Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
no jak ja pokazuje Marcie zdjecia rs4 to robi znudzona mine i mowi ze takie jak moje, a jak pokazuje rs6 to mowi ze auto jak auto, a jak pokazuje rs4 i rs6 i pytam sie ktore by mi kupila jakby wygrala w totka to wskazuje rs6 mowiac ze wyglada na nowsze
-
[B6 AVJ] Jak dbać o silnik?
madrzejszy nie jestem, ale to na co warto zwrocic uwage to standardowo, nie piluj zimnego silnika na wysokich obrotach, ja np dopóki nie osiagnie 90oC nie przekraczam 3tys obr/min schladzaj turbine po jezdzie, wymieniaj olej co okolo 10tys km. a poza tym to rob to co powiedzial mi dzis moj mechanik, tzn. nie zaluj silnikowi, co by sie nie zamulil PS. poczekajmy na tych madrzejszych, bo sam chetnie dodatkowa wiedze przyjme:)
-
[B5 ADR] Zaworki
dzwon do uzytkownika tom77, 2 tygodnie temu kupowalem 20 szt. popychaczy INA i zaplacilem za komplet juz z przesylk 490pln, takze warto wziac nowe i wymienic, niz jakas ''pewna'' glowice, pewna to by byla gdybys ja wzial funkiel nowke nie smigana z ASO
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: ale Ty qwa gooopi jestes, nie do konca trzezwy, bez prawka i za***rdala na pale, modlilem sie tylko zeby gdzies misiaki z laserowka nie staly bo mialbys pozamiatane nicponiu
-
[INNE] Moja "Bunia"- AUDI 100 S4 C4 V8(potworek)- zdjęcia strona 2 , 4 i 5
gratki
-
Audi 90 B3 2,0 20V Quattro :) Swiezy nabytek do zabawy :) cel V8 ;)
plany kosa zycze powodzonka i z niecierpliwoscia czekam na final
-
Spoty Olsztyńskie
haha, no ja jednym okiem tez lypie na shrecka, a druga forum ogladam i patrze, patrze,a moskal jakas za***ista s4 wyrwal tez chce,tez chce
-
Spoty Olsztyńskie
?? co Ty dzis brales
-
Spoty Olsztyńskie
czuby
-
Spoty Olsztyńskie
nie chce zapeszac, ale jakos jedzie
-
Spoty Olsztyńskie
ja tyz :>
-
[ALL B5] Różnica 1.8T Quattro 150PS/180Ps
lele , chlopie, sam nie wiesz czego chcesz i czego szukasz, jesli lubiesz za***rdalac kup sobie honde crx w hiper stanie i jesli jestes mistrzem prostej to wielu gosciom uciekniesz, a Ty dziwnie piszesz, raz kombi, raz sedan bo lzejszy, potem oska, albo quattro, sorry, ale wydaje mi sie ze jestes jakis mega zagubiony. nie sadze zebys odczuwal roznice w odejsciu sedana od kombi, albo oski od quattro, no chyba ze jestes jakims krewny Stiga
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
pitu pitu gadu gadu, a i tak kazdy wie swoje, co kto lubi, co kto ma, ten tym smiga, tralala na moim przykladzie, w pracy tygodniowo smigam ticulcem z lpg i robie od pon do pt 1200km tydzien w tydzien i jak go zatankuje za 50pln to robie za to 300km! audikiem smigam po robocie i w weekendy i jak go zatankuje za 50 pln to delikatnie jadac robie 100km, jest roznica? jest, ticulec smiga 3 razy taniej, w przyszlym roku mam plan zeby zmodzic AEB pod 200km i wtedy tez zamontowac mu jakas najlepsz sekwencje i cieszyc sie i zapierdalaniem i tankowaniem co do nowoczesnych diesli, to tez zajebioza, jesli sie je uzytkuje zgodnie z przeznaczeniem, w sensie smiganie w trasie, a nie 5-10km dziennie end.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dexter-zajebioza!! nie moglem sie od niego oderwac i cala serie obejrzalem w jednym ciagu, nie spalem, nie poszedlem do pracy
-
[ALL] Czy tylko volvo potrafi bić rekord Guinnessa?
baa, ja tez jestem za jak znam zycie to 90% forumowiczow bedzie za, ale do realizacji takiego eventu to jeszcze dluuga droga
-
Strefa Śmiechu
wszyscy kochamy rosje( we love russia) to jak i wszystkie inne filmiki z yt z motywem " we love russia"
-
Spoty Olsztyńskie
ale gdybys karoll pomalowal coupete na troche jasniejszy roz to byloby super, wiesz
-
Spoty Olsztyńskie
o kurna, ale lotka i kola na 5 srub, za***iście przyrezana 80'tka :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
ooo wow, na wspolnej jest, a potem nowe odcinku m jak milosc:D zajebiaszczo
-
Spoty Olsztyńskie
najtaniej to jest w biedronce:D
-
Spoty Olsztyńskie
dobra koniec tematu bo sie rozmarzylem [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 20:06_________________________________________________o czym by tu pospamowac
-
Spoty Olsztyńskie
yes yes yes
-
Spoty Olsztyńskie
ale zapakujesz w kokardke
-
Spoty Olsztyńskie
telefony to sie odbiera?? ze co?? zaraz to do moderatora normalnie zglosze to Ty nie odbierales jak dzwonilem,a nie odwrotnie a stalo sie tak ze sie rozszczelnilo jakies male gumowe kolanko i audi mi siku wszedzie zaczelo robic[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 19:46_________________________________________________chyba bede musial je kupic, ciekawe tylko ile za przesylke sobie liczy
-
Spoty Olsztyńskie
nie tyle co zamowic co wyrwac im z gardla:D a poza tym to jak juz Ty masz takie uklady z ta sympatyczna pania, to pewnie znajdzie sie ta pierdolka jakos szybciutko