Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszek13ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszek13ns

  1. Dzieki za informacje, jesli cos znajde i przetestuje to dam znac a, ja wlasnie chcialem niebieskie lub czerwone.
  2. lukaszek13ns odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Do A8 nie orientuje sie w cenach, ale mysle ze podobne jak do A4 klocki przod na cala os od 130 do 500zl zalezy jaka firma mysle ze z ATE lub FERREDO bardzo dobre firmy kupisz za okolo 250zl klocki tylna os od 90-350zl tarcze nie pamietam dokladnie ale od 130 do 400zl za sztuke zalezy gdzie kupujesz i jakiej firmy czujnik ABS w ASO to koszt okolo 500zl. Najlepiej podepnij VAG-a bedziesz wiedzial co i jak.
  3. Co za jaja dzieki za poprawe Humorku. "Każdy obywatel polski w wieku od 18 do 60 lat w przypadku kobiet i 65. roku życia. Skoro kazdy obywatel to ciekawe czy Te balwany z rzadu tez pójda, pewnie sie jakos wykręcą, jesli Kaczory pójdą to ja tez i chce nawet z nimi popracowac te dwa dni przynajmniej bedzie sie z czego posmiac. :polew: :polew: :polew:
  4. A czy jest jakis przepis ze nie mozna uzywac Led-ow do podswietlania tablic. Bo tez sie zastanawiam nad kupnem i montazem.
  5. Na 99% cos masz zepsute nie sadze ze by tak bez powodu, poprzedni wlasciciel zdjal pasek, najprawdopodobniej zatarta sprezarka, albo po prostu urwal sie mu pasek, a mial zamiar sprzedac i nie chcial sie pchac w koszty. Najlepiej podjedz do serwisu klimy ze by ci fachowo sprawdzili. Nie zakladaj, i nie odpalaj klimy bez sprawdzenia ze, bys sobie nie narobil wiekszego bigosu.
  6. Ja bede na stowe bo na poprzednim nie bylem tak ze 3 chetnych
  7. Fajna, gratulacje takiej furki a zwlaszcza kolor mi sie strasznie podoba.
  8. Witamy, witamy
  9. Ja ci proponuje wymiane paska koszt nie jest duzy, nie stety nie pamietam ile bo robilem to jakies 3 miesiace temu. Przynajmniej bedziesz mial spokojna glowe ze ci sie nie zerwie. Powinno pomoc pasek moze byc stary i miec swoj przebieg i gdy poczuje cieplo od silnika delikatnie moze sie rozciagac i piszczy.
  10. Rozbierz zegary i zobacz czy wszystko z nimi w porzadku, jesli nie wiesz jak sie za to zabrac w dziale warsztat, jest temat jak rozebrac zegary. Jesli tam bedzie wszystko na swoim miejscu to sie odezwij bedziemy radzic dalej aby ci pomoc. Pozdrawiam
  11. lukaszek13ns odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    No to trudno, jeszcze moje jedna rada, moze ci sie przydadz na przyszlosc, bierz zawsze paragon, a najlepiej fakture to podstawa reklamacji jak i za czesci tak samo za naprawe lub wymiane, ja skladam wszystkie i zawsze spisuje stan licznika kiedy co bylo wymieniane, w razie gdy by cos nie gralo, czasami sie to przydaje nawet przy sprzedazy samochodu, ktos kto kupuje auto od ciebie wie co wymieniales i wie ile na tym moze pojezdzic to rowniesz w nie duzym stopniu wplywa na wartosc samochodu.
  12. przepraszam zagapilem sie i nie dokonca przeczytalem problem, myslalem ze chodzi tylko o sam FIS . Ja stawiam na brak polączenia (slaby styk) na pinie w liczniku posprawdzaj to moze cos sie odpielo. I sprubuj ponownie Vag-iem.
  13. u decydentów w kieszeni Bawia sie za ta kase wyjezdzaja na wakacje, lataja samolotami ze stolicy do krakowa, jak by nie mozna bylo pociagiem lub autobusem lub samochodem. A nasze drogi maja w czterech literach, wazne ze by im bylo dobrze, maja rzadowe fury to moga jezdzic po dziurach a za naprawe i tak zaplaca podatnicy. Wracajac do sprawy bojkotu to nic nie da, bedzie tak jak bylo.
  14. Nie wiem czy w twoim modelu jest cos takiego jak wylaczanie FIS-u, Moze nie chcacy sobie go wyłaczyles sprawdz na manetce od wycieraczek czy, pod spodem nie masz takiego przelacznika. Jesli to nie to, to zostaje podlaczyc Vag-a i bedziesz wszystko wiedzial.
  15. Sprawdz czy masz dobra mase, jesli to nie masa, to moze gdzies ci kabel w kostce nie laczy po przeczyszczaj wszystkie styki i sprawdz.
  16. lukaszek13ns odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Mechanik nie mogl nic zrobic zle bo, sie nie da chyba ze kompletnie sie nie zna ale wymiana amortyzatorow jest bardzo prosta, przynajmniej z tylu, a byles przy wymianie, moze zrobil ci walek i zalozyl jakies stare amorki a te nowe ktore dales do wymiany sprzeda komus, zdazaja sie i takie przypadki sprawdz to. Po to masz gwarancje ze gdy jest cos nie tak to wymieniasz na inne. Takie masz prawo, najlepiej jak bys mial wykres z testu tych amortyzatorow idziesz z tym do sklepu i z paragonem i gwarancja i musza ci wymienic, jesli beda chcieli cie zbyc to mozesz ich postraszyc ze zglosisz sprawe do rzecznika praw konsumenta. Zazwyczaj to skutkuje.
  17. Musisz po prostu poszukac speca ktory ma komputer i program do twojego auta, i podpiac pod auto komputer z programem diagnostycznym VAG-COM , za pomoca tego programu powinnes usunac bledy ktore ci wyskoczyly. Spec ktory sie tym zajmuje bedzie wiedzial o co chodzi.
  18. Nie mialem jeszcze doczynienia z kolektorem, ale wydaje mi sie ze bedzie pasowal, najlepiej sprawdz wzrokowo jak mozesz najlepsza metoda.
  19. to nic powaznego niczym sie nie przejmuj dolej plynu do spryskiwaczy i zgasnie tak jak cayenne3001 pisze
  20. Obstawiam tez na laczniki stabilizatora najczescie, jak sa walniete to czuc stuki, ale wahacze tez sprawdz.
  21. Witamy nowego klubowicza.
  22. zacząć to kolega powinien od odczytania błędów, to podstawa. Tez prawda masz w zupelnosi racje ale, ja tylko sugeruje co to moze byc, bo kiedys mialem taki przypadek. Pozdrawiam
  23. Do 1.8T kupowalem po 43 zl za sztuke
  24. Mialem taki sam przypadek w innym samochodzi niz audi, u mnie poluzowaly sie przewody od bezpiecznika i raz diody swiecily a innym razem nie i nie chcial zapalic az w koncu przepalilo bezpiecznik od instalacji Lpg, moze zacznij od bezpiecznikow.
  25. Sprawdz czy ci zbierznosc sie nie przestawila, sciaganie moze powodowac luzy w zawieszeniu na wahaczach, lub ewentualnie luzy w ukladzie kierowniczym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.