
-
Windows 8 - z czym to sie je?
A ja po dwóch dniach wróciłem do win7, jakoś nie trawię tej ósemki... Jak do nowego interfejsu może jeszcze bym się przyzwyczaił, tak do otwierania zdjęć, filmów, mp3 przez jakieś chore biblioteki już niekoniecznie:wallbash: Moim zdaniem porażka, jakiegoś spektakularnego wzrostu wydajności też nie zauważyłem.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Czekamy na reszte, ale juz widze ze bedziesz w kalendarzu na luty;-) Wysłane z mojego GT-I9070
-
[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
Na ogół nie dyskutuję z osobami na Twoim poziomie, jednak teraz zrobię wyjątek... a to tylko dlatego, że może nie bezpośrednio, ale jednak nazwałeś mnie klakierem. Rozumiem fakt, że nie potrafisz pojąć jak do 15-letniego auta można wrzucić gwint i koło za kilka lub kilkanaście tyś pln, jednak nikt tutaj z tego powodu Cię nie obraża - a chyba powinien, bo prostactwo Twoich uwag i to co tutaj prezentujesz jest żałosne. Nie podoba się, ok wyraziłeś opinię i nikt tego nie neguje. Nazywasz mnie burakiem? Więc ja mógłbym nazwać Cię ograniczonym prostakiem, który spina się jak gimnazjalista i raczy Nas idiotycznymi hasłami o pampersach... jednak nie zrobię tego, wrodzona kultura mi nie pozwala.
-
[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
też jesteś synem księdza?
-
[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
tata Nam daje:hi: ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ---------- A w temacie, MichalGTI na prawdę świetny stan auta, gratulacje znalezienia takiej sztuki:thumbup1: Lakier też bardzo wdzięczny, dbaj o niego:wink: