Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Daj je w czerń
  2. ABBCO :: Felga RH ZW4 Cup "x18", felga aluminiowa RH ZW4 Cup "x18", Krakw
  3. Ja długo się wahałem które wziąć czy 4500k czy 6000k zdecydowałem się jednak na te 1sze i nie żałuję. Światło rewelacja same moduły widać że wykonanie jest bardzo dobre wszystko tak estetycznie itd Widać że kolega ogarnia temat. Również polecam moje świecą już parę miesięcy
  4. To jest coś ala rotor tylko bez tych końcówek polerowanych
  5. To czemu tak nie jest ? Kleiłeś je na odwrót (do góry nogami?)
  6. Hmm oryginalnie te listwy nie przychodzą trochę wyżej ?
  7. Mi to wygląda na Ronal RH Cup przynajmniej bardzo podobne.
  8. Maski 3M ja stosuje takie w pracy i jest dobrze
  9. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moim zdaniem z 15k trzeba było by włożyć
  10. Karol mi mówił na kartach że 35 dych dla ludzi z forum A normalnie 30tyś taka promocja dla ludzi z forum
  11. Dzięki kolego Co do przycisków chrom nie trzeba ściągać wcale boczków. Ściągasz tylko ten plastik od uchwytu jest on na zatrzaskach i masz elegancki dostęp do przycisków dosłownie 5minut roboty.
  12. A czego się spodziewałeś po takim golasie
  13. w Jaworznie przyciemniają, ale nie pamiętam jak się firma nazywa.
  14. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może po prostu daj S-line
  15. Ja mam servotronic a ostatnio miałem okazję pojeździć b8 bez serva jest masakra normalnie porażka nie mówię już jak były by opony letnie 245
  16. 255/35/19 przy takim silniku sobie daruj Zakładaj tak jak ma każdy 245.35.19 ewentualnie 245.40.19 i będzie git ja mam teraz tą drugą opcję na 8j et 47.
  17. Ja teraz mam 245/40/19 ale na wiosnę kupuję nowe opony 245/35/19 jak chcesz trochę naciągnąć bo rozumiem że o to chodzi to na 8,5J daj 235/35/19 będzie lekki naciąg.
  18. On ma odpowiedni silnik do 20stek
  19. http://a4-klub.pl/a4-s4-rs4-b8-76/all-b8-audi-a4-b8-avant-caga-278424/ Co do opon zostaw taki rozmiar, albo zmień profil na 245/35/18
  20. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam niskobudżetowego Supersporta jak kupowałem wtedy do siebie nie było nic ciekawego w używkach teraz jakbym miał kupić to to co wstawił Alvaro to bym brał od razu... No nie żebym zachwalał ale jak już pisałem wcześniej miałem pożyczone te koła na około tydzień od Alvaro i są na prawdę w ładnym stanie, nic nie "bije" nie hałasują jak dla mnie to fajny felunek. Mowa jest o gwincie nie o kołach
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam niskobudżetowego Supersporta jak kupowałem wtedy do siebie nie było nic ciekawego w używkach teraz jakbym miał kupić to to co wstawił Alvaro to bym brał od razu... Ile taki nowy kosztuje orientujesz się ? zastanawiam się właśnie nad tym, ale mam tyle wydatków teraz że masakra ;/ nie mówię już o wymianie rozrządu olejów przegląd klimatyzacji etc ---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ---------- Ale średnica felgi do obcierania to chyba słabo się ma jedno do drugiego, biorąc pod uwagę ze kręcimy gwintem. To takie moje tylko spostrzeżenie. Złe spostrzeżenie
  22. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miron chyba pisał o czymś takim, ale to były koła od S6/RS6 20cali bodajże.
  23. Jeżeli już chcesz wygłuszać nadkola to nie matami. Kup sobie masę wygłuszającą. Coś takiego: STP MASA MATA WYGŁUSZAJĄCA NADKOLA NADKOLI PODŁOGI (3849578530) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Matami możesz zrobić tylny bagażnik np
  24. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No tak widziałem i wygląda to bardzo dobrze... tak że nie ma się co zastanawiać tylko zakładać PS Sysek27 jaki ty tam masz gwint ? KW ?
  25. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolego można spokojnie zakładać i nic nie będzie obcierać. Jeździłem chwile na takim zestawie i nic się nie działo do tego mam zawias S-line. Mało tego WRC ma taki zestaw bodajże a ma jeszcze obniżony samochód -35mm z tego co pamiętam, a jakoś jeździ. Gdyby obcierało podejrzewam że nie jeździłby tak. Ktoś z forum ma jeszcze takie parametry i nawet do tego ma dystanse jeszcze tylko nie pamiętam jakie więc da się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.