Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. etam quattro, ja w zeszłą zimę jadąc na pole zakopałem john deere 6330 ale sniegu to było po pachy :polew:
  2. narazie nic nie robie, bo aktualnie dokładam fisa klekota. może w przyszłym tygodniu cos zrobie
  3. wiem juz teraz wiem, dzieki diody dali mi w sklepie 3ampery będą dobre??
  4. a ja tam miernikiem grzebałęm i wszędzie jednakowo było, a zapomniałem o tym ze moza wcisnaąc krańcóke i masa zginie, kudre :wallbash:
  5. Panowie, do jakimego przewodu się wpiąć z diodą w tylnych drzwiach w krańcówce?? mam dwa przewody: brązowo-zielony brązowo-czerwony do któego się wpiąc????
  6. no teraz to juz kumam , dzieki wielkie MaxsteRR za pomoc jutro działam z radiem i drzwiami, jak to ogarne to daje licznik do naprawy fisa, potem dopiero jak go odzyskam to zrobie kodowanie immo itd jeszcze raz dzieki za pomoc
  7. a do drzwi pasażera od brązowej kostki z biło brazowym kablem mam pociagnąc nowy kabel??
  8. czytałem o tym podłącznieu m.in 144 strona, ale ciagle mam niejasności licznik polift z białym pdoświtleniem i elektornicznym zegarkiem do siwej kostki do pinów: 8 - Czujnik stykowy drzwi po stronie przedniego pasażera 9 - Czujnik stykowy drzwi z tyłu z prawej strony 10 - Czujnik stykowy drzwi z tyłu z lewej strony muszę ciągnąć nowe kable od krańcówke do licznika aby pokazywało otwarcie drzwi???? wiem o diodach i kolorach kabli, tylko chodzi mi o to czy musze ciagnąc pprzez cała auto nowe kable????????
  9. Gość 30km ode mnie Nie słyszałem o reklamacjach, także jest ok Endriu do Twojego problemu brak mi już pomysłów... CZesc tak jak pisalas u mniw wystarczy tylko siwą kosteke dorobic i reszta gra jeszcze nie uruchomilem do konca licznika, bo nie mam zakodowanego immo i kogdowania ale narazie wstepnie dziala ladowani i temp oleju, przelaczanie opcji fisa tylko jeszcze musze poczytac jak te drzwi ogarnac mam do Ciebie pytanie, czy jak podlacze radio concerta kaseciaka pod licznik to muze jakies kodowanie ustawic aby ta opcja dzialala w liczniku?? a drugie pytanie to jaki czujnik najlepiej kupic do poziomu płynu?? z góry dzieki za inforamacjie
  10. Panowie, znacie kogoś, możecie mi polecić osobę/firmę, która naprawia wyświetlacze FIS??
  11. xenon z ori odbłosnikiem w halogenie, swieci mocno ale pod samą maskę, ja chce aby swicil dalej i szeroko rozświetlal pobocza, do tego potrzeba wsadzic tam soczekwe jak sie wszystko uda to zrobie fotoporade
  12. dobry dłuuuuuuuuuugi wątek dużo można się dowiedzieć i podpytać ludzi co już to robili ja w sobotę biorę się za przekłądkę zegarów, mam nadzieje, że wszystko pojdzie OK
  13. Mam komplet soczewek bixenonowych z audi Q7 i noszę się z zamiarem wyrezania halogenów i zamontowaniem ich w miejsce ori odbłyśnika. Narazie według wstępnych oględzin powinna się zmieścić. Mam pytanie czy ktoś już coś takiego przerabiał :?: Jak najlepiej rozkleić szkło halogenu :?: Czym późnije skleić/uszczelnić halogen przy składaniu? Jaki klej użyć :?: Jak się cała operacja uda to halogen będzie doświetlał ładnie pobocze na pustych wiejskich drogach jak wracam późną nocą z pracy. Halogeny mają być zintegrowane razem z długimi, dodatkowo dojdzie troche podłubania w instalacji. a i jaka może być żywotność żarnika D2S podatnego na częstrze niż zwykle włączanie i wyłączanie :?:
  14. odnośnie paska to ja się nauczyłęm, że można wkłądać wszystko poza BOSCHEM dwa nbowe paski, każdy piszczał i wymieniałem rolkę, napinacz i nic nie pomagało, dlatego moim zdaniem jak najdalej od tej firmy
  15. lapek85 odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    z tego co pamietam to kumplowi wkłądalismy z literką M, ale ja tam w porównaniu do innych nie widzialem różnicy, może jestem ślepy i sie mysle, jak coś to niech ktoś mnie poprawi
  16. 49 czy 51 to różnica widoczna tylko na kompie, w czasie użytkowanie nie zauważysz najmniejszej róznicy
  17. Kowi ma rację te lampy to totalne badziewie PS. Piotrek my wiemy co dobrze świeci
  18. jesli dobrze pamiętam jest to temperatura paliwa, jak się mylę niche ktoś mnie poprawi
  19. troche to śmieszne, w tym wątku każdy chwali swoją fure i dodaje jej dodatkowo "ewentualny" skręcony przebieg by miała jak najwięceeeej i jeździła jaaak najlepiej przy sprzedaży już tego nie ma, to co na liczniku to zawsze ori przebieg PS. mój klekot 278tys km i jeździ bdb :>
  20. rumunka też by śmiagała gdyby się nie przegrzała, tak stwierdzili fachowcy od suszarek trzeba delikatniej ciskać :>
  21. jak jesteś ciekawy zajrzyj do mojego wątku
  22. nie ma czasu na grzebanie, klekot musi śmigać, dlatego dziś szybkie wymontowanie starej turbiny i montaż nówki także z AWXa
  23. a brd przy gruszce od podcisnienia ma jeszcze jakąs wtyczkę, co mam tam podłaczyć skoro nie mam żadnego przewodu do turbiny???? sam wężyk od podcisnienia wystarczy do sterwoania brd??
  24. dzisiaj w klekocie wysrała się "rumunka" czytaj. turbo GT1749VA, u mnie przejeździło ok 70tys km na 1.5bara, wczesniej w seri ok 80 i padło ułożyskowanie, ośka z wirnikiem zaklinowała się w muszli częsci zimnej, wyło jak stary odkurzacz teraz pytanie, kupić drugą taką samą, czy łądować BRD i poprawka softa ??
  25. najpierw przesmaruj mechanizm przesłonki tj. dzwigienki, spręzynki i inne połaczenie ruchome jesli to nie pomoże a masz przesłonke sterowaną silniczkiem elektrycznym, to znaczy że silniczek na ośce się zacina, jeśli do silniczka masz dojście bez rozklejania lapmy wyciagnij go i porządnie nasmaruj, jeśli nie, to trzeba rozkleić lampę, wyciągnąć soczewkę i wtedy pogrzebać w silniczku natomiast jeżeli zamiast silnikcza elektrycznego masz sterowanie na elektromagnesie to pozostaje tylko przesmarowanie zewnętrzynch elementów i wszystko powinno już działąc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.