Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4s4

  1. Mnie sie praca Nowaka podoba najbardziej , ale to tylko moje zdanie.
  2. Giełda Poznań - wszystkie czesci tam znajdziecie.Bardzo duzo samochodów. Konin - czesci mało ale aut sporo.
  3. Komu prace wysłac????
  4. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    2.3 odradzam miałem kiedys 90tke z tym silnikiem,najlepiej w TDI.Podzukaj moze A6 tej pierwszej troche ładniejsza od 100ki
  5. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No do łozka byla by OK
  6. Moze i prawda.Sprawdze i napisze[br]Dopisany: 03 Grudzień 2007, 14:44 _________________________________________________Powymieniałem olej,filtry, i na pranie zaprowadzilem.
  7. Do kogo prace przesylac?
  8. :drunk: :drunk:Wszystkiego najlepszego :drunk:
  9. Moze zrobimy 09.12 w Poznaniu spocik?
  10. Znajomy miał taką samą lupe,kosiarka straszna ale mało paliła.Moze lepiej 1.4 TDI poszukaj
  11. Audi to jedna z najlepszych marek aut i nie ma porównania do jakis smiesznych francuzikow,za 15lat te francuzy sie rozleca a audi bedzie miało pół zycia, wezmy B4 93-95rok a jakiegos peugota czy renowe czy citroena z tego roku to są złomy i tyle
  12. Cos około 1100kg, a lata za***iście power okrutny
  13. Kozackie Audiki. Tera do tej fele ładne zapodaj i bedzie
  14. dziwne normy macie No murzyn masz racje dziwne mormy mają.Miałem juz pare TDI-ków i zaden nie miał takich objawów.Kumpel ma ATJ 115ps i nic mu nie trzęsie rano.
  15. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    oj sie tu działo bezemnie nawet nie widziałem hehhe
  16. audia4s4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No cos umilkło
  17. Co tu pisać jak to juz sprzedana,ale super
  18. Ono jak to wyłączyc
  19. A moze w parkingu w Poznan Plaza?
  20. Kopcenie na biało to normalka przy zimnym silniku szczególnie przy niskich temperaturach powietrza
  21. No tak ale taka zgode to moge sobie sam napisac i kto to sprawdzi?
  22. zabiorą to moje zdanie
  23. No pomysł dobry gorzej z realizacją

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.