Treść opublikowana przez audia4s4
-
moje pierwsze audi
Skazany pewnie wyrok odsiaduje :polew:
-
[B5 ADR] [B5 ADR] moja zielona strzala ;)
A ja bym nic nie zmieniał, podoba mi sie tak jak jest Kokaina to oczywiście A4 ?
-
Na zakupy do Niemiec
Aha, to porównaj cenowo dowolną ofertę z tym, co choćby jest na Allegro (włączając koszt przesyłki)... Taka duża różnica?
-
Na zakupy do Niemiec
Po AGD to chyba dobrym rozwiązaniem będzie sklep ,,Nie dla idiotów''
-
Nowe policyjne fury..
W Konine (30km odemnie) dostali nawet fajną oktawkę RS
-
[B6 AVF] Skąd te plamy oleju ?
Ja też mam taki syfek tylko troche mniejszy. Mam 180tys ori i nic sie dzieje auto nie puszcza chmurek z tyłu ciągnie wszystko OK
-
[B5 AFB] Czarny dym z rury wydechowej
Jak każdemu TDI wygolisz ognia to troche tam czarnego syfu poleci
-
A4-KLUB.GERMANY
Na Banie 2ce , na jakims parkingu
-
Na zakupy do Niemiec
To co we Wrocku nie ma centr handlowych? Komuna się już dawno skończyła i szał na zakupy w Niemcach To jedz do Poznania do M1,Poznan-Plaza,itp
-
Nowe policyjne fury..
Nasze tylko do wypadów poza miasto, żeby udać sie w pościg za sarną,dzikiem i inną leśną zwierzyną
-
Nowe policyjne fury..
Co wy gadacie fajne wózki
-
[B5 AFN+] 1.9 TDI by -adek (TURBO awx + program DYNOSOFT)
Adek mogłes do zdjec chociaż jakies kołpaki założyć ładne mody sie szykują
-
Mama doła - blondyna mnie objechała
I na forum matiza w dziale ,,Street Kille'' Objechałam 10 aut w tym jedno Audi A4, dodam ze było to jeszcze pod górkę a mój Maciek nic nie wymiękał
-
B6 AWX 1,9 TDI 8E -2001r-słodka laleczka
Taka sama jak moja, bardzo ładna
-
Climatronik PASSAT B4
A tam przypadkiem nie ma przycisku ECON ?
-
Mama doła - blondyna mnie objechała
Heh.. A może ona Ciebie nie objachała tylko ty ją obleciałes
-
[B3 RU] Weteran szos AUDI 80 B3 1.8 PB
Miałem taki spojler i tą blende w 90tce 2.3
-
[INNE] Alfa 166
Ja za alfami nie przepadam, ale 166 podoba mi się najbardziej
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla Srebrnego Avanta B6 rej. PJA.... z klubowymi rameczkami Mijaliśmy się w Słupcy w dojeździe na A2
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Nowak a gril od eski kiedy bedzie?
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Bardzo ładny wóz, bardzo ładny sliniczek, bardzo ładne fele,bardzo ładny zderzaczek
-
przejażdżka Passatem
A mnie też widzi sie pasiorek CC
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Ja teraz miałem okazje i porównałem A4 TDI 130tke i A3 TDi 130tke, ja jechałem A3-ką kumpel moją A4ką. Braliśmy się do 130-140km/h. A4 było bez szans
-
Patrzcie jakie baniowe..
Fajne..
-
Ciekawe co im zrobią ?
Dwa pajace, a ten świerczewski to już idiota nad debilami, kiedyś jak mu mercedesa ukradli jak sie rzucał myślał ze wielki piłkaż to panowie złodzieje sie przestraszą i mu odprowadzą