Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. kkrawat odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    Nie może byc takich duzych róznic - podmień N75 jak masz
  2. kkrawat odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    Nienormalne to zachowanie - nie może ci tak skakać doładowanie
  3. kkrawat odpowiedział(a) na Marcin1927 temat w 1.8T
    U mnie ten błąd sie pojawił jak zrobiła się dziura w odmie - po wymianie spokój.
  4. Mefju ty masz ośke to nie masz problemu / znaczy sie masz problem ale akurat z wydechem masz łatwiej :tongue4:/ - szukaj jakiegoś markowego tłumika końcowego. Do tego zrób DP porządnego i jesli ma być w miare cicho to środkowy tłumik zostaw a jak nie to rura do końca. Turbo seryjne masz więc DP zrób sobie 2,5" chyba że chcesz wkładać coś wiekszego z KKK to rób 2,75". B5 jest gorzej wyciszona od b6 pamietaj.
  5. To ja bym szukał wzoru wydechu z s4 i robił na wzór puszki z kwasu - uwierz mi, że będzie się darło przy pustej reszcie wydechu jak pójdziesz ostro ogniem a przy równej prędkości na trasie da się jechać / jak dowalisz gazu na trasie to i tak zrobi się głosno/
  6. Imo jak załozysz puste puszki przelotowe do swojego wydechu to bedziesz miał głosno...nawet bardzo głośno...Ja bym szukał czegoś dedykowanego np. Supersprinta czy innego Remusa, Sebringa albo zakładał puszki z kwasu z takimi końcówkami jak chcesz ale nie przelot pełen tylko zrobione na wzór S4. Ewentualnie jak chcesz głośniej to zrób je po prostu mniejsze. ---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ---------- Mówię o środkowym kacie 1.8t ma tylko jednego kata - na środku masz tłumik zwykły:decayed:
  7. No to jak kata nie masz to co masz? Zamiast kata idzie DP własnie...no chyba ze masz rure wsadzoną 2" średnicy i wylot z turba i tak przytkany
  8. Dawid nie wkładaj przelotu bo na trasie do Niemiec nie wytrzymasz hałasu Wiem bo miałem przelot z jednym małym srodkowym tłumikiem i końcowym z s4 - było głośno i fajnie ale do miasta / trasa 300km i juz miałem dość...Teraz został DP, środkowy seria i końcowy z s4 i wszystko połączone rurami z kwasu 2,5" i jest OK - zresztą sam słyszałeś
  9. kkrawat odpowiedział(a) na kandrzej temat w 1.8
    Popytaj w b5B tam chłopaki mieli dwa silniki na sprzedaż
  10. kkrawat odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    To że VAG błędów nie pokazuje to nie znaczy, że cos nie swiruje - te stare sterowniki to oporne sa i musi sie coś wysrac konkretnie żeby pokazało - posprawdzaj jak jest mokro czy cewki są ok - czy nie ma wypadajacych zapłonów i może jeszcze na czujniki spalania stukowego popatrz.
  11. Jak stało się to po wymianie rozrządu to może źle go poskładali ?? Odma jak najbardziej do sprawdzenia. Na wolnych obrotach też faluje? Zapala dobrze na zimnym i na ciepłym?
  12. Wiśnia chyba wlot w dachu, żeby go chłodziło jak doj...ie z nitrousa:naughty:
  13. kkrawat odpowiedział(a) na bryndal90 temat w 1.8T
    No to super - trzeba szukac czegos podobnego a Properfekt nie robi czasem tez hybryd?
  14. kkrawat odpowiedział(a) na bryndal90 temat w 1.8T
    Dziś właśnie założyłem tą hybryde THE SUN po czym pojechałem z vagiem na testy... przepływka czyta więcej a boost utrzymuje się znacznie dłużej na wysokim poziomie. Sam odgłos nie jest głośny i wewnątrz przy zamkniętych szybach podczas jazdy prawie nie słyszalny (no chyba że się mocno pociska). Jedyny problem jest chyba z dostępnością tego towaru http://images38.fotosik.pl/1926/c92796910749421b.jpg To super, że jest OK ale mam dwa pytanka - co ma DV do odczytu z przepływki ?? i nie mas zjakiegoś falowania obrotów, spadków poniżej minimum coś z tych rzeczy ??
  15. Seryjny TIP w B6 już jest poprawiony względem B5 gdzie był po prostu miękki i zasysał się do środka...Pioteros pisał że te z B6 juz są mocniej żebrowane ale to nie jest niestety kwasówka. U ciebie do kompletu jak najbardziej wskazany mod.
  16. kkrawat odpowiedział(a) na bryndal90 temat w 1.8T
    Jak załozysz hybryde to opisz potem wrazenia
  17. kkrawat odpowiedział(a) na kandrzej temat w 1.8
    Panewki tak nie rzężą i raczej dźwiek jest z dołu silnika. Mi to wyglada na łańcuszek od wałków
  18. czyli masz idealnie jak na serie
  19. Na jałowym -0,7bara jak puścisz gaz jadąc -0,8bara Może ci wskaźnik przekłamuje o te 0,3 co? Auto jedzie czy jest zamulone totalnie bo tak by było przy doładowaniu 0,2 ? Jeśli nie wina wskaźnika to zostaje jeszcze ECU.
  20. No tak - chyba że coś puści
  21. Ja bym przy regulatorze sie nie wpinał tylko z drugiej strony kolektora przy wyjściu do DV - 40 cm wężyka więcej a bez stresu jakby coś miało puścić
  22. Już na b5B pisałem na .uj wam te stożki do tych mocy przerost formy nad treścią
  23. A filtr paliwa kiedy wymieniałeś? Zapchany filtr może też taki efekt powodować - trzeba szukać po najmniejszych kosztach
  24. Kolega pisze, że na LPG chodzi dobrze więc to nie rozrząd - szukałbym czegoś w układzie paliwowym jeśli nie chodzi na Pb a chodzi na LPG

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.