Treść opublikowana przez mily
-
Strefa Śmiechu
I to jest pomysł na biznes (patriotyczny), jutro zaczynam produkcję. Czy te 500zł na dziecko to musi być ze związku małżeńskiego??
-
Strefa Śmiechu
Patrząc na wypowiedzi, uważam że wybory zostały sfałszowane :-( , ale na wszelki wypadek już drukuje: - popiersie prezydenta, - krzyż, - logo V RP, pisiory co złego to nie ja, jutro wieszam to na korytarzu w firmie. http://pochwalaglupoty.pl/images/kartki/mem-memy-gierych-iv-rp-kaczynski.jpg
-
Centralny zamek, nie działa pilot, kodowanie
Czy ktoś wie jak to zrobić? Ostatnio już prawie mi się udało, tylko że działało odwrotnie tak jak u kolegi teeree, z tą różnicą, że działało aż 3 dni i znowu zgubił kluczyk. Nie wiem co jest grane. Może ma ktoś pomysły?
-
Strefa Śmiechu
"zaplecze Renault", tak mi się skojarzyło z tym artykułem. Na granicy śmiechu, ciekawostki i smutnej prawdy współczesnych czasów. "w latach 80., Renault było wyśmiewane jako najgorszy jakościowo producent. Aż 28 samochodów na 1000 wyprodukowanych wracało do producenta z wadami nie dającymi się usunąć. Dziś, po 30 latach rozwoju cywilizacyjnego, marką, która produkuje najlepsze jakościowo samochody jest Volvo. Szczycą się, że najmniej samochodów, bo tylko 56 na 1000 wyprodukowanych, wraca do producenta z wadami nie dającymi się usunąć. I gdzie ten postęp?" Źródło: http://joemonster.org/art/31473/Ciemna_strona_mocy_czyli_jak_producenci_samochodow_naprawde_zarabiaja_na_klientach
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Wymieniłem na LHM+ z Febiego 6162 i zero różnicy.
-
Centralny zamek, nie działa pilot, kodowanie
VAG-iem się nie da bo mam błąd. Teraz pytanie brzmi jak usunąć zaprogramowany kluczyk bez VAG.
-
Centralny zamek, nie działa pilot, kodowanie
Witam, Dzień 1: Po 2 latach stwierdziłem, że w końcu naprawię u siebie zamek, w którym nie działa zamykanie i otwieranie z pilota typu scyzoryk. Pacjentem jest Audi A6 C5 z 97 roku 1,9 TDI. Ogólnie są dwie procedury, łatwiejsza VAG-iem. U mnie jest to grupa 35, ale na kanale 21 mam error więc odpuściłem tę metodę. Skoro już miałem podpiętego VAG-a sprawdziłem czy pilot jest widoczny. Sytuacja wygląda tak, że nie mam zaprogramowanego żadnego pilota, natomiast centralka reaguje na wciśnięcia przycisków zamknij i otwórz (widzi te sygnały) Odpuściłem i zająłem się drugim sposobem, gdzie potrzebne są dwa kluczyki. Niestety drugiego kluczyka nie mam, ale oszukałem centralkę podając sobie kabelki do zamka na zamknij i otwórz (wychodzi na to samo). Do dzieła: - włączam zapłon - podaje impuls na zamknij - wciskam unlock (kierunkowskaz zamrugał 1 raz) - czekam 5 sekund wciskam unlock - wyłączam zapłon, wyjmuje kluczyk Powinno być ok, więc sprawdzam i rozczarowanie bo ni hu ja. Ma ktoś jakieś pomysły jak to zaprogramować? Właśnie się zorientowałem że on zaczął działać, tylko odwrotnie. Polecenie zamknij otwiera go a otwórz zamyka. Dzień 2 (przestał działać): Podłączam się VAG a on do mnie tak (nigdy tak brzydko do mnie wcześniej nie gadał): 00955 - key 1 09-00 - adaptation limit surpassed Tym razem pilot jest widoczny i zaprogramowany ale nie hula. Jedyne co mi przychodzi na myśl to wyczyścić piloty na 0000 i zaprogramować od nowa, ale nie wiem jak usunąć bez VAG. Czy wie ktoś jak wyczyścić bank nastaw z zaprogramowanych kluczyków bez użycia VAG-a (VAG nie widzi 21 grupy). up i nikt nic nie podpowie?? up
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Tylko może jeszcze dodam że po łodzi powinno być trochę w cudzysłowie. powiedzmy że ok 50% to trasa, bo po mieście jeżdżę jednośladem (na miasta polecam, szybciej, bez płacenia za parkingi i parkujesz gdzie chcesz, nawet pod samymi drzwiami). Autkiem jeżdżę gdy: - dystans przekracza 15-20km - jest zima lub pada. W lecie ok 90% trasa w zimę 10% trasa reszta miasto.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Właśnie zajeździłem komplet MS. U mnie po Łodzi wytrzymały 66 tys km (oprócz dwóch) i 4 lata. - 260 tys 2010-10 wymieniłem całe zawieszenie na MS - 306 tys 2013-05 wymieniłem dwa wahacze z przodu (nie pamiętam dokładnie ale chyba górne) - 326 tys TERAZ wymiana całości
-
Strefa Śmiechu
Dajesz do zrozumienia, a on nic i zapada taka niezręczna cisza, co nie…?
