Treść opublikowana przez Tom A4
-
Symphony I - problem z wyszukiwaniem stacji.
może to us to wtedy nic nie znajdzie
-
Problem z sygnałem GALA i RNS-D - ROZWIĄZANY :)
gala to sygnał z abs
-
Nie łączy się żaden VAG-COM, VCDS i inne. Pomocy.
odepnij licznik i wtedy podłącz vag ewidentnie coś blokuje linie k sprawdzaj wszystko, climatronik , zegary, abs,air bag tu nie odepniesz wtyczki bo dostęp trudny do kostki ale wypnij wszystko i sprawdzaj czy się połączy jak połączysz się z silnikiem i air bagiem to wpinaj następny element i znowu test łącznści może któryś element jest uwalony i sieje sygnałem po lini diagnozy
-
Nie łączy się żaden VAG-COM, VCDS i inne. Pomocy.
lini l nie ma w twoim aucie immo masz ?
-
Radio Symphony II+ (III) zacina się po godzinie
Wygląda mi to na nieprawidłowy przesył danych miedzy licznikiem a radiem. Cany jak masz pociągnięte? Błędów związanych z komunikacją nie ma ? Jeśli informacje przesyłane szyną can będą błędne radio będzie się zawieszało. Proponuje sprawdzić radio na stole, czyli podłączyć zasilanie jakiś głośnik i uruchomic. Jeśli po godzinie się wyłączy natychmiast je uruchom włącznikiem i sprawdź czy zadziała normalnie. Daj znać o efektach.
-
Czy trza kodować na VAG skrzynie automat
program+interfejs+odrobina wiedzy=
-
Nie łączy się żaden VAG-COM, VCDS i inne. Pomocy.
tu ewidentnie widac że to nie jest wina sprzętu skoro kts smiga to reszta tez musi obstawiam problem z linią k czyli linią diagnostyczną vcds to dobry sprzęt i ogarnia takie auto od strzała.
-
Na jakie radio wymienić Concert?
Życze powodzenia w zakupie procesora Motorola zaprzestała produkcji procesorów do tych radii już pare ładnych lat temu więc wszystkie dostepne to chińśkie szmelce w których wada wystąpi szybciej niż ci się wydaje. Czy można wymienić samemu hmmm? jak każdy dysponuje hotem i doświadczeniem w lutowaniu smd. Widziałem takie wymiany psudo elektroników wyrwane,stopione ścieżki zdmuchnięte lub wypalone elementy. Po takiej naprawie radio robi za popielniczke.
-
Wspomaganie dziala w jedną stronę
uszkodzony zwawór w maglownicy juz kilka takich przypadków miałem.
-
Na jakie radio wymienić Concert?
szukaj concert plus nie ma wady głośności lub concert 2 z a6 c5
-
EDIT: Uszkodzona pompa wody, jak najszybciej wymienić?
da ja robię wymiane rozrządu bez dotykania pasa, a pompa to pikuś nie trzeba demontować pasa nie ma takiej potzreby, bezsensowna robota. Do wymiany alternatora demontaż pasa ? demontaż altka to 30 minut roboty
-
gotuje się, wyrzuca płyn
zrób płukanke wymień płyn i wtedy jeśli sytuacja będzie taka sama to zostaje tylko uszczelka
-
gotuje się, wyrzuca płyn
no to zostaje uszczelka. Układ zapycha się od kamienia kotłowego jak śmiga się na wodzie a tu jest jazda na płynie. Płyn na ile stopni miałeś ? kidyś spotkałem się z takim przypadkiem że płyn był słaby i zamarło na krućcu wychodzącym z głowicy jest to najwyższy punkt i tam złapało ale po odstaniu 30 minut wraciło do normy objawy były identyczne wymiana płynu i po kłopocie
-
gotuje się, wyrzuca płyn
obstawiam uszczelkę wygląda na to że kompresja wali do zbiorniczka. Ogrzewanie było normalne czy nie było ogrzewania ?
-
EDIT: Uszkodzona pompa wody, jak najszybciej wymienić?
Objawy identyczne do padniętej pompy miałem kiedyś identyczny przypadek. Zdemontuj termostat wsadź palca tam gdzie pracuje wirnik pompy i pokręć pompą na 99% wirnik będzie stał, a kołem pokręcisz tylko dobrze zblokuj. Cżęsta przypadłość tych pomp to wirnik spada z ośki i takie są objawy, czasami nie trzeba nawet blokować czuć jak wirnik lata wewnątrz komory pompy.
-
RNS E VIM HACK
zwykły wag nie ogarnia albo vcds ori albo lite
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Gdybyś czytał forum to byś wiedział
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Nic nowego ci nie powiedział temat znany od dawna, kup izopropanol lub środek do mycia optyki i wyczyść żaden spirytus czy perfum.
-
Chiński kabel + soft użyty do FORDA FIESTY
Chinczyka nie można aktualizowac tzn korzystać przy połączeniu z netem. Ten kabel tylko grupa vag czyli audi,vw,seat,skoda nic innego nie podepniesz koniec kropka.
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
wywal wszystko zrób od nowa instalacje i bedzie wszystko ok
-
RNS E VIM HACK
kiepsko szukasz jest na forum temat w którym ze 100razy był link do vim , no na chomiku to masz napewno dobry soft ale do uwalenia navi
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
jeśli chcez zostawić ori głośniki to zmiana przewodów nie wiele da.
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
do tylnych głośników masz pociagnięte dodatkowe przewody bo w oryginale idzie to ze wzmacniaza ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- tu masz nieoryginalną wiązke bo kostka powinna byc brązowa i ta wiązka widać że idzie bokiem do strzony drzwi kierowcy ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- tak powinna wyglądać twoja wiązka w oryginale
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
no to kostka jest od wzmacniacza remate,masa i dwa wejścia
-
Radio zawiesza sie po podgłoszeniu wina instalacji
sprawdzałeś czy kolory pasują do kolorów we wzmacniaczu ? Musisz to sprawdzić w pierwszej kolejności inaczej nie będziemy wiedzieli od czego one są.