Treść opublikowana przez jaca.13
-
[B5 ADP] Wyczuwalne stuki w maglownicy
ja tez musiałem oddać swoją bo byłoby jeszcze drożej! robiłem to w warsztacie skody mieszczącym sie w Rumi! ale ta maglownica była regenerowana w firmie która je produkuje i dali mi na nia rok gwarancji.nie szukałem na alegro bo nigdy nie wiadomo co sie kupi po prostu sie bałem.
-
[ALL B5] Nie chce jechać po chiptuningu
ojj chyba bez warsztatu sie nie obejdzie bo przyczyn może byc wiele!
-
[B6 AWX] Pare pytań po zakupie
posiadałem passata z takim silnikiem i lałem castrol edge 5w-40 slx vw 505 01 jest to olej specjalnie stworzony do silników diesla i turbodiesla z pompowtryskiwaczami!
-
[B6 AVB] Wyłączająca się turbina
może nie zbyt precyzyjnie sie wyraziłem ale najważniejsze że kolega który prosił o pomoc zrozumiał o co chodzi !
-
[B6 AVB] Wyłączająca się turbina
przepraszam bardzo ale w którym momencie moja wypowiedz nie była precyzyjna? przecież opisałem tylko mój przypadek bo kolega nie pytał o wyciek oleju a o powód rozłączania się turbiny!
-
[B6 AVB] Wyłączająca się turbina
nie zużycie oleju nie zmalało! tego typu komentarze na pewno koledze nie pomogą bo może dolewać litr na 1000km a turbina będzie dalej chodziła!
-
[B6 AVB] Wyłączająca się turbina
witam u mnie w awx było podobnie miałem wyciek z turbiny (na 5tys km dolewałem litr oleju) i w pewnym momencie zaczęła rozłączać się turbina w różnych momentach zupełnie jak u Ciebie,okazało sie ze zaworek turbiny N75 regulujący podciśnienie jest do kitu! po jego wymianie jak ręką odjął na alegro kupisz go za ok.75zł.
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
u mnie przy -18 paliła jak wcześniej przy +10 !
-
[B6 AWX] Telepie silnikiem na biegu jałowym
myśle żę pompowtryski będą do wymiany!
-
[B5 ADP] Wyczuwalne stuki w maglownicy
wymieniałem taką maglownice w passacie 2002r z tego co wiem to taka sama jak u Ciebie i za regenerowaną z gwarancją na rok zapłaciłem ok. 2000zł
-
[B7 BLB] Problem ze skręcaniem
mysle ze to jednak wina pompy! u mnie tez lekko popiskuje przy maksymalnych skretach ale nie slychac tego w aucie wiec jeszcze zaczekam z naprawa.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
stoi czesto na ślaskiej
-
Dobrzy chiptunerzy
polecam tune-ap z Gdańska robili mi passata z silnikiem awx 131ps i byłem bardzo zadowolony!
-
[B5 ADR] Auto z kierownica z prawej strony
słyszałem że można zarejestrować takie auto w Polsce ale trzeba napisać podanie z prośba do wydziału komunikacji !
-
[B5 ABC] Piana w naczynku z płynem wspomagania
miałem podobny przypadek w passacie i u mnie była to wina sitka w zbiorniczku z płynem wspomagania po prostu sitko jest wsadzane na wcisk do zbiorniczka aż wskoczy na swoje miejsce i u mnie pod wpływem ciśnienia wyskakiwało do góry sprawdz jak jest u Ciebie bo też miałem piane w zbiorniczku w którym brak sitka na swoim miejscu powodował zbyt duże ciśnienie w tym własnie zbiorniczku! jesli tak jest bedzie konieczna wymiana zbiorniczka!
-
[ALL] G 002 000 i G 004 000 - czy można zmieszać ?
spuść stary płyn i zalej nowym a przy okazji zaliczysz wymianę płynu który i tak co jakiś czas powinno sie wymieniać!
-
[B5 AFN] Ciężej chodzi wspomaganie?
myśle że wymiana płynu nic nie pomoże to wyglada mi na pompe!
-
[ALL] Co lepiej wybrać Avant czy Sedan
b6 w sedanie zdecydowanie ładniejsze!
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
nie przerabiaj zwykłych reflektorów na xenony bo to lipa! wybierz druga opcje!
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
robilem cos takiego w passacie b5po lifcie i radze Ci wybrac drugi wariant! nie przerabiaj zwyklych reflektorów na xenony bo to lipa!
-
Audi A4 Vs Renault Laguna
moim zdaniem a4 bedzie nieznacznie ale jednak szybsze !
-
[B6 AWX] Drgania przy dużej prędkości
witam ja myśle że to wina opony lub felgi mogą być uszkodzone,być może wystarczy wyważyć!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Gdańsk wita wszystkich! jestem nowym posiadaczem audi A4 z 2006r do tej pory jeździłem volkswagenami i postanowiłem spróbobać audi,mam nadzieję że bede zadowolony