Treść opublikowana przez audia4s4
-
Zientarski chyba z lekka przecholował....
Szkoda chłopaka oby wyszedł z tego
-
[B6 AWX] Alfa 156 2.4 Jtd da rade A4 b6 130ps?
No ta jego ma 136ps i moment cos okolo 300Nm, no bede musiał z nim wyskoczyc tylko czy on bedzie chcial moze sie wystraszy
-
[B6 AWX] Alfa 156 2.4 Jtd da rade A4 b6 130ps?
Jak w temacie mam dylemat znajomy kupil alfe 2.4 jtdi sportwagon 99rok cos około 136ps chyba, jezdzil ktos takim autem jak to chodzi i czy objechał bym to cos swoją A4 w seri 130ps?Bo tak mysle czy na kreche wyskoczyc ( Ja bym tego w zyciu nie kupił)
-
Z cyklu - przed Audi mialem Golfa IV ;)
To ja moze pokaze bo mialem kiedys fajna borke a to w koncu jedna liga co Mk4 TDI 110ps Automat Wersja highline,ksenon nawi,Pelna elektryka,czujnik deszczu,i tam inne bajery
-
prawidlowe pisanie postow
I bez wyzwisk, w końcu żałoba
-
[B5 1Z] Problem z Vmax
Przeciez takie 90ps to spokojnie 180-190km/h polecą
-
[B5 AHU] Brylancik - jak to ktoś powiedział ostatnio na spocie
To zdjecie sie nadaje do strefy smiechu jak mozna w takim stanie jezdzic autem??? :ranting1: Rob foty po umyciu, i wiecej fotek, ale kuminy to masz fajne :laghing2:
-
[B5 AFN] Turbo mokre i bierze olej.Od czego zacząć?
Kup turbine
-
[B5 AFN] Trzęsie silnikiem
Pompe masz dobrą to steronik pompy padł Tak ze chodzi nie równo i w czasie jazdy szarpie mistrzu juz to przerabiałem w 1Z-cieChcialbym sie dowiedziec jak uszkodzony sterownik pompy wplywa na drgania silnika. Tak ze chodzi nie równo i w czasie jazdy szarpie mistrzu juz to przerabiałem w 1Z-cie. Nie mowie ze tu to moze byc bo mogą byc poduchy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W koninie pod ignaszakiem czy w kaliszu?
-
[B5 AFN] Trzęsie silnikiem
Pompe masz dobrą to steronik pompy padł
-
Ile kosztowała nowa a4 w 97 roku ?
No tania nie byla z resztą jak kazde
-
[B5 AFN] Trzęsie silnikiem
a szarpie lewarkiem biegow?
-
[B5 AFN] Trzęsie silnikiem
A moze sterownik pompy padł
-
Kiedy zmieniacie opony na letnie ??
Nigdy Ja tam latam Zima-lato na jednakowych oponach
-
Nowe przepisy - auto z niemiec pytanie do obeznanych
Oczywiscie ze zółte, czerwonych nie bierz bo cie w brief wbiją jako własciciela i bedzie lipa bo pół roku musisz trzymać
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3369.0 tu powinienes miec taka kiere jak kolega wit.s
-
Nowe przepisy - auto z niemiec pytanie do obeznanych
W niektórych rejonach niemiec dawają zółte na polaka ja brałem kiedys w Bielefeldzie na siebie, a takto jezdze w ten sam rejon niemiec i biore na kumpla polaka zameldowanego w niemczech.Tak od 1.07.07 juz puszczali na granicy na zołtych ,a w polsce bezproblemowo rejestr. poniewaz w Brief nie wbijają tego co bierze tablice i dlatego nie biorą czerwonych
-
[B6 AVF] CZYSZCZENIE odkurzacze
Zalezy jeszcze ile ma sie tego piachu jak w ilosciach hurtowych to polecam szype z nalklejką ,,hartowane''
-
[B6 AVF] CZYSZCZENIE odkurzacze
papcie Ja tam wole korkotrampy lub gnojoskoki
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Poduszki byly wystrzelone? bo kiera od A3 przedliftowego jest. Ale odlotowa na tych felach :drool:
-
Strefa Śmiechu
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25929.0 dobre teksty :laghing2:
-
[B6 AVF] CZYSZCZENIE odkurzacze
Albo za to kupic ,,kasię''
-
[A4 B5] 1,9 TDI 110km 96r. automat . Moje nowe autko
W ładnym stanie jak na 3paczki przebiegu, a ile po miescie Ci pali?
-
[B6 AVF] CZYSZCZENIE odkurzacze
tekst mistrzowski :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 21:19 _________________________________________________zostawiam otwarte - dobre teksty mile widziane Co poziek napisał to teksty lecą