Treść opublikowana przez audia4s4
-
[ALL B5]Moje wozidelko
ładna fela
-
Spotkałem pawdziwego speca od Audi (hahahha)
Jestem ciekaw co by ten chłopek powiedział czym sie róznią te wersje? P.S Proponuje w profilu umiescic w rubryce nadwozie: sedan,avant,kombi :polew:
-
[B5 ADR] Przedstawiam moje A4
Ładny Avancik, fele ładną załoz i bedzie :th:
-
Spotkałem pawdziwego speca od Audi (hahahha)
Dzisiaj pojechałem sobie na giełde do Konina.Ide sobie i podeszłem do Audi A4 B6 Avant 2,5TDI,podchodzę do auta i ogląda je dwóch chłopków wiejskiej natury (kapelusz and te inne bajery) i po chwili jeden do drugiego - No bo wiesz Audi to były avant i kombi dwie wersje i sie czyms tam róznią -No wiem,wiem,wiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Chyba nie musze tego komentowac (Piałem przez całą droge powrotną) :kox:
-
Dla rozluznienia atmosfery czyli Lans - co to jest??
Pener,o to moje regiony :polew:
-
Intergalaktyczne Audi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O zamieszczanie fotek ciekawych aut,chyba
- 1z i ahu
-
nasze hobby / co lubimy
-Motoryzacja -Piłka Nożna -Formuła 1 -Tenis -muza (80lata)
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
Szacunek za tyle pracy włozone w nią.Ona nie jest ani za wysoka ani za niska jest :th:
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
Ja jestem z Konina. Po sąsiedzku :> Sorry za OT O nawet nie zobaczyłem ze kolega z turku.Ja z Koła nastepny sąsiad :> A4ka ładna super wypas
-
[B5 ADR] [b5 1,8 125 KM, 1994] Na począteek wystarczy :)
Troche stara,ale ładna :th:Zmien tylne lampki po lifcie i przednie
-
Oryginały urzad komunikacji
Zabierą ori tak jest u mnie a kopie musze se sam robic
-
[B5 AFM] B5 '98 2,8 V6 QUATTRO Moje 193 kucyki pod jednym dachem
Fajna A4 i dobrze ze automat,śwetna jazda z automacikiem
-
Czy A4 2.8 193PS da radę A4 1.8T (i na odwrót)
No i co dalej twierdzisz ze A3 1.8t quattro nie da rady??
-
Czy A4 2.8 193PS da radę A4 1.8T (i na odwrót)
Moze A4 1,8T nie da rady, ale nie mów ze A3 Turbo 180ps!!!! tez nie da rady.Bo pożycze od kumpla Turbo 180ps i mozemy sie brac
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
Świetny AFN i super wyposazony
-
[B6 AWX] 1.9TDI 170PS NOWE FOTY!!!
Wrzuc srodek,autko ze wszystkich stron.Piękną fele masz
-
[B5 ADP] A4 1.6 1995 narazie wystarczy
Nawet ładna wyrzuc ten chromz klamek i z wnętrza i bedzie :th:
-
Zdradzilem Audi na rzecz Passata 1.8T 150KM
Oj nie przezywajcie zmienił to zmienł,kiedys kupi Audi,niech sobie pojezdzi passacikiem i niech dobrze mu sie sprawuje
-
[B6 AVF] dymienie przy szybkim ruszaniu
Nie ma czasu przepalić
-
[B6 AKE] Moje A4
Ładna i za***ista
-
[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
I do pieca na opał wrzucił
-
[B5 ADP] Licznik oszukuje?? fele 17" 235/45
Mi na 17' 215/45 prawie idealnie pokazywalo niewielkie odchylenia
-
Kody climatronika Audi A4 B5
U mnie w A3 02r działa
-
[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
Ja bym te zderzaki toporkiem odrąbał