Treść opublikowana przez lukaszek13ns
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
Dzieki za informacje, jesli cos znajde i przetestuje to dam znac a, ja wlasnie chcialem niebieskie lub czerwone.
-
Kontrolka ABS i wykrzyknik w A8 D2 4.2
Do A8 nie orientuje sie w cenach, ale mysle ze podobne jak do A4 klocki przod na cala os od 130 do 500zl zalezy jaka firma mysle ze z ATE lub FERREDO bardzo dobre firmy kupisz za okolo 250zl klocki tylna os od 90-350zl tarcze nie pamietam dokladnie ale od 130 do 400zl za sztuke zalezy gdzie kupujesz i jakiej firmy czujnik ABS w ASO to koszt okolo 500zl. Najlepiej podepnij VAG-a bedziesz wiedzial co i jak.
-
Przymusowa praca Euro 2012
Co za jaja dzieki za poprawe Humorku. "Każdy obywatel polski w wieku od 18 do 60 lat w przypadku kobiet i 65. roku życia. Skoro kazdy obywatel to ciekawe czy Te balwany z rzadu tez pójda, pewnie sie jakos wykręcą, jesli Kaczory pójdą to ja tez i chce nawet z nimi popracowac te dwa dni przynajmniej bedzie sie z czego posmiac. :polew: :polew: :polew:
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
A czy jest jakis przepis ze nie mozna uzywac Led-ow do podswietlania tablic. Bo tez sie zastanawiam nad kupnem i montazem.
-
[B5 AHH] Brak paska od klimatyzacji
Na 99% cos masz zepsute nie sadze ze by tak bez powodu, poprzedni wlasciciel zdjal pasek, najprawdopodobniej zatarta sprezarka, albo po prostu urwal sie mu pasek, a mial zamiar sprzedac i nie chcial sie pchac w koszty. Najlepiej podjedz do serwisu klimy ze by ci fachowo sprawdzili. Nie zakladaj, i nie odpalaj klimy bez sprawdzenia ze, bys sobie nie narobil wiekszego bigosu.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja bede na stowe bo na poprzednim nie bylem tak ze 3 chetnych
-
[B5 ADR] No wiec też sobie pozwolę na pokazanie mojego Maleństwa :)
Fajna, gratulacje takiej furki a zwlaszcza kolor mi sie strasznie podoba.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy, witamy
-
Problem z klimą - pisk paska
Ja ci proponuje wymiane paska koszt nie jest duzy, nie stety nie pamietam ile bo robilem to jakies 3 miesiace temu. Przynajmniej bedziesz mial spokojna glowe ze ci sie nie zerwie. Powinno pomoc pasek moze byc stary i miec swoj przebieg i gdy poczuje cieplo od silnika delikatnie moze sie rozciagac i piszczy.
-
Nie działa licznik FIS?
Rozbierz zegary i zobacz czy wszystko z nimi w porzadku, jesli nie wiesz jak sie za to zabrac w dziale warsztat, jest temat jak rozebrac zegary. Jesli tam bedzie wszystko na swoim miejscu to sie odezwij bedziemy radzic dalej aby ci pomoc. Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Problem z amortyzatorami :(
No to trudno, jeszcze moje jedna rada, moze ci sie przydadz na przyszlosc, bierz zawsze paragon, a najlepiej fakture to podstawa reklamacji jak i za czesci tak samo za naprawe lub wymiane, ja skladam wszystkie i zawsze spisuje stan licznika kiedy co bylo wymieniane, w razie gdy by cos nie gralo, czasami sie to przydaje nawet przy sprzedazy samochodu, ktos kto kupuje auto od ciebie wie co wymieniales i wie ile na tym moze pojezdzic to rowniesz w nie duzym stopniu wplywa na wartosc samochodu.
-
Nie działa licznik FIS?
przepraszam zagapilem sie i nie dokonca przeczytalem problem, myslalem ze chodzi tylko o sam FIS . Ja stawiam na brak polączenia (slaby styk) na pinie w liczniku posprawdzaj to moze cos sie odpielo. I sprubuj ponownie Vag-iem.