-
Strefa Śmiechu
Co się tak irytujesz, Bronek jest spoko Rypnął się i jeszcze nie raz się rypnie i będziemy się z niego śmiać. Nie on pierwszy i nie ostatni.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
A działał ktoś w drugą stronę? Wyłamali mi zamek i teraz chciałbym kupić wkładkę na allegro, ale czy da się ją dopasować do kluczyka??
-
Znikajacy blyskawicznie plyn bez innych objawow. UPG?
Ja miałem identyczne objawy, osad bardzo podobny i zero dymienia, ciągłe ubywanie płynu, a z czasem zaczął się bardzo długo rozgrzewać i ciepłe powietrze leciało tylko podczas jazdy. Miałem pęknięty korpus tam gdzie się wkręca filtr oleju, on jest dogrzewany przez płyn chłodzący, akurat tak pękł że się mieszał olej z płynem. Dodam że tak jak kolega wyżej napisał, ciągle miałem zapowietrzony układ i słyszałem bulgotanie zwłaszcza przy przyśpieszaniu dochodzące z podszybia. Ciśnienie w układzie nie wskazywało na uszkodzenie głowicy.
-
Klimatyzacja w A4 B8 nie działa
Wydaje mi się że będzie to wentylator jak jechałeś to nie jest potrzebny bo chłodzi powietrze. Pytanie czy się załącza na postoju przy zimnym silniku powinien załączyć się po jakiś 10 sekundach (zależy od temperatury powietrza). Posprawdzaj VAG-iem czujniki temperatur, może któryś jest walnięty i np widzi zimę. A zobacz czy działa odszranianie szyb?? Powinna włączyć się wtedy klima bez względu na temperaturę zewnętrzną. Jak się uruchomi to znaczy że pewnie nie czujniki i zostaje wentylator.
-
Głosowanie na najlepszy fanklub motoryzacyjny, a nas nie ma :(
Witam, Chyba ktoś zaspał: http://www.auto-swiat.pl/fankluby Brak naszego klubu, chyba się nas boją.
-
Spociki Łódzkie
Ja bym dzisiaj podechał, ktoś się jeszcze deklaruje. Myślę żeby podjechać jednośladem.
-
Spociki Łódzkie
Słyszałem że dywaniki a lidla się rozpuszczają w takich warunkach. Możesz potwierdzić.
-
Strefa Śmiechu
Zdjcia: zdjecie z fotoradaru - Boczo na temat ograniczenie predkosci
-
Spociki Łódzkie
To był mój pierwszy spot na którym mnie nikt nie spisywał.
-
Spociki Łódzkie
Ja tez bede pierwszy raz w LDZ, bedzie mi razniej :-)
-
Spociki Łódzkie
Te dywaniki zabiore koledze z BMW, no ja bym dzisiaj podjechal.
-
Spociki Łódzkie
Co to jest?? WRZUTA - klub a4 banda łódzka song Właśnie oficjalnie się przeprowadziłem do Łodzi i tak zwiedzam po LDZ banda i znalazłem coś takiego. Galeria z foto spotami nie hula, więc chyba mnie czeka mnie wycieczka do reala, żeby ekipę poznać, czy jutro/dzisiaj ktoś będzie?? Czy na koszulkę z LDZ Banda trzeba zasłużyć ?? ---------- Post dopisany at 02:00 ---------- Poprzedni post napisany at 01:57 ---------- To już jest fajne:
-
Kontrolka ABS i wykrzyknik - czy padł czujnik?
Sam hamuje?? Ty masz tylko ABS??
-
Spociki Łódzkie
U mnie vagiem nie odpowietrzysz 97/98 roku c5. Nie mam takiej opcji, a w passacie z 99 roku już jest. Pompa nie była wymieniana, ale typ co wymieniał mi płyn hamulcowy najpierw spuścił całość grawitacyjnie twierdząc że w ten sposób układ się nie zapowietrzy (nie dolewając do zbiorniczka płynu), w rezultacie nie dość że zapowietrzył mi cały układ to jeszcze nie potrafił go odpowietrzyć. To było na kilińskiego przy dworcu fabrycznym, nie polecam, wymiana płynu trwała 6 godzin. Teraz co podjeżdżam do mechanika z polecenia mówią że to bez sprzętu się nie da (jakiejś pompy próżniowej, czy coś takiego), jak podjeżdżam do pierwszego lepszego zakładu to po rozmowach już widzę że nie mają pojęcia o czym mówią, albo odpowiedź jest że nie mają sprzętu. Dzisiaj trafiłem do mechanika który nie ma sprzętu ale ma wiedzę i twierdzi że potrafi odpowietrzyć nawet pompę bez sprzętu, mówił rozsądnie zresztą jeden z kolegów tutaj na forum też twierdzi że się da tylko trzeba wiedzieć jak. Natomiast szukam kogoś kto siedzi głównie w układach hamulcowych i dysponuje sprzętem specjalistycznym, najlepiej jeszcze jak by wiedział jak go używać.
-
Spociki Łódzkie
no tak przypuszczam, ale potrzebuje kogos kto mi to zrobi, najlepiej pompa bo jest podejrzenie ze to w abs jest powietrze, a to juz podobno wyzsza szkola jazdy.