Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tom A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tom A4

  1. jeśli navi ci zbędna to zostań przy tym co masz.
  2. co do listw to bzdura bo mam takie drewno zamontowane z polifta i wzystko pasuje no problem
  3. powinna podejsc bez problemu
  4. Moge ci tą navi sprawdzić ale wymaga to wysyłki do mnie.
  5. no to wszystko wskazuje na uszkodzenie mechanizmu cd albo masa innych żeczy bez demontażu navi z auta i rzebrania trudno powiedzieć co jest uszkdzone. Diagnostyka navi była robina ?
  6. tzn? przez menu wyciągasz ?
  7. jak wyciągnięta została poprzednia cd ? ---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ---------- wiesz jak wyjąć cd z navi ?
  8. chodzi mi oto czy wyjęta została poprzednia cd ?
  9. napęd jest pusty czy siedzi coś wewnątrz ?
  10. Co dokładnie się dzieje ?
  11. głośnik śmietnik wzmacniacz prawdopodobnie też
  12. jeśli b6 to na 100% dx
  13. http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/radia-nawigacje-audi-2021/
  14. Tom A4 odpowiedział(a) na Pieczakers temat w Audi A4 B5
    wg etki 058 905 101 A
  15. trudno powiedzieć ale ori to ori ale jak trafisz na kiepski egzemplarz to i ori polegnie obie zmieniarki są produkcji panasonic lub jak kto woli made in japan
  16. Panasonic DP601, DP610, DP801 oraz DP810.DP600EN te lub ori a4 ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- ta powinna smigac
  17. film jest prywatny nikt go nie widzi
  18. Tak jeśli jesteś zainteresowany to reszta na pw. http://a4-klub.pl/sprzedam-22/emulator-aux-jacka-vw-audi-seat-skoda-325970/
  19. tak idzie wymienić, co do kosztów to trudno powiedzieć gdzie kupisz laser i czy sam będziesz robił czy zlecisz to komuś. Aux to inaczej emulator zmieniarki jeden z klubowiczów sprzedaje takie cudo.
  20. albo kiepsko nagrana mapa albo tak jak napisałem wypalony laser mapy ori są tłoczone a tą którą masz z pl jest nagrywana i laser jej nie bedzie czytał jeśli jest już słaby a tak najprawdopodobniej jest
  21. bardzo możliwe że laser padł lub elektronika lasera lub co kolwiek innego. Proponuję prawdzić połączenia i podpiąć vag może coś powie.
  22. masz najprawdopodobniej wypalony laser i twoja navi może byc non dx może ktoś podmienił? zmiana softu niewiele da. Polski lektor w tych navi jest na płycie z mapą a nie w navi.
  23. bardzo możliwe że masz uruchomiony tryb transportu ale tego bym nie obstawiał. Kodowanie rns-e prawidłowe? cany podpięte? Diagnostyka co pokazuje?
  24. Tom A4 odpowiedział(a) na marcin120383 temat w Audi A4 B5
    http://a4-klub.pl/nadwozie-14/b5-ahu-dorezac-spryskiwacze-lamp-16778/ http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-cisnieniowo-wysuwanych-spryskiwaczy-reflektorow-232749/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.