Treść opublikowana przez lapek85
-
Soczewki Bi Xenon A4 B6
tu masz z soczewki z b8 --> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/283587-bixenon-z-soczewkami-b8/?hl=bixenon a tu kolega przerabia lampy na bi, pogadaj z nim może Ci pomoże --> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/130216-b5-all-rezanie-bixenonu/?hl=bixenon
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Piotrek to ile mocy będzie po tych zmianach?
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
ale ta fura robi wrażenie
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
po ile paliwo na tej stacji ?
-
Jaka dawka paliwa i kąt wtrysku dla AHH
kąt wtrysku ok 49-51, a dawka od 3 do 3.6 tak ustawiałem przed modami.
-
Policja strzela do wariata
W rodzinie mam cwaniaka, buca do potęgi n-tej co dostał się do policji. Pół rodziny nie może uwierzyć, że taki cep może nosić mundur, a drugie pół rodziny chce mu naj....ać za to jakim ch.... jest
-
Policja strzela do wariata
kolejna szopka z policją po bytowie czas na gorzów
-
Motor 125-tka jaki wybrać
Ja swoją historię z motocyklami zacząłem 2 lata temu. W grę wchodziły tylko enduro ze względu na terenu po któych jeżdżę. Na początku kupiłem yamahe xt125, po kilku miesiącach miałem już dość. Manetką gazu operowałem w pozycji 0-1. Sprzedałem i zacząłem szukać coś mocniejszego. W grę wchodziło tylko nowe z salonu moto, też enduro. Po namowach znajomych kupiłem WR250r, co prawda nie nową ale roczną z przebiegiem ok 5000km. Po roku użytkowania mam zamiar sprzedać bo to nie jest to czego oczekuję od motocykla. Na polnych drogach, lesie daje radę w zupełności, a na asfalcie to nie jedzie. Prędkość max 150km/h, od 0-100km/h 7s. Teraz mam zamiar sprzedać i kupić coś ponad 1000cm3. Także, jak ktoś nie wie co kupić na początek to niech się mocno zastanowi czy zmieniać co rok motocykle na mocniejsze, czy odrazu nie kupić mocnego i jeździć przez miesiąc osrany zanim się nie nauczymy.
-
Motor 125-tka jaki wybrać
Kiedyś miałem małe enduro 125 yamaha to wyciągał 113
-
Piłka nożna
teraz mam nadzieję, że Brazylia dokopie szkopom
-
Urwało mi wahacz !
kolego vp-tdi, nie wiem jak Twoi znajomi jeżdżą i gdzie jeżdżą, ale ja tak samo jak TY mam dużo znajomych co mają a4 b5, a6c5, sam miałem a4 b5 i jakoś na zaweszenie nie narzekałem. W swoją b5 kupiłem z przebiegiem 190tys km, w PL dobiłem do 360tys km i wymieniłem 3 wahacze górne i jeden dolny, łączniki drążka stabilizatora. Zawsze wymieniałem na LEMFOERDER. B5 sprzedałem, jeździ w rodzinie, przebieg już koło 400 tys km i ostatnio wymieniałem kolejne górne wahacze. Także na mojm przykładzie zawieszenie w b5 nie jest takie złe jak opisujesz. Kolejna sprawa, wszyscy co kupują LEMFOERDER twierdzą, że mają ORYGINAŁ, a powiedz mi, czemu u mnie w mieście po warsztatach samochodowych co jakiś czas jeździ koleś co odkupuje stare zniszczone wahacze które pochodzą z pierwszego montażu Audi/Vw? Za wahacz płaci 20-30zł. Odpowiem Ci, że później te wahacze są na allegro jako nowe LEMFOERDER.
-
Wymiana pompy wtryskowej
w passacie b5 afn jak zmieniłem pompę od 1Z to różnica była odczuwalna, ale minimalnie na korzyść AFN. Obie pompy sprawne z wymienionymi uszczelkami. Spalanie na tym samym poziomie.
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
a ile GTR średnio spala beznyny na 100km?
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
w zeszłym roku jak z kumplem dotarliśmy nowego mercedesa citana na trasie koszalin-amsterdam i z powrotem to poszedł na wymianę silnika:grin:
-
Jakie auto w ciężki teren
Ja w firmie użytkuję Patrola, właściwości terenowe, niezawodność,dostępność części, modyfikacji jest na bardzo wysokim poziomie i dlatego Patrola Tobię też polece. Odnośnie toyoty to ceny wyższe, w pajero w ostrym terenie zdarzało się złamać ramę, a defendera to odradzam, bo to tak naprawdę ciągnik z budą. Jeździłem defenderem, tzn hiszpańską jego odmianą Santana z roku 2004 to porażka straszna:facepalm:
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
chyba okres docierania szybko się zakończy:decayed:
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
A psiarnia nie będą Cię prześladować za brak przedniej tablicy?
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
skrzynia i sprzęgło pasi, ale sprzęgło możesz dać większe razem z kołem zamachowym(dwumasą) i rozrusznikiem
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Jak tam Szymek emocje, na dzień przed odbiorem auta?
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Sanki lepiej wymienić na te pochodzące ze skrzyni 6b lub automatu, bo są takie same. Jeśli zostawimy sanki od skrzyni 5b to musimy później rezać mocowanie do jednej poduchy skrzyni, niby też nic trudnego, ale jak to ma mieć ręce i nogi i wyglądać jak ori to trzeba sanki wymienić. Dotyczy to wersji przed i po liftowych.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
DQS 6 bieg 4000 obr/min = 220km/h a na maxa w zależności od mocy silnika pójdzie ponad 240, bo tyle swoją b5 jechałem
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
ja pamiętam jak w swojej b5 zmieniłem skrzynie na 6 DQS, 3000obr/min i 170km/h:decayed: a teraz zmuszony jestem jeździć pierdem co nawet 170 nie chce wyciągnąć
-
Piłka nożna
szkoda, że niemcy nie przegrali
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
tyle ze watpie by w PL był taki GTR po tych modach np co JURY osiągnął bo to juz trzeba naprawde...mieć bankowoz hajsu by zbudowac ponad 1500km w GTR ba nawet w innym aucie. GTR to najlepsze rozwiazanie wzgledem kasy. nie ma drugiego tak zapierdalajacego auta w takich pieniadzach tak ze teraz widział bym jakiś pakiecik HKS-a 800 i kasuj uśmiechy bananowym dzieciom na drodze życze powodzenia i szybkiego przyrostu mocy 0-300km/h 12.3s:shock3::shock3: ciekawe jakie auta będą za 10-15 lat i jakie prędkości/przyśpieszenia będą osiągać...
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
i nic mu nie zrobią... zaraz sprawa ucichnie