Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. sprężynki http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/sprezynki-klamek-lewe-prawe-nowe-238283/
  2. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-navigation-plus-66239/ PS. to nie takie straszne jak tam piszą
  3. stary hit:decayed:
  4. Będziesz chciał to Ci moją sprzedam S3 w bardzo dobrym stanie, kwestia dogadania się. telefon jak buty, zawsze nowe kupuje:decayed: PS. bliżej lata zgłosze się do Ciebie po nowe S3
  5. a ja ciągle w strefie marzeń o S3:wink:
  6. a jak z wytrzymałością baterii, ile dni trzyma??
  7. lapek85 odpowiedział(a) na wojtek26 temat w Inne marki
    passat wcale nie gorszy od a4 b5, nie wspominając o wnętrzu, które połyka wielkością a4:decayed:
  8. a u mnie dziś rano koło 6tej było -21oC
  9. dziś rano koło 6-tej jadę do pracy na termometrze minus 21oC i co widzę? jedzie koleś na skuterze z zaszronioną szybką w kasku:decayed:
  10. w Białym Borze koleś jechał nago na rowerze i też dostał fote z fotoradaru. W sądzie dostał 1000zł mandatu, 200zł za prędkość, a reszte za to, że nago. Dopiero po apelacji obniżyli do 200zł
  11. Forum Motocross'owe - www.MotoX.com.pl - Motocross FMX MX Strona główna forum dzięki:wink: na czym jezdzisz ? nie wiem czy warto pisać, bo trochę wstyd:facepalm: obecnie mam Yamahe XT 125R z 2007r i od czasu do czasu jeździłem kuzyna "szatanem" YZF 450. Teraz chcę kupić nową Yamahę WR 450F ale muszę jeszcze o niej trochę poczytać i dowiedzieć się jak ją odblokować/przerobić do możliwości takich jak oferuje YZF:decayed: Na prawdę nie polecam WR. Siedzę w temacie Cross/Enduro, sprzedaję do tego części. Yamaha ma cholernie wygórowane ceny. Przy późniejszej eksploatacji daje w dupe;/ Jeśli przymierzasz się do nowego motocykla to z czystym sumieniem polecam Ci EXC właściwie w każdej pojemności ale zwłaszcza model 350 EXC-F jeśli chcesz 4T (czego osobiście jestem przeciwnikiem:P) albo EXC 250/300 2T Z drugiej zaś strony przesiadka z XT 125 R na hard enduro 450 może być dość bolesna, te motocykle nie wybaczają... Nie lepiej lecieć stopniowo? I jeszcze coś od siebie, miał ktoś styczność z Aprilia Pegaso 650 z lat 2000-2004. Nie koniecznie znam się na turystykach a padre nie koniecznie chce jeździć na R1 więc muszę mu coś doradzić... Z góry dzięki:) Interesują mnie Yamahy bo połowa mojego kuzynostwa nimi jeździ i każdy zadowolony. Poza tym od lat znam właściciela salonu Yamaha i zawsze jakąś zniżkę da na części czy moto. WR450 to siostra wyczynówki YZF450, a te są ścisłą czołówką w tej klasie. Oczywiście nie odrzucam innych marek moto, ale jakoś tak mnie ciągnie do "niebieskich" dwóch kółek:decayed: Odnośnie przesiadki z XT125 na 450 to już tego doświadczyłem i powiem szczerze, że na początku bałem się tak dużej pojemności, na każdym biegu rwie do góry, a z tylnego koła po lekkiej przygazówce leci fontanna piachu. trochę pojeździłem i teraz jak siadam na xt to tak jak na rower z silnikiem od kosiarki...
  12. Forum Motocross'owe - www.MotoX.com.pl - Motocross FMX MX • Strona główna forum dzięki:wink: na czym jezdzisz ? nie wiem czy warto pisać, bo trochę wstyd:facepalm: obecnie mam Yamahe XT 125R z 2007r i od czasu do czasu jeździłem kuzyna "szatanem" YZF 450. Teraz chcę kupić nową Yamahę WR 450F ale muszę jeszcze o niej trochę poczytać i dowiedzieć się jak ją odblokować/przerobić do możliwości takich jak oferuje YZF:decayed:
  13. Forum Motocross'owe - www.MotoX.com.pl - Motocross FMX MX • Strona główna forum dzięki:wink:
  14. Panowie, znacie jakieś dobre fora o tematyce crosowej, najlepiej PL ?
  15. ja wybierałem się wczoraj ale jednak było zimno to fakt, jeszcze za zimno by dłużej pojeździć, ale tak z dnia na dzień będzie coraz lepiej
  16. u mnie sezon dziś rozpoczęty. zryłem kilka leśnych dróg:banan:
  17. dzięki Panowie za info, w przyszłym tygodniu będę działał. pozdro:wink:
  18. Witam. Czy ktoś podpowie mi czym najlepiej skleić reflektory?? Czytałem, że siliokon się nie nadaję do tego celu, bo lampy parują i zdarzają się odpadnięcia szkła, natomiast klej do szyb jest dobry ale jednorazowo- nie da się ponownie rozkleić reflektora. Znalazłem coś takiego, dostępne w lokalnym sklepie, nada się? BOLL poliuretanowa masa klejąco - uszczelniająca - BOLL - Partnerem każdego auta!
  19. na moje oko:wink: minimalnie zaniża przepływka, ale czy to ma jakiś wpływ na jazdę i nowy program to nie wiem, może jeszcze ktoś coś doradzi. ogólnie stary passat odżył po ostatniej naprawie i dość fajnie śmiga, ale w porównaniu do mojej byłej to on stoi w miejscu:facepalm:
  20. jutro postaram się dodać brakującą grupę008 ---------- Post dopisany 25-02-2013 at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2013 at 20:24 ---------- dorzucam brakującą grupę 008 i ponownie 010 Log (0 - 008) Log (1 - 010) ---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ---------- Po wstępnym rozeznaniu po logach widać, że przepływka przy wyższych obrotach (powyżej 3200obr/min) nie domaga i zaczyna ciąć dawki. Moje pytanie czy taka przepływka nadaje się jeszcze do tuningu i dalszej jazdy, czy muszę ją wymienić??
  21. lapek85 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    ależ te V-ki gadają PS. przypominają mi się czasy jak upalałem e36 328i:wink:
  22. Witam ponownie. Wymieniłem N75 na nowy Pierburga, zlikwidowałem nieszczelność w dolocie i oto efekt; Log (0 - 010) Log (1 - 011) Log (2 - 010,011) co dalej? czy jest już wszystko ok i mogę zakładać wtryski od afna i robić korektę programu??
  23. może przez tą dziurkę w dolocie, czy n75 do wymiany?? bo w moim pęknięta była sprężynka, wymieniłem na nową z długopisu... Nie ma co odwalać takiej lipy wymienia się na nowy. Ta sprężynka cie kiedyś zaskoczy w najmniej oczekiwanym momencie. Pozbądź się tej dziury w dolocie i logi raz jeszcze i jak kolega wyżej napisał, kąt statyczny do ustawienia. dlaczego kąt statyczny do ustawienia?? po wklejeniu do exela wartości kąta z logu 000 średnia jego wartość wynosi 51,67 Natomiast według serwisówek zalecane jest aby kąt wtrysku wynosił od 47-52, idealna wartość to 51.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.