Treść opublikowana przez SebMis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja dzisiaj kibluje we fabryce
-
[B5 AFB] Problem z ruszeniem gdy postoje w korku - trzęsie mocno autem
wyważ porządnie koła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie panikuj, tak źle nie było, popatrz na to cudo koreańskiej inżynierii jak fartownie zaparkowało:
-
[INNE] [C5 AKN] Przepływomierz - A6 2.5 TDI 12.98'
wpadaj we wtorek na torwar, ja będę ok. 20 vag też podjedzie
-
Sprawdzenie VAGiem czy auto ma chipa
dodam jeszcze: dawki paliwka większe niż seria, a doładownie na standardowym poziomie lekki chip, ale kiepsko zrobiony
-
[INNE] [C5 AKN] Przepływomierz - A6 2.5 TDI 12.98'
zrób log dynamiczny 010 to będzie wiadomo czy przepływka jest OK
-
2,5 TDI kilka pytań....
odma sprawdzona !!!
-
1.9TDI 90 95Rok przed chipem 88kucy po chipie 90 kucy.......108ps 260 moment
to na pewno prowokacja :polew: :polew:
-
[B5 AFB] Problem z ruszeniem gdy postoje w korku - trzęsie mocno autem
ale jaki ma związek rozgrzanie silnika ze sprzęgłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malik nie odbiera od Ciebie privów, bo usłyszał od horneta że u Ciebie za drogie lody są PS mam #post jak "dywizjon"
-
[B5 AFB] Problem z ruszeniem gdy postoje w korku - trzęsie mocno autem
też słyszałem opinie że to dwumas, ale dlaczego tylko jak ciepło ?, ono jak miał problem z dwumasem to cały czas szarpało autem a tutaj tylko jak ciepło i dobrze rozgrzana bryczka
-
diagnostyka komputerem w Warszawie - a6 2.5 tdi 12.98'
sprawdzić przepływkę to raczej prosta sprawa, trzeba mieć rogrzane auto i się przejechać kilkaset metrów
-
[B5 AFB] Problem z ruszeniem gdy postoje w korku - trzęsie mocno autem
jeśli dzieje się tak tylko jak jest gorąco to mam to samo i nie wiem co to jest
-
[INNE] [C5 AKN] Przepływomierz - A6 2.5 TDI 12.98'
wpadnij na spota to będziesz miał diagnostykę za free, logi wrzucasz na forum i kilku fachowców się nim przyjrzy i diagnoza będzie 100% skuteczna, jak nie chce Ci się przyjechać na spota to podjedź do mnie i za piwko Ci zrobię pełne logi [br]Dopisany: 06-06-2007, 13:02:56_________________________________________________co do przypływki to tylko ASO z gwarancją, bo i tak nie wytrzyma za długo więc będziesz u nich na gwarancji go jeszcze wymieniał ze trzy razy w ciągu gwarancji, więc wyjdzie najtaniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zjedz porządny obiad to może się "ubiją"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co to za szydera
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o widzę że się troszkę pozmieniało na tym hungaroringu, troszkę dobudowali trybunek, a i ceny poszły nieźle UP
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najlepiej, najtaniej, wypada chyba hungaroring, jak się dobrze poszuka to ceny prawie jak u nas, byłem tam co prawda z 7 lat temu, ale chyba za wiele się nie zmieniło, impreza 24h
-
Prośba o analizę logów 1.9 afn
003 chyb jest efektem "dziwnej 011"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i to jest jedyny słuszny
-
Prośba o analizę logów 1.9 afn
008 wygląda jak z eli, ale 011 jest baardzo do du.. dałbyś radę zrobić 011 jako jeden blok wtedy próbkowanie będzie duuuuużo lepsze i będzie lepiej widać, ale ogólnie doładowanie ponad 2.5bara przy 4krpm to nie jest chyba najrozsądniejsza wartość
-
Jak usunąć z szyby hologram z numerem rejestracj????
a jak ktoś nie ma suszarki to zostawić autko w "dobrym słońcu" i jak się nagrzeje porządnie to schodzi prawie sama
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
18-tki są najepsze
-
Prośba o analizę logów 1.9 afn
011 straszne przeładowanie, dlatego łapie notlaufa, N75 jakoś dziwnie steruje tym ciśnieniem (nie radzi sobie :/ ) przy takich dawkach paliwa powinieneś mieć zwiększone dawki powietrza, jakiś druciarz (rzeźnik) robił ten program :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prpopozycja do głębszego przemyślenia :polew: :polew: :polew: ale perwera chłopaki, spadłem z krzesła, więc ide po następnego drinka