Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. Szkoda chłopaka oby wyszedł z tego
  2. No ta jego ma 136ps i moment cos okolo 300Nm, no bede musiał z nim wyskoczyc tylko czy on bedzie chcial moze sie wystraszy
  3. Jak w temacie mam dylemat znajomy kupil alfe 2.4 jtdi sportwagon 99rok cos około 136ps chyba, jezdzil ktos takim autem jak to chodzi i czy objechał bym to cos swoją A4 w seri 130ps?Bo tak mysle czy na kreche wyskoczyc ( Ja bym tego w zyciu nie kupił)
  4. To ja moze pokaze bo mialem kiedys fajna borke a to w koncu jedna liga co Mk4 TDI 110ps Automat Wersja highline,ksenon nawi,Pelna elektryka,czujnik deszczu,i tam inne bajery
  5. I bez wyzwisk, w końcu żałoba
  6. audia4s4 odpowiedział(a) na Saimon temat w 1.9TDI
    Przeciez takie 90ps to spokojnie 180-190km/h polecą
  7. To zdjecie sie nadaje do strefy smiechu jak mozna w takim stanie jezdzic autem??? :ranting1: Rob foty po umyciu, i wiecej fotek, ale kuminy to masz fajne :laghing2:
  8. audia4s4 odpowiedział(a) na sonnen_x temat w 1.9TDI
    Pompe masz dobrą to steronik pompy padł Tak ze chodzi nie równo i w czasie jazdy szarpie mistrzu juz to przerabiałem w 1Z-cieChcialbym sie dowiedziec jak uszkodzony sterownik pompy wplywa na drgania silnika. Tak ze chodzi nie równo i w czasie jazdy szarpie mistrzu juz to przerabiałem w 1Z-cie. Nie mowie ze tu to moze byc bo mogą byc poduchy
  9. W koninie pod ignaszakiem czy w kaliszu?
  10. audia4s4 odpowiedział(a) na sonnen_x temat w 1.9TDI
    Pompe masz dobrą to steronik pompy padł
  11. No tania nie byla z resztą jak kazde
  12. audia4s4 odpowiedział(a) na sonnen_x temat w 1.9TDI
    a szarpie lewarkiem biegow?
  13. audia4s4 odpowiedział(a) na sonnen_x temat w 1.9TDI
    A moze sterownik pompy padł
  14. Nigdy Ja tam latam Zima-lato na jednakowych oponach
  15. Oczywiscie ze zółte, czerwonych nie bierz bo cie w brief wbiją jako własciciela i bedzie lipa bo pół roku musisz trzymać
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3369.0 tu powinienes miec taka kiere jak kolega wit.s
  17. W niektórych rejonach niemiec dawają zółte na polaka ja brałem kiedys w Bielefeldzie na siebie, a takto jezdze w ten sam rejon niemiec i biore na kumpla polaka zameldowanego w niemczech.Tak od 1.07.07 juz puszczali na granicy na zołtych ,a w polsce bezproblemowo rejestr. poniewaz w Brief nie wbijają tego co bierze tablice i dlatego nie biorą czerwonych
  18. Zalezy jeszcze ile ma sie tego piachu jak w ilosciach hurtowych to polecam szype z nalklejką ,,hartowane''
  19. papcie Ja tam wole korkotrampy lub gnojoskoki
  20. Poduszki byly wystrzelone? bo kiera od A3 przedliftowego jest. Ale odlotowa na tych felach :drool:
  21. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25929.0 dobre teksty :laghing2:
  22. Albo za to kupic ,,kasię''
  23. W ładnym stanie jak na 3paczki przebiegu, a ile po miescie Ci pali?
  24. tekst mistrzowski :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 21:19 _________________________________________________zostawiam otwarte - dobre teksty mile widziane Co poziek napisał to teksty lecą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.