-
Bojkot stacji paliw!!!
u decydentów w kieszeni Bawia sie za ta kase wyjezdzaja na wakacje, lataja samolotami ze stolicy do krakowa, jak by nie mozna bylo pociagiem lub autobusem lub samochodem. A nasze drogi maja w czterech literach, wazne ze by im bylo dobrze, maja rzadowe fury to moga jezdzic po dziurach a za naprawe i tak zaplaca podatnicy. Wracajac do sprawy bojkotu to nic nie da, bedzie tak jak bylo.
-
Nie działa licznik FIS?
Nie wiem czy w twoim modelu jest cos takiego jak wylaczanie FIS-u, Moze nie chcacy sobie go wyłaczyles sprawdz na manetce od wycieraczek czy, pod spodem nie masz takiego przelacznika. Jesli to nie to, to zostaje podlaczyc Vag-a i bedziesz wszystko wiedzial.
-
[B5 AEB] Swiatła postojowe
Sprawdz czy masz dobra mase, jesli to nie masa, to moze gdzies ci kabel w kostce nie laczy po przeczyszczaj wszystkie styki i sprawdz.
-
[B5 ADR] Problem z amortyzatorami :(
Mechanik nie mogl nic zrobic zle bo, sie nie da chyba ze kompletnie sie nie zna ale wymiana amortyzatorow jest bardzo prosta, przynajmniej z tylu, a byles przy wymianie, moze zrobil ci walek i zalozyl jakies stare amorki a te nowe ktore dales do wymiany sprzeda komus, zdazaja sie i takie przypadki sprawdz to. Po to masz gwarancje ze gdy jest cos nie tak to wymieniasz na inne. Takie masz prawo, najlepiej jak bys mial wykres z testu tych amortyzatorow idziesz z tym do sklepu i z paragonem i gwarancja i musza ci wymienic, jesli beda chcieli cie zbyc to mozesz ich postraszyc ze zglosisz sprawe do rzecznika praw konsumenta. Zazwyczaj to skutkuje.
-
[B5 ADP] 15.5 Silnik jest zapetlony???
Musisz po prostu poszukac speca ktory ma komputer i program do twojego auta, i podpiac pod auto komputer z programem diagnostycznym VAG-COM , za pomoca tego programu powinnes usunac bledy ktore ci wyskoczyly. Spec ktory sie tym zajmuje bedzie wiedzial o co chodzi.
-
[B5 AEB] kolektor wydechowy
Nie mialem jeszcze doczynienia z kolektorem, ale wydaje mi sie ze bedzie pasowal, najlepiej sprawdz wzrokowo jak mozesz najlepsza metoda.
-
dziwna kontrolka
to nic powaznego niczym sie nie przejmuj dolej plynu do spryskiwaczy i zgasnie tak jak cayenne3001 pisze
-
Stukot w zawieszeniu.
Obstawiam tez na laczniki stabilizatora najczescie, jak sa walniete to czuc stuki, ale wahacze tez sprawdz.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy nowego klubowicza.
-
[B5 APT] 1,8 problem z odpaleniem
zacząć to kolega powinien od odczytania błędów, to podstawa. Tez prawda masz w zupelnosi racje ale, ja tylko sugeruje co to moze byc, bo kiedys mialem taki przypadek. Pozdrawiam
-
[B5 2.6 V6] Jakie świece i przewody?
Do 1.8T kupowalem po 43 zl za sztuke
-
[B5 APT] 1,8 problem z odpaleniem
Mialem taki sam przypadek w innym samochodzi niz audi, u mnie poluzowaly sie przewody od bezpiecznika i raz diody swiecily a innym razem nie i nie chcial zapalic az w koncu przepalilo bezpiecznik od instalacji Lpg, moze zacznij od bezpiecznikow.
-
[B5 AFN] ściąga w prawo
Sprawdz czy ci zbierznosc sie nie przestawila, sciaganie moze powodowac luzy w zawieszeniu na wahaczach, lub ewentualnie luzy w ukladzie kierowniczym.