Treść opublikowana przez lapek85
-
audi a6 c5 1.8T
- Audi A6 C5 AVANT 2.8 99r
fajna duża landara:decayed: razem z bratem długo szukaliśmy takiej ale w 1.9tdi afn i poddaliśmy się, wszystkie krzywe i przebiegi od pół bańki w górę- Chłodnica oleju MOCAL i buczenie silnika na ciepłym oleju od 1800obr/min POMOCY
passat afn + pompa 11, turbo brd, fmic, wtryski 230 i reszta dupereli potrzebnych do "fajnej" mocy- Chłodnica oleju MOCAL i buczenie silnika na ciepłym oleju od 1800obr/min POMOCY
plecionka nowa, wieszaki ok, po założeniu chłodniczki takie dziwne dźwięki się pojawiły, po odłaczeniu i powrocie do pierwotengo systemu problem znikł tyle, że ta chłodnica oleju musi być bo na ori to nie ma jazdy, pary razy but i juz 120stopni C buczenie pojawia sie przy 1800obr na ciepłym silniku i potem wraz ze wzrowstem obrotów dzięk jest troszke glosniejszy, dobiego od silnika...- Chłodnica oleju MOCAL i buczenie silnika na ciepłym oleju od 1800obr/min POMOCY
Witam. W passacie b5 AFN została założona 10 rzędowa chłodniczka oleju Mocala w miejsce po IC + podstawka pod filtr, przewody hydraulicznie z rolniczego zakute. U mnie w audi jest identyczna konfiguracja i jest wszystko ok a tu; na zimnym silniku(oleju) silnik chodzi normalnie, natomiast jak złapie temp oleju powyżej 60 oC to zaczyna "buczeć" od 1800 obr/min w górę. Jest to dość mocne "buczenie" słyszalne cały czas w trakcie jazdy, co znacznie pogarsza komfort jazdy. Wszystko dobrze skręcone, nic nie lata nie obciera. Na co mam zwrócić uwage, co to buczy ??? - zbyt twarde przewody hydrauliczne przenoszą drgania?? - pompa oleju nie wyrabia?? ( pojemność zwiększyła się o oko 200ml) - coś nie tak z podstawką?? olej Motul 5w40- Proszę o analizę logów, potencjalny pacjent do Chip tuningu.
Dzięki kolego vauxhall95, właśnie ustawiłem kąt wtrysku, naprawdę mocno był przestawiony, po prawidłowym ustawieniu odrazu przestał kopcić jak "KAMAZ" jutro dalej będe dłubał, jeszcze jakieś propozycjie co zrobić??- Proszę o analizę logów, potencjalny pacjent do Chip tuningu.
Witam Proszę o analizę logów z Passata B5 1.9tdi AFN Z góry dziękuję. Logi statyczne. Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Logi dynamiczne. Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Błędy. VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 038 906 018 P Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 00AG 1629 Software Coding: 00001 Work Shop Code: WSC 05314 1 Fault Found: 00575 - Intake Manifold Pressure 17-00 - Control Difference- Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Pochwal się schematem podłączenia, chętnie zobaczę Twoje dzieło, bo ile razy nie podłączalem w b5 to zawsze kontrola delikatnie świeciła.- Potrzebne wymiary łożyska koła oraz numer FAG
Tak, trzeba nabić łożyska, a prawidłowo powinno nabić się nowe. Pamiętaj aby "pierścienie" od ABS dobrze ustawić.- Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
zasilanie z listwy, + po zapłonie, chyba żółto-brązowy przewód- Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
ja już w 3 audicach i kliku passatach te moduły montowałem i w żadnym nie ma zakłuceń, nawet na CB, o głośnikach nawet nie pomyślałem, ze takiej jaja mogą być- demontaz sanek
podwieszasz silnik aby nie opadł na dół i od spodu odkręcasz najpierw osłony, potem drążek stabilizatora i po kolei wszystkie śruby od sanek/ławy/kołyski. Odkęcenie max 40 minut, natomiast jak będziesz montował to pamiętaj o ustawieniu zbieżności kół i wyprzedzeniu, bo na bank się przestawi.- BMW 325i
miałem taką, tle że 328i z 95r, fajna zabawka do śmigania bokami:decayed:- Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Delikatnie świeci, słabiej niż na drogowych.- [INNE] A6 C7 3.0TFSI
myślałem, że takie wady/usterki zdarzają się w tych "gorszych" markach, ale, żeby w nowym Audi takie cyrki się działy to nie do pomyślenia:kwasny: przy dzisiejszej dostępnej technice i technologii montażu auta powinny być bezawaryjne, ale jak wiadomo nie o to chodzi...- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
jozek726 fajna fura, podoba mi się bo b6, 1.9tdi, avant i Q:decayed: też nad taką myślę tylko, że cholernie szkoda mi pogonić swoją b5-kę- Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
jak idzie przez moduł to każda żarówka świeci na żółto, ale normalnie jak ma 12V to już zależy od producenta, ja polecam OSRAM H7 NIGHT BREAKER PLUS 2 Sztuki +90% ŚWIATŁA! (2448198131) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- jakieś tam a6 do robienia km
ładnie wygląda po zmianach- Seria 90 koni + 216 wtryski + program
albo zrobić raz a porządnie na wieki i wydać trochę więcej kasy, albo dać d*py na starcie i co chwile coś naprawiać wydając przy tym więcej niż pierwsza opcja dla mnie takie podejście jak ma mnetzimny to ...- [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
po przekładce skrzyni z 5 biegówej na nową DQS 6 biegową nadszedł czas na nowe mody, dziś poza nowym rozrządem wpadło... RNS-D ori z A4 b5, bez szpar po bokach i uruchomione górne okienko w FISie teraz auto w środku nabrało nowego charakteru:decayed:- Montaż Navigation Plus od A do Z
MaxsteRR napisałem do Ciebie PW, jak możesz odpisz Panowie, podłączone pod navi do licznika (data, ena, clock), symphony wyświetlało RDS na FIS, teraz mam RNS-D non DX z 99r, jakie ustawić kodowania aby FIS świecił ??- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
skąd ja ten widok znam:decayed:- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
dokładnie sprzęgło można wsadzić większe, ale i też może zostać seryjne- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
W sobotę tęż taką skrzynię wsadziłem do swojej i powiem, ze jest koks:decayed: 120km/h na 6tce obroty lekko ponad 2000 a spalanie na poziomie 4 litrów 3 tysiące na 6tce to już 170km/h i tak można teraz jeździć:decayed:- [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
proszę Spryskiwacze Reflektorów ( XENON ) - Model I (2423703652) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - Audi A6 C5 AVANT 2.8 99r