Treść opublikowana przez mar_92
-
Spociki Łódzkie
Pudzian wygrał to śmieszne :nabijasie:
-
[ALL B6] Co to za wiązka?
coś nie działa ,nic nie widać :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Nie działa klakson
sprawdzałeś bezpiecznik :?:
-
[ALL B6] Mrugająca kontrolka świec żarowych
dokładnie, wtedy będziemy wstanie coś powiedzie
-
[B5 ADP] Gotuje się płyn w układzie
napisz dokładnie czy Ci wywaliło płyn? czy się zagotował
-
[B5 AFN] Świece żarowe
Ja kupiłem beru , teraz będzie trzecia zima i jest ok
-
Spociki Łódzkie
Ja nie napisałem tego złośliwie,też pochodzę ze Zgierza i większość rodziny mieszka w Zgierzu.Żona dlatego tak mówi, że Ci ze Zgierza to nie wiadomo co zrobią
-
[B5 ANA] Dziwnie zachowujący się silnik 1,6 95r .
na pewno ktoś ze Szczecina ma i Ci podepnie, wtedy będzie można coś powiedzieć
-
Spociki Łódzkie
o_O [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 20:07_________________________________________________ mnie tez juz na 1 Maja blisko pracy jechał obok z tyłu troche a potem sru i centralnie przede mnie bez migacza i tylko hamulce mnie uratowały [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 20:11_________________________________________________ tez bym mu przy* a tak na poważnie nie masz tablic EZG, inaczej ewidentnie twoja wina :polew: :polew: co do EZG, to moja żona zawsze mi mówi uważaj EZG przed nami ,nie wiadomo co zrobi :nabijasie:
-
Spociki Łódzkie
gościu miał dość jak na niego trąbili :> http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTkKgZ2EBaxjZrL4cxHrHwVZewYH8x5UOxXGzkTx562WyQF4cX1Bff0F_SD
-
Petycja w sprawie obniżenia cen paliw
Ja proponuje żeby podatek nałożyli :polew:
-
Spociki Łódzkie
już powinno być ok, sorki http://moto.allegro.pl/niepowtarzalny-audik-2000r-2-8-200km-i1945232558.html
-
[B5 AHU] Opornie zapala (1,9tdi 95r, 90kM
Powiem Ci , ze ten mechanik jest gość, skoro Ci powiedział że coś z filtrem oleju zrobił i auto pali na dotyk :nabijasie:
-
Spociki Łódzkie
taka przeróbka,gościu przerobił auto i swoją Panią http://moto.allegro.pl/listing.php/showcat?a_enum[16]=4&a_text_i[1][0]=&a_text_i[1][1]=&a_text_i[4][0]=&a_text_i[4][1]=&a_text_i[5][0]=&a_text_i[5][1]=&id=149&listing_sel=2&listing_interval=9&postcode_enabled=0&state=5&order=p&p=2&price_from=15000&price_to=30000&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E
-
[ALL B6] Klimatyzacja w zimie
ale nie jak jest temperatura minusowa
-
[ALL B5] Zamarzanie szyb od wewnątrz
jestem w szoku :nabijasie: wietrzenie auta
-
[ALL B6] Klimatyzacja w zimie
jest ok
-
[ALL B6] Klimatyzacja w zimie
jeśli włączę to przez chwile obroty idą w dół,auto jest troszkę słabsze
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
:polew: dobre nic to nie da. jeśli termostat jest dobry to i tak przecież na chłodnice płyn idzie dopiero po osiągnięciu temp roboczej Uważam że zasłanianie chłodnicy ma sens,jak zasłonie chłodnicę to silnik nie jest chłodzony zimnym powietrzem które wpada przez grill oj chyba takiego poietrza chłodzącego jest nie wiele i kawał metalu bez użebrowania jak w silnikach chłodzionych poietrzem nie powoduje większego wychładzania. to się upewnij że termostat masz w porządku jak miałem walnięty termostat faktycznie była wyraźna różnica ale później jak wymieniłem na nowy to czy zasłonieta była chłodnica czy nie to nie było rożnicy. Z tym że ja nie zasłaniałem całej żeby jednak nie strzelić sobie samobuja na trasie żeby sie nie zagrzał za bardzo. jesli byś to upchnąl gdzieś przy ori nagrzewnicy to może i by zdało egzamin ale w te 2km i tak nie zagrzejesz w samochodzie. termostat mam ok,a po zasłonięciu chłodnicy szybciej się nagrzewa
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
dokładnie ma być do dwusuwów
-
[B5 AHU] Opornie zapala (1,9tdi 95r, 90kM
Widocznie mechanik jeszcze nie ustalił przyczyny :>
-
Petycja w sprawie obniżenia cen paliw
mamy jedno z najtańszych paliw w UE , ale pensje tez mamy najniższe
-
[ALL B6] Klimatyzacja w zimie
w mojej niuni,jeśli temperatura jest 0 już się nie włączy
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
Ja mam karton,dlatego widzę jak jest ;pomaga;
-
[ALL B5] Czy po wymianie wahaczy trzeba ustawiać zbieżność?
czy przed wymiana Ci auto ściągało,jeśli było ok to nie musisz