Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mar_92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar_92

  1. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pudzian wygrał to śmieszne :nabijasie:
  2. coś nie działa ,nic nie widać :gwizdanie:
  3. sprawdzałeś bezpiecznik :?:
  4. dokładnie, wtedy będziemy wstanie coś powiedzie
  5. napisz dokładnie czy Ci wywaliło płyn? czy się zagotował
  6. mar_92 odpowiedział(a) na Fazii temat w Audi A4 B5
    Ja kupiłem beru , teraz będzie trzecia zima i jest ok
  7. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja nie napisałem tego złośliwie,też pochodzę ze Zgierza i większość rodziny mieszka w Zgierzu.Żona dlatego tak mówi, że Ci ze Zgierza to nie wiadomo co zrobią
  8. na pewno ktoś ze Szczecina ma i Ci podepnie, wtedy będzie można coś powiedzieć
  9. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o_O [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 20:07_________________________________________________ mnie tez juz na 1 Maja blisko pracy jechał obok z tyłu troche a potem sru i centralnie przede mnie bez migacza i tylko hamulce mnie uratowały [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 20:11_________________________________________________ tez bym mu przy* a tak na poważnie nie masz tablic EZG, inaczej ewidentnie twoja wina :polew: :polew: co do EZG, to moja żona zawsze mi mówi uważaj EZG przed nami ,nie wiadomo co zrobi :nabijasie:
  10. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    gościu miał dość jak na niego trąbili :> http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTkKgZ2EBaxjZrL4cxHrHwVZewYH8x5UOxXGzkTx562WyQF4cX1Bff0F_SD
  11. Ja proponuje żeby podatek nałożyli :polew:
  12. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    już powinno być ok, sorki http://moto.allegro.pl/niepowtarzalny-audik-2000r-2-8-200km-i1945232558.html
  13. Powiem Ci , ze ten mechanik jest gość, skoro Ci powiedział że coś z filtrem oleju zrobił i auto pali na dotyk :nabijasie:
  14. mar_92 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    taka przeróbka,gościu przerobił auto i swoją Panią http://moto.allegro.pl/listing.php/showcat?a_enum[16]=4&a_text_i[1][0]=&a_text_i[1][1]=&a_text_i[4][0]=&a_text_i[4][1]=&a_text_i[5][0]=&a_text_i[5][1]=&id=149&listing_sel=2&listing_interval=9&postcode_enabled=0&state=5&order=p&p=2&price_from=15000&price_to=30000&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E
  15. ale nie jak jest temperatura minusowa
  16. jestem w szoku :nabijasie: wietrzenie auta
  17. jeśli włączę to przez chwile obroty idą w dół,auto jest troszkę słabsze
  18. :polew: dobre nic to nie da. jeśli termostat jest dobry to i tak przecież na chłodnice płyn idzie dopiero po osiągnięciu temp roboczej Uważam że zasłanianie chłodnicy ma sens,jak zasłonie chłodnicę to silnik nie jest chłodzony zimnym powietrzem które wpada przez grill oj chyba takiego poietrza chłodzącego jest nie wiele i kawał metalu bez użebrowania jak w silnikach chłodzionych poietrzem nie powoduje większego wychładzania. to się upewnij że termostat masz w porządku jak miałem walnięty termostat faktycznie była wyraźna różnica ale później jak wymieniłem na nowy to czy zasłonieta była chłodnica czy nie to nie było rożnicy. Z tym że ja nie zasłaniałem całej żeby jednak nie strzelić sobie samobuja na trasie żeby sie nie zagrzał za bardzo. jesli byś to upchnąl gdzieś przy ori nagrzewnicy to może i by zdało egzamin ale w te 2km i tak nie zagrzejesz w samochodzie. termostat mam ok,a po zasłonięciu chłodnicy szybciej się nagrzewa
  19. dokładnie ma być do dwusuwów
  20. Widocznie mechanik jeszcze nie ustalił przyczyny :>
  21. mamy jedno z najtańszych paliw w UE , ale pensje tez mamy najniższe
  22. w mojej niuni,jeśli temperatura jest 0 już się nie włączy
  23. Ja mam karton,dlatego widzę jak jest ;pomaga;
  24. czy przed wymiana Ci auto ściągało,jeśli było ok to nie musisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.