Treść opublikowana przez Tom A4
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
wypalony lub brudny laser
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jeśli navi ci zbędna to zostań przy tym co masz.
-
Deska rozdzielcza przedliftowa i poliftowa to to samo?????
co do listw to bzdura bo mam takie drewno zamontowane z polifta i wzystko pasuje no problem
-
Deska rozdzielcza przedliftowa i poliftowa to to samo?????
powinna podejsc bez problemu
-
problem z navi
Moge ci tą navi sprawdzić ale wymaga to wysyłki do mnie.
-
problem z navi
no to wszystko wskazuje na uszkodzenie mechanizmu cd albo masa innych żeczy bez demontażu navi z auta i rzebrania trudno powiedzieć co jest uszkdzone. Diagnostyka navi była robina ?
-
problem z navi
tzn? przez menu wyciągasz ?
-
problem z navi
jak wyciągnięta została poprzednia cd ? ---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ---------- wiesz jak wyjąć cd z navi ?
-
problem z navi
chodzi mi oto czy wyjęta została poprzednia cd ?
-
problem z navi
napęd jest pusty czy siedzi coś wewnątrz ?
-
problem z navi
Co dokładnie się dzieje ?
-
spalił się głośnik i wzmacniacz? lanzar max12
głośnik śmietnik wzmacniacz prawdopodobnie też
-
Navi w FIS'ie - DX czy nonDX?
jeśli b6 to na 100% dx
-
Concert czy Concert II w 2000 ?
http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/radia-nawigacje-audi-2021/
-
Problem z numerem cewki
wg etki 058 905 101 A
-
Problem ze zmieniarką , laser ?
trudno powiedzieć ale ori to ori ale jak trafisz na kiepski egzemplarz to i ori polegnie obie zmieniarki są produkcji panasonic lub jak kto woli made in japan
-
Problem ze zmieniarką , laser ?
Panasonic DP601, DP610, DP801 oraz DP810.DP600EN te lub ori a4 ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- ta powinna smigac
-
Ustawienia dzwięku radia pioneer
film jest prywatny nikt go nie widzi
-
RNS-D poslkie, menu, mapa polski + AUX
Tak jeśli jesteś zainteresowany to reszta na pw. http://a4-klub.pl/sprzedam-22/emulator-aux-jacka-vw-audi-seat-skoda-325970/
-
RNS-D poslkie, menu, mapa polski + AUX
tak idzie wymienić, co do kosztów to trudno powiedzieć gdzie kupisz laser i czy sam będziesz robił czy zlecisz to komuś. Aux to inaczej emulator zmieniarki jeden z klubowiczów sprzedaje takie cudo.
-
RNS-D poslkie, menu, mapa polski + AUX
albo kiepsko nagrana mapa albo tak jak napisałem wypalony laser mapy ori są tłoczone a tą którą masz z pl jest nagrywana i laser jej nie bedzie czytał jeśli jest już słaby a tak najprawdopodobniej jest
-
Problem ze zmieniarką , laser ?
bardzo możliwe że laser padł lub elektronika lasera lub co kolwiek innego. Proponuję prawdzić połączenia i podpiąć vag może coś powie.
-
RNS-D poslkie, menu, mapa polski + AUX
masz najprawdopodobniej wypalony laser i twoja navi może byc non dx może ktoś podmienił? zmiana softu niewiele da. Polski lektor w tych navi jest na płycie z mapą a nie w navi.
-
Problem z wejściem w ustawienia RNSE
bardzo możliwe że masz uruchomiony tryb transportu ale tego bym nie obstawiał. Kodowanie rns-e prawidłowe? cany podpięte? Diagnostyka co pokazuje?
-
spryskiwacze lamp
http://a4-klub.pl/nadwozie-14/b5-ahu-dorezac-spryskiwacze-lamp-16778/ http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-cisnieniowo-wysuwanych-spryskiwaczy-reflektorow-232749/