Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tom A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tom A4

  1. może to us to wtedy nic nie znajdzie
  2. odepnij licznik i wtedy podłącz vag ewidentnie coś blokuje linie k sprawdzaj wszystko, climatronik , zegary, abs,air bag tu nie odepniesz wtyczki bo dostęp trudny do kostki ale wypnij wszystko i sprawdzaj czy się połączy jak połączysz się z silnikiem i air bagiem to wpinaj następny element i znowu test łącznści może któryś element jest uwalony i sieje sygnałem po lini diagnozy
  3. Wygląda mi to na nieprawidłowy przesył danych miedzy licznikiem a radiem. Cany jak masz pociągnięte? Błędów związanych z komunikacją nie ma ? Jeśli informacje przesyłane szyną can będą błędne radio będzie się zawieszało. Proponuje sprawdzić radio na stole, czyli podłączyć zasilanie jakiś głośnik i uruchomic. Jeśli po godzinie się wyłączy natychmiast je uruchom włącznikiem i sprawdź czy zadziała normalnie. Daj znać o efektach.
  4. tu ewidentnie widac że to nie jest wina sprzętu skoro kts smiga to reszta tez musi obstawiam problem z linią k czyli linią diagnostyczną vcds to dobry sprzęt i ogarnia takie auto od strzała.
  5. Życze powodzenia w zakupie procesora Motorola zaprzestała produkcji procesorów do tych radii już pare ładnych lat temu więc wszystkie dostepne to chińśkie szmelce w których wada wystąpi szybciej niż ci się wydaje. Czy można wymienić samemu hmmm? jak każdy dysponuje hotem i doświadczeniem w lutowaniu smd. Widziałem takie wymiany psudo elektroników wyrwane,stopione ścieżki zdmuchnięte lub wypalone elementy. Po takiej naprawie radio robi za popielniczke.
  6. uszkodzony zwawór w maglownicy juz kilka takich przypadków miałem.
  7. szukaj concert plus nie ma wady głośności lub concert 2 z a6 c5
  8. da ja robię wymiane rozrządu bez dotykania pasa, a pompa to pikuś nie trzeba demontować pasa nie ma takiej potzreby, bezsensowna robota. Do wymiany alternatora demontaż pasa ? demontaż altka to 30 minut roboty
  9. zrób płukanke wymień płyn i wtedy jeśli sytuacja będzie taka sama to zostaje tylko uszczelka
  10. no to zostaje uszczelka. Układ zapycha się od kamienia kotłowego jak śmiga się na wodzie a tu jest jazda na płynie. Płyn na ile stopni miałeś ? kidyś spotkałem się z takim przypadkiem że płyn był słaby i zamarło na krućcu wychodzącym z głowicy jest to najwyższy punkt i tam złapało ale po odstaniu 30 minut wraciło do normy objawy były identyczne wymiana płynu i po kłopocie
  11. obstawiam uszczelkę wygląda na to że kompresja wali do zbiorniczka. Ogrzewanie było normalne czy nie było ogrzewania ?
  12. Objawy identyczne do padniętej pompy miałem kiedyś identyczny przypadek. Zdemontuj termostat wsadź palca tam gdzie pracuje wirnik pompy i pokręć pompą na 99% wirnik będzie stał, a kołem pokręcisz tylko dobrze zblokuj. Cżęsta przypadłość tych pomp to wirnik spada z ośki i takie są objawy, czasami nie trzeba nawet blokować czuć jak wirnik lata wewnątrz komory pompy.
  13. zwykły wag nie ogarnia albo vcds ori albo lite
  14. Gdybyś czytał forum to byś wiedział
  15. Nic nowego ci nie powiedział temat znany od dawna, kup izopropanol lub środek do mycia optyki i wyczyść żaden spirytus czy perfum.
  16. Chinczyka nie można aktualizowac tzn korzystać przy połączeniu z netem. Ten kabel tylko grupa vag czyli audi,vw,seat,skoda nic innego nie podepniesz koniec kropka.
  17. wywal wszystko zrób od nowa instalacje i bedzie wszystko ok
  18. kiepsko szukasz jest na forum temat w którym ze 100razy był link do vim , no na chomiku to masz napewno dobry soft ale do uwalenia navi
  19. jeśli chcez zostawić ori głośniki to zmiana przewodów nie wiele da.
  20. do tylnych głośników masz pociagnięte dodatkowe przewody bo w oryginale idzie to ze wzmacniaza ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- tu masz nieoryginalną wiązke bo kostka powinna byc brązowa i ta wiązka widać że idzie bokiem do strzony drzwi kierowcy ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- tak powinna wyglądać twoja wiązka w oryginale
  21. no to kostka jest od wzmacniacza remate,masa i dwa wejścia
  22. sprawdzałeś czy kolory pasują do kolorów we wzmacniaczu ? Musisz to sprawdzić w pierwszej kolejności inaczej nie będziemy wiedzieli od czego one są.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